Yeni Sony LCD TV Sony XBR 84X900’ü Tanıyalım

Bu yazımızda sizlere Sony XBR 84X900 hakkında bilgiler vermeye çalışacağız. Sony LCD TV’ler arasına dahil olmuş bulunan Sony XBR 84X900, bizlere kaliteli görüntüyü büyük ekranda, ve büyük mekanlarda izleme olanağını sunuyor. Sony XBR 84X900 ile, yeni Sony LCD TV’yi yakından tanıyalım, ve neden bahsetmeye çalıştığımızı sizlere açıklayalım:

Yeni Sony LCD TV Sony XBR 84X900 hakkında bilgi verirken, ekranın 84 inç olduğunu: ve 4K çözünürlüğün de Sony XBR 84X900 ile sunulduğunu belirtmemiz gerekmektedir. Sony XBR 84X900, ekranının büyüklüğü dolayısı ile, en büyük odalarınıza bile renk katmayı hedeflemektedir. Sony XBR 84X900 çözünürlüğü ile ilgili net bir rakam vermek istersek: 3840 x 2160 piksel çözünürlüğe, Sony LCD TV ile ulaşabileceğinizi belirtmemiz gerekmektedir.
Sony XBR 84X900 hakkında vermiş olduğumuz bilgilere, yeni Sony LCD TV’nin, 3D desteği sunduğunu belirterek devam etmemiz gerekmektedir. Sony XBR 84X900 alanlar aynı zamanda, kendilerine hediye edilen iki adet 3D gözlüğün de sahibi olmuş oluyorlar.
Sony, yeni Sony LCD TV Sony XBR 84X900’ü almak isteyenler için bir de güzellik yaptı, ne olduğunu merak edersiniz belki diye onu da yazalım: 4K çözünürlük sunan yeni Sony LCD TV ile izlenebilecek kaç tane 4K video bulabilirsiniz? Siz aramayın; Sony, tüm 4K videoların listesini, Sony XBR 84X900 almak isteyenler için yayınlamış durumda.

Sony Xperia Acro S Ve Sony Xperia Acro S Özellikleri

Sony, 2012 yılı Temmuz ayı sonrasında piyasaya süreceği Sony Xperia acro S; ve Sony Xperia acro S özelliklerini açıkladı Bu yazımızda sizlere, Sony Xperia acro S’i; ve Sony Xperia acro S özelliklerini tanıtmaya çalışacağız. Su, ve toza karşı dayanıklılık özelliği gösteren Sony Xperia acro S için, Sony Xperia acro S özelliklerine birlikte bakalım:

Mobile Bravia motoru ile, kullanıcısına keskin görüntüler sunan Sony Xperia acro S, 4.3 inç’lik ekranında, 720 piksel görüntü elde etme olanağını da kullanıcıları için hazır bulundurmaktadır.
Sony Xperia acro S özellikleri arasında 12 MegaPiksel kamerasından da söz etmek gerekmekle birlikte, PlayStation sertifikasının Sony Xperia acro S’te bulunduğunu da belirtmemiz gerekmektedir. Sony Xperia acro S, 1080 piksel çözünürlüğünde HD kalitesinde video kayıtları gerçekleştirirken, 720 piksel HD kalitesinde bir ön kameraya sahip olduğunu da belirtmemiz gerekmektedir.
Sony Xperia acro S özellikleri arasında, çiziğe dayanıklılığından söz etmek gerekirken, ıslak parmak algılayabilmesinin de mümkün olduğunu belirtmemiz gerekmektedir. Sony Xperia acro S, su ve toz geçirmeme özelliğine de sahiptir. 1.5 GHz kalitesinde çift çekirdekli işlemcisi bulunan Sony Xperia acro S, Android 4.0 işletim sistemi yüklü olarak gelmektedir. Sony Xperia acro S, üç farklı renk seçeneği ile sunulurken, bunlar, pembe, siyah, ve beyazdır…