Turkcell Akıllı Telefon Kampanyaları İle Gelen Nokia Lumia 520 Kampanyası

Nokia Lumia 520Bu yazımızda sizlere Turkcell akıllı telefon kampanyaları arasında yer alan Nokia Lumia 520 kampanyası ile ilgili bilgilerden söz edeceğimizi belirtmemiz gerekmektedir. Eğer siz de Nokia Lumia 520 özellikleri, ve Nokia Lumia 520 fiyatı ile ilgili detaylı bilgileri Nokia Lumia 520 kampanyası kapsamında almak, ve Turkcell akıllı telefon kampanyalarından bir tanesine dahil olmak istiyorsanız, hemen Nokia Lumia 520 ile ilgili bilgilerin aktarımını gerçekleştirmeye başlayalım:

Turkcell akıllı telefon kampanyaları arasında yer alan Nokia Lumia 520 kampanyası ile ilgili vermemiz gereken ilk bilgi, dijital lenslerinin özel olduğudur, ve bununla birlikte, Nokia Lumia 520 özellikleri arasında, alabileceğiniz ücretsiz navigasyon, ve müzik hizmetlerinin de bulunduğunu belirtmemiz gerekmektedir. Nokia Lumia 520 özellikleri ile ilgili verebileceğimiz bir diğer bilgi de şudur ki: tırnaklarınız uzun da olsa, ya da kış aylarında eldiven de kullanıyor olsanız, Turkcell akıllı telefon kampanyaları ile sahip olacağınız Nokia Lumia 520’nin dokunmatik ekranını rahatlıkla kullanabilirsiniz.
Turkcell akıllı telefon kampanyaları arasında yer alan Nokia Lumia 520 kampanyasının başlangıç tarihi 7 Haziran 2013 olarak belirlenmiş olup, 31 Temmuz 2013 tarihinde Nokia Lumia 520 kampanyasının Turkcell akıllı telefon kampanyaları arasından çıkartılacağını belirtmemiz gerekmektedir.
Nokia Lumia 520 kampanyası kapsamında Nokia Lumia 520 fiyatı, tarifenize; ve almak istedikleriniz ek özelliklere bağlı olarak 6 TL’den başlayıp, artış gösterebilmektedir. Nokia Lumia 520 kampanyasına dahil olmak için Turkcell ile aranızda 24 aylık bir sözleşme imzalamanız gerektiğini de unutmamalısınız. Nokia Lumia 520 fiyatı, kullanmakta olduğunuz Turkcell tarifesine göre aylık en çok 30 TL’ye kadar artış göstermektedir.
Nokia Lumia 520 özelliklerine kısaca göz atacak olursak: 124 gram ağırlığı, ve 9.9 milimetre inceliği bulunan Nokia Lumia 520, 360 saatlik bekleme süresine sahip olarak elinize ulaşmaktadır. IPS LCD kapasitif dokunmatik ekranı bulunan Nokia Lumia 520’nin kamera çözünürlüğü 5 MegaPiksel olarak belirtilmektedir. Nokia Lumia 520, Windows Phone 8 işletim sistemi ile birlikte elinize ulaşmaktadır.

ZTE Live Kampanyası Ve ZTE Live Özellikleri

ZTE LiveBu yazımızda sizlere Turkcell akıllı telefon kampanyaları arasında yer alan ZTE Live kampanyası ile ilgili bilgiler vereceğimizi belirtmemiz gerekmektedir. ZTE Live kampanyası kapsamında ZTE Live özellikleri, ve ZTE Live fiyatı ile ilgili merak ettiklerinizi yazımız içerisinde bulabileceksiniz. O halde zaman kaybetmeden, Turkcell akıllı telefon kampanyaları kapsamında yer alan ZTE Live kampanyası ile ilgili bilgileri aktarmaya başlayalım:

ZTE Live fiyatını, vereceğiniz 24 aylık taahhüt ile, aylık 1 TL; ya da aylık 7 TL şeklinde ödüyorsunuz. Buna göre, ZTE Live fiyatının kullanmış olduğunuz Turkcell tarifesine göre değişiklik gösterdiğini belirtmemiz gerekmektedir. Peki ya Turkcell akıllı telefon kampanyaları arasında yer alan ZTE Live kampanyası ile sahip olabileceğiniz ZTE Live özellikleri neler? Hemen bunu da gözden geçirelim:
ZTE Live özellikleri arasında ilk olarak 10.6 milimetre incelikten söz etmemiz gerekiyor; ağırlık ise 120 gram olarak belirtiliyor. 240 dakika bekleme süresi bulunan ZTE Live özellikleri arasında 262K renkli ekran desteğinden de söz etmemiz gerekmektedir. TFT dokunmatik ekran ile birlikte, ZTE Live özellikleri arasında yer alan 5 MegaPiksel dahili kamerayı da eklemeyi unutmayalım. ZTE Live özellikleri arasında yer alan işletim sistemi ise Android 2.3 olarak belirtilmektedir.

Turkcell Nokia Lumia 720 Kampanyası Kapsamında Nokia Lumia 720 Fiyatı

Nokia Lumia 720Bu yazımızda sizlere Turkcell akıllı telefon kampanyaları arasında yer alan Nokia Lumia 720 kampanyası ile ilgili detaylı bilgiler vereceğimizi belirtmemiz gerekmektedir. Nokia Lumia 720 kampanyası kapsamında Nokia Lumia 720 fiyatını, ve Nokia Lumia 720 özelliklerini yazımız içerisinde bulabileceğinizi belirtmemiz gerekmektedir. Dilerseniz zaman kaybetmeden Nokia Lumia 720 kampanyası kapsamındaki detayları sizlere aktarmaya başlayalım:

Turkcell akıllı telefon kampanyaları arasında yer alan Nokia Lumia 720 kampanyası için belirlenen Nokia Lumia 720 fiyatı, kullanılmakta olan Turkcell tarifesine göre değişiklik göstermektedir. Bununla birlikte, Nokia Lumia 720 fiyatının 24 aylık taahhüt ile, aylık taksit şeklinde ödendiğini de belirtmeyi unutmamalıyız. Nokia Lumia 720 fiyatı aylık 30 TL ile, 49 TL arasında, biraz önce de belirttiğimiz gibi, tarifenize göre değişiklik göstermektedir.
Turkcell akıllı telefon kampanyaları ile Nokia Lumia 720 kampanyasına, Nokia Lumia 720 fiyatını uygun bularak dahil olmak istediğinizde karşılaşacağınız Nokia Lumia 720 özelliklerinden sizlere şu şekilde söz edebiliriz: Nokia Lumia 720 özellikleri arasında yer alan Nokia Lumia 720 ağırlığı 128 gramdır. Bununla birlikte, Nokia Lumia 720 inceliğinin de 9 milimetre olduğunu belirtmemiz gerekmektedir. 520 saatlik bekleme süresine sahip olan Nokia Lumia 720 özellikleri arasında LCD 2 dokunmatik ekran Gorilla Glass 2 ekran ile sunmuş olduğu 16M renkli ekranından da söz etmemiz gerekmektedir. Nokia Lumia 720 özellikleri arasında yer alan dahili kameranın çözünürlüğü ise 6.7 MegaPiksel olarak belirtilmektedir. Bluetooth, USB bağlantı desteği, EDGE; ve Windows Phone 8 işletim sisteminin de Nokia Lumia 720 özellikleri arasında yer aldığını belirtmeyi unutmamamız gerekmektedir.

Turkcell HTC One Kampanyası Kapsamında HTC One Fiyatı

HTC OneBu yazımızda sizlere Turkcell akıllı telefon kampanyaları içerisinde yer alan HTC One kampanyası ile ilgili bilgilerden söz edeceğimizi belirtmemiz gerekmektedir. HTC One kampanyası kapsamında HTC One özellikleri, ve HTC One fiyatı ile ilgili detaylı bilgileri yazımız içerisinde bulabilirsiniz.

Turkcell akıllı telefon kampanyaları dahilinde gelen HTC One kampanyası için uygun görülen HTC One fiyatı, tarifenize ek olarak aylık 75 TL ile, aylık 89 TL arasında değişiklik gösteren taksitlerle sizlere sunulmaktadır. HTC One kampanyası kapsamında HTC One fiyatını 24 ay boyunca ödeyeceğinizi de belirtmemiz gerekmektedir.
Turkcell akıllı telefon kampanyaları kapsamında gerçekleştirilen HTC One kampanyası için HTC One özelliklerine de kısaca bakmak istediğimizde karşımıza HTC One özellikleri ile ilgili ilk olarak 143 gram ağırlığı, ve 9.3 milimetre inceliği çıkmaktadır. HTC One özellikleri arasında yer alan bekleme süresinin 446 saat olduğunu da belirtmemiz gerekmektedir. 16M renkli ekran desteği sunan HTC One özellikleri arasında Süper LCD kapasitif dokunmatik ekranından söz etmeyi de unutmamamız gerekmektedir. 4 microm2 ultrapiksel kameranın da HTC One özellikleri arasında yer alan ana kameranın detayları olduğunu belirtmemiz gerekmektedir. Kızılötesi, bluetooth, USB, EDGE… gibi özellikleri bulunan HTC One özellikleri dahilinde, işletim sisteminin Android 4.1.2 olduğunu belirtmeyi de unutmamalıyız.

Turkcell’den Sony Xperia Z Kampanyası Ve Sony Xperia Z Fiyatı

Sony Xperia Z kampanyasıBu yazımızda sizler için Turkcell akıllı telefon kampanyaları arasında yer alan Sony Xperia Z kampanyası hakkında bilgiler vereceğimizi belirtmemiz gerekmektedir. Sony Xperia Z kampanyası kapsamında Sony Xperia Z ne kadar sorusunun yanıtı olan Sony Xperia Z fiyatını, ve Turkcell akıllı telefon kampanyaları arasında yer alan Sony Xperia Z kampanyası ile ilgili detayları yazımız içerisinde bulabilirsiniz.

Turkcell akıllı telefon kampanyaları arasında yer alan Sony Xperia Z kampanyası için, Sony Xperia Z ne kadar diyenler, Sony Xperia Z fiyatını 24 ay taksitle ödeyebilmektedirler. Bunun yanında, Sony Xperia Z fiyatı, kullanılan Turkcell tarifesine göre değişiklik gösterebilmektedir. Sony Xperia Z fiyatının aylık 67 TL’den başladığını, ve 81 TL’ye kadar, tarifeye göre değişiklik gösterdiğini belirterek, Sony Xperia Z ne kadar sorusunun yanıtları arasında yer alan Sony Xperia Z fiyatına ilk üç ay, Turkcell Müzik Paketi, ve Turkcell TV Sinema Paketinin de dahil olduğunu belirtmeyi unutmamamız gerekmektedir.
Sony Xperia Z fiyatı ile ilgili aktardığımız bilgi sonrasında şunu da belirtmemiz gerekir ki, Sony Xperia Z özellikleri arasında, 13.1 MegaPiksel kamera çözünürlüğü, 147 gram ağırlığı, 8.1 milimetrelik inceliği, TFT kapasitif dokunmatik ekranı, 16M renkli ekran desteği, 5 inç Full HD ekranından söz etmeyi ihmal etmemeliyiz. Sony Xperia Z özellikleri arasında ayrıca, Bluetooth, USB bağlantı desteği, EDGE, Android 4.1 işletim sistemi, telefon yedekleme uygulaması… gibi pek çok detayın da yer aldığını belirtmeyi unutmamalıyız.
Turkcell akıllı telefon kampanyaları arasında yer alan Sony Xperia Z kampanyası geçerlilik süresinin 30 Haziran 2013 tarihine kadar olduğunu belirtmeyi de ihmal etmeyelim…

Turkcell Akıllı Telefon Kampanyaları İle Gelen Blackberry Z10 Kampanyası

Bu yazımızda sizler için Turkcell akıllı telefon kampanyaları arasında yer alan Blackberry Z10 kampanyası hakkındaki bilgilerden söz edeceğimizi belirtmemiz gerekmektedir. Turkcell akıllı telefon kampanyaları arasında yer alan Blackberry Z10 kampanyası ile ilgili bilgileri edinmek için yazımızı okumaya devam edebilirsiniz:

Turkcell akıllı telefon kampanyaları içerisinde yer alan Blackberry Z10 kampanyası için 24 aylık taahhüt imzalamak gerekmektedir. Buna bağlı olarak Blackberry Z10 kampanyasına dahil olabilir, ve Blackberry Z10 sahibi olabilirsiniz. Blackberry Z10 fiyatı, kullanmakta olduğunuz Turkcell tarifesi, ve, istemiş olduğunuz ek diğer özelliklere göre değişiklik göstermekle birlikte, genel olarak Blackberry Z10 fiyatı için aylık ödemeniz gereken tutar 69 TL’den başlamaktadır. 83 TL’ye kadar da artış gösterdiğini belirtmemiz gerekmektedir.
Turkcell akıllı telefon kampanyaları arasında yer alan Blackberry Z10 için Blackberry Z10 özelliklerinden de kısaca söz edecek olursak, Blackberry Z10 özellikleri arasında ilk olarak 135.4 gram ağırlığı ile, 9 milimetre olan inceliğini belirtmemiz gerekir. Blackberry Z10 özellikleri arasında yer alan bekleme süresinin 312 saat olduğu belirtilirken, Blackberry Z10 için verilen renkli ekran desteğinin 24Bit olduğu belirtilmektedir. Blackberry Z10 özellikleri arasında yer alan dahili kameranın çözünürlüğü 8 MegaPiksel olarak belirtiliyor. Bluetooth, ve USB kablosu desteği veren Blackberry Z10 özellikleri arasında yer alan işletim sistemi Blackberry 10’dur…
Turkcell akıllı telefon kampanyaları arasında yer alan Blackberry Z10 kampanyasından yararlanmak isteyenlerin, gerekli işlemlerini 31 Mayıs 2013 tarihine kadar tamamlamaları gerekmektedir.

Turkcell Akıllı Telefon Kampanyaları İle Gelen LG Nexus 4 Hakkında Bilgiler

Bu yazımızda sizlere, Turkcell akıllı telefon kampanyaları arasında yer alan LG Nexus 4 ile ilgili bilgilerden söz edeceğimizi belirtmemiz gerekmektedir. Eğer siz de, LG Nexus 4 özelliklerini kısaca öğrenmek, LG Nexus 4 fiyatı ile ilgili bilgi sahibi olmak, ve Turkcell akıllı telefon kampanyalaından bir tanesi hakkında daha bilgi edinmek için yazımızdan destek alabilirsiniz…

Turkcell akıllı telefon kampanyaları ile ilgili olarak LG Nexus 4 hakkındaki bilgilerden söz ederken, ilk olarak LG Nexus 4 fiyatını öğrenmeniz adına, kullandığınız Turkcell tarifesine göre LG Nexus 4 fiyatını attaralım:
Turkcell GoldPlus tarifesinde iseniz LG Nexus 4 fiyatı, tarifenize ek ayda 49 TL olmak koşulu ile 24 ayda ödenmektedir.
Turkcell Full Plus tarifesinde iseniz, LG Nexus 4 fiyatı, tarifeye ek, 24 ay boyunca her ay 67 TL’nin ödenmesi şeklinde belirlenmektedir.
Turkcell Full Paket tarifesinde iseniz, tarifenize ek aylık 61 TL ödeyerek, 24 ayda LG Nexus 4 fiyatının tamamını ödemiş olursunuz.
Turkcell Kamu Turbo Paket kullanımı gerçekleştiriyorsanız, LG Nexus 4 fiyatı aylık 61 TL’dir, ve 24 ay boyunca ödenmektedir.
Turkcell Hepsi Paketi’nde iseniz, LG Nexus 4 fiyatı aylık 59 TL olarak belirlenmiş bulunmaktadır; ve 24 ay boyunca ödenmesi gerekmektedir.
Turkcell akıllı telefon kampanyaları hakkında bilgi verirken LG Nexus 4 özelliklerinden de söz etmemiz gerekmektedir. LG Nexus 4 özellikleri arasında ilk olarak LG Nexus 4 ağırlığından söz etmemiz gerekmektedir; ve 139.5 gramdır. LG Nexus 4 inceliği ise 9.1 milimetre olarak belirtilmektedir. LG Nexus 4 özellikleri arasında yer alan bir diğer bilgi de 8 MegaPiksel dahili kameradır; ve 16M renkli ekran desteği de LG Nexus 4 özellikleri arasında bulunmaktadır. LCD ekranı bulunan LG Nexus 4 özellikleri arasında kapasitif dokunmatik ekrandan da söz etmek gerekmektedir.
LG Nexus 4 özellikleri arasında, Bluetooth, GPRS, EDGE, USB… gibi bağlantı özelliklerinden; ve Android 4.2.2 olan işletim sisteminden söz etmeyi de unutmamamız gerekmektedir.

Turkcell Akıllı Telefon Kampanyaları İle Nokia Lumia 820

Bu yazımızda sizlere, Turkcell akıllı telefon kampanyaları içerisinde yer alan Nokia Lumia 820 ile ilgili bilgilerden söz edeceğimizi belirtmemiz gerekmektedir. Turkcell telefon kampanyaları arasında yer alan Nokia Lumia 820 ile ilgili detaylı bilgilere ulaşmanız için size daha fazla zaman kaybettirmeden bilgilerimizi aktarmaya başlayalım:

Turkcell akıllı telefon kampanyaları ile sahip olabileceğiniz Nokia Lumia 820 için aylık ödemeniz gereken rakam, 25 TL ile 119 TL arasında değişiklik göstermektedir. Turkcell telefon kampanyaları ile sahip olacağınız Nokia Lumia 820 için ödeyeceğiniz rakamın, 25 TL ile 119 TL arasında değişiklik göstermesinin nedeninin kullanmakta olduğunuz Turkcell tarifesi olduğunu belirtmemiz gerekmektedir. Nokia Lumia 820 için ödeyeceğiniz miktar sabit olacak olup, ödemeleriniz 24 ay boyunca devam edecektir.
Turkcell akıllı telefon kampanyaları ile sahip olabileceğiniz Nokia Lumia 820 hakkında sizleri bilgilendirmek istersek, karşımıza şu detayların çıkacağını belirtmemiz gerekmektediğr: Nokia Lumia 820 için ağırlık 160 gram olarak tasarlanmış olup, cihazın inceliği 9.9 milimetre olarak belirlenmiş bulunmaktadır. 360 saat bekleme süresine sahip olan Nokia Lumia 820 için uygun görülmüş olan dahili kameranın ise 8 MegaPiksel olduğunu belirtmeyi unutmamalıyız.
Nokia Lumia 820 için kullanılan işletim sistemi Windows 8 olmakla birlikte, cihazda NFC desteği bulunmamaktadır…