Siemens Extreme Power Elektrikli Süpürge

Bu yazımızda sizlere, bir Siemens elektrik süpürgesi modeli tanıtımı gerçekleştireceğiz. Kış aylarının gelmesi ile birlikte artacak olan elektrik süpürgesi satışları içerisinde, Siemens elektrik süpürgesi olan Siemens VS25GPX2 Extreme Green Power’in, önemli bir yer edineceğini tahmin etmekteyiz. O halde, bu Siemens elektrik süpürgesini tanımanın zamanıdır…

Siemens Extreme Power elektrikli süpürge olma özelliği ile birlikte, Siemens VS25GPX2 Extreme Green Power, diğer elektrikli süpürgelere oranla %64 elektrik tasarrufu gerçekleştirmektedir. Bu özelliği sayesinde Siemens Extreme Power elektrikli süpürge, hem evinizin ekonomik temizleyicisi olur, hem de doğanın.
850 watt gücünde olan Siemens VS25GPX2 Extreme Green Power, aerodinamik tasarım, ve güçlü performansını da ekonominize dost olması gibi özellikler arasına ekliyor, ve Siemens elektrik süpürgeleri arasında tercih edilir bir nitelik kazanıyor. Artık eviniz, hem üstün temizlik özellikleri ile Siemens VS25GPX2 Extreme Green Power tarafından temizlenecek, hem de yüksek elektrik tasarrufu gerçekleştirmeniz olanaklı hale gelecek.
Siemens VS25GPX2 Extreme Green Power ile ilgili bir tasarruf, ve performans örneği verelim: belirtmiş olduğumuz gibi, Siemens Extreme Power elektrikli süpürgenin motoru, 850 watt elektrik ile çalışmaktadır; fakat bu, motorun performansını düşürmez… Siemens elektrik süpürgesinin 2400 watt’a eşdeğer performansta çalışan bir dokuz bıçaklı aerodinamik çarkı bulunmaktadır. Bu sayede, inanılmaz güçlü bir Siemens elektrik süpürgesi ile karşı karşıya olduğunuzu belirtmemiz gerekmektedir.