En Uygun Tablet İnternet Tarifesi

5GB Taahhütlü İnternet TarifesiGünümüzde tabletten internete girmek oldukça yaygın şekilde kullanılmakta. Bu nedenle biz de bu yazımızda sizlere, en uygun tablet internet tarifesi olarak tercih edilen 5GB Taahhütlü İnternet Tarifesi ile ilgili bilgilerin aktarımını gerçekleştirmeye çalışacağız. Eğer sizin de bir 3G modeminiz; ya da tabletiniz var, ve tabletten internete girmek için kendinizi ev ile, ya da Wi-Fi ağlarının bulunduğu yerlerle sınırlamak istemiyorsanız, gelin en uygun tablet internet tarifesi olarak belirtilen 5GB Taahhütlü İnternet Tarifesi hakkında detayları birlikte gözden geçirelim…

5GB Taahhütlü İnternet Tarifesi

Tarife kapsamında her ay hattınıza 5 GB internet tanımlanır. Ve söz konusu kota dolduğunda, internet kullanımınız otomatik olarak durdurulur. Böylece, paket aşım ücreti adı altında gelen sürpriz faturalar ile karşılaşmamış olursunuz. Malum, internet kullanımı için harcanan kota, biz farkında olup, dakika, ya da sayı hesabı yapmadan, dosya indirip müzik dinleyerek, ya da sörf yaparak, müzik indirerek, hatta bazen arka planda çalışan bazı uygulamalar dolayısı ile azalmaktadır. Bu nedenle, kota aşımında, ne kadarlık bir fatura ile karşılaşacağımızı tahmin etmemiz oldukça zordur.

5GB Taahhütlü İnternet Tarifesi için ilk 6 ay, ayda 19 TL ile ücretlendirilirsiniz. 6. ayın sonundan 12. aya; yani taahhütünüz sona erene kadar ödemeniz gereken ücret 25 TL’dir. Sonrasında ise, aylık ödemeniz gereken miktar 39 TL ile ücretlendirilmektedir.

Eğer en uygun tablet internet tarifesi olarak 5GB Taahhütlü İnternet Tarifesi’ni tercih eder; ve internete girmek istediğiniz anda kotanızın dolup, 5 GB internet hakkınızın dolduğunu anlarsanız, 25 TL’ye yeni bir internet paketi alıp, kullanıma kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Bu anlamda tek yapmanız gereken: EK 5GB yazmak, ve 5555’e kısa mesaj göndermekten ibarettir.

5GB Taahhütlü İnternet Tarifesi kapsamında, hattınız SMS göndermeye, tabletiniz izin verdiği müddetçe açıktır. Göndereceğiniz her bir kısa mesaj 33.25 kuruş olarak ücretlendirilmektedir.