Mafia 3 Sistem Gereksinimleri

Mafia 3 sistem gereksinimleriÇıkış tarihi 7 Ekim 2016 olarak belirtilen, ve aslında resmi olarak sistem gereksinimleri açıklanmayan Mafia 3, 2016 yılının en çok merak edilen oyunları arasında yer alıyor. Microsoft xBox One; ve Sony PlayStation 4 ile PC için piyasaya sürülecek olan Mafia 3 sistem gereksinimleri bazı forum sitelerine sızdırılmış durumda iken, elde edilen bilgilerin gerçeklik payının da yüksek olduğu tahmin ediliyor.

Mafia 3 Sistem Gereksinimleri (Önerilen)

İşletim Sistemi: Windows 7 / 8 / 8.1 / 10
İşlemci: Intel Core i5-660 3.33 GHz
Grafik İşlemci: AMD Athlon X4 730
RAM: 8 GB RAM
Hard Disk: 35 GB Boş Alan
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 960 2GB ya da AMD Radeon R9 280
DirectX 11

Mafia 3 Sistem Gereksinimleri (Minimum)

İşletim Sistemi: Windows XP / Vista (SP2) / 7
İşlemmci: Intel Core 2 Duo E6850 3.0 GHz
Grafik İşlemci: AMD Athlon II X3 455
RAM: 4 GB RAM
Hard Disk: 35 GB Boş Alan
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 650 1GB ya da AMD Radeon HD 6750
DirectX 11

Microsoft Açıklaması İle Windows 8 Nasıl Gelecek

Pek çoğumuz Windows 8 ile birlikte ne gibi yeniliklerin geleceğini merak ediyoruz. Ve sizlere, windows 8’de neler olacağını da az çok, daha önceki yazılarımızda anlatmaya çalıştık. Bu yazımızda ise, kesinlikle tahminlerden bahsetmeyeceğiz. Microsofttan gelen bir açıklamayı sizlerle paylaşacağız. Hiç bir şekilde, windows 8 hakkında yazacaklarımız tahmin değildir. Windows 8 hakkında Microsoft yetkililerinin yapmış olduğu basın açıklamasına göre:

Microsoftun daha önce geliştirmiş olduğu işletim sistemlerinde, yeni bilgisayar almak; ya da var olan bilgisayarımızın özelliklerini yükseltmemiz gerekiyordu; çünkü sistem gereksinimleri, birbirinden farklıydı işletim sistemlerinin. Peki windows 8’de durum nasıl olacak? Windows 8’de kesinlikle bilgisayar değiştirme; ya da özellik yükseltme gibi durum gerekmeyecek. Microsoft açıklamasına göre, windows 7’de var olan sistem gereksinimleri ile, windows 8’de var olan sistem gereksinimleri, ya aynı olacak; ya da, windows 8 sistem gereksinimleri, windows 7 sistem gereksinimlerinden daha düşük olacak. Bu durum ise, bir çok bilgisayar kullanıcısının yüzünü güldürecek…
Windows 8 içerisinde bir zeka belleği olacak. Bu sayede, windows 8, sizin bilgisayarınızdaki sistem araçlarına uygun bir şekilde çalışacak. Eğer bilgisayarınızı değiştirmek; ya da özelliklerini yükseltmek isterseniz, windows 8 yine bu özelliklere uyum sağlayarak çalışmaya devam edecek. Kısacası, windows 8, Microsoft açıklamasına göre, bomba şeklinde gelecek; ve pek çok bilgisayarda da çalışabilecek.