Turkcell Cihaz Kampanyaları İle Gelen Sony Xperia İon

Bu yazımızda sizlere, Sony Xperia İon ile ilgili bilgiler vermeye çalışacağız. Sony Xperia İon Türkiye satışları, Turkcell cihaz kampanyaları ile birlikte başladı. Bu durum şu anlama geliyor: Sony Xperia İon’u, Turkcell cihaz kampanyaları ile birlikte satın alabilirsiniz. Sony Xperia İon Türkiye için Turkcell cihaz kampanyalarında belirlenen Sony Xperia İon fiyatı 24 ay taahhütlü olmak kaydı ile aylık 59 TL’den başlayan fiyatlarla kullanıcıların alımına açık bulunmaktadır.

Sony Xperia İon Türkiye için Turkcell cihaz kampanyaları kapsamında belirlenen Sony Xperia İon fiyatının, bulunulan Turkcell tarifesine göre değişiklik gösterdiğini de belirtmemiz gerekmektedir. Peki Sony Xperia İon incelemesinde göreceğimiz Sony Xperia İon özellikleri neler? Hemen Sony Xperia İon incelemesinde Sony Xperia İon özelliklerine göz atalım:
Sony Xperia İon incelemesinde, Sony Xperia İon özellikleri arasında yer alan ağırlığın 144 gram olduğunu, ve inceliğin de 10.8 milimetre olduğunu görüyoruz. 400 saat bekleme süresi bulunan Sony Xperia İon özelliklerinden bir diğerinin de 16M renkli ekran desteği vermek olduğunu belirtmemiz gerekmektedir. Kapasitif dokunmatik LCD ekranı bulunan Sony Xperia İon’un 12 MegaPiksel çözünürlüğünde bir dahili kamerasının bulunduğunu da mutlaka belirtmeliyiz.
Turkcell cihaz kampanyaları ile sunulan Sony Xperia İon’un işletim sisteminin, Android 4.0 olduğunu da belirtmeyi unutmamalıyız…

Turkcell Cihaz Kampanyaları İle Samsung Galaxy Mini 2

Bu yazımızda sizlere, Turkcell cihaz kampanyaları arasında yer alan, ve Turkcell kullanıcıları için sunulan Samsung Galaxy Mini 2’den söz edeceğiz. Turkcell cihaz kampanyaları arasında yer alan Samsung Galaxy Mini 2 kampanyasına dahil olacak olanlar için Samsung Galaxy Mini 2 fiyatından söz edeceğiz; ancak başlangıçta, Samsung Galaxy Mini 2 fiyatının 499 TL olduğunu da belirtmemiz gerekmektedir…

Turkcell cihaz kampanyaları arasında verilen Samsung Galaxy Mini 2 için Samsung Galaxy Mini 2 fiyatı, 24 ay taahhütlü olmak kaydı ile, aylık 9 TL’den başlamaktadır. Turkcell cihaz kampanyalarına katılarak Samsung Galaxy Mini 2 sahibi olmak isteyenlerin seçmiş oldukları Turkcell tarifesine göre, Samsung Galaxy Mini 2 fiyatı için ödeyecekleri aylık miktar da değişiklik göstermektedir. Aylık ödenmesi gereken en yüksek tutarın 23 TL olduğunu da belirtmemiz gerekmektedir.
Turkcell cihaz kampanyaları ile sizlere ulaşan Samsung Galaxy Mini 2 için Samsung Galaxy Mini 2 fiyatını aktarmamızın sonrasında Samsung Galaxy Mini 2 özelliklerini de aktaralım, ve Samsung Galaxy Mini 2 incelemesini de gerçekleştirmiş olalım:
Samsung Galaxy Mini 2 incelemesi: Samsung Galaxy Mini 2 özellikleri arasında yer alan Samsung Galaxy Mini 2 ağırlığı 105.3 gramdır. Samsung Galaxy Mini 2 inceliğinin ise 11.6 milimetre olduğunu belirtmemiz gerekmektedir. Samsung Galaxy Mini 2 özellikleri arasında yer alan bekleme süresinin 570 saat olduğunu belirtmemiz gerekmektedir. Bunun yanında, 256K renk desteği veren Samsung Galaxy Mini 2’nin, TFT kapasitif dokunmatik ekrana sahip olduğunu da belirtmemiz gerekmektedir.
Samsung Galaxy Mini 2 özelliklerine bakmaya devam ederken, 3.15 MegaPiksel çözünürlüğünde kamerasının bulunduğunu belirtmeyi ise unutmamalıyız. Bluetooth, ve USB desteği bulunan Samsung Galaxy Mini 2 incelemesinde, Samsung Galaxy Mini 2 işletim sisteminin Android 2.3 olduğu görülmektedir.
Kullanıcı Yorumu: Sitemiz üzerinden sizlere onlarca telefon tanıtımı gerçekleştirmekteyiz. Her zaman kullandığımız ürünü tanıtabilmemiz gibi bir durum, tahmin edersiniz ki mümkün olmuyor. Samsung Galaxy Mini, benim, yedi aydır kullanmakta olduğum bir cihaz… Başlangıçta Samsung kalitesi gerçek anlamda kendisini gösteriyor, ve Samsung Galaxy Mini 2’yi de sizlere rahatlıkla tavsiye edebileceğimi, kullanımında hiç bir problem yaşamayacağınızı belirtmek isterim. İnternet ortamında da rahatlıkla, Samsung Galaxy Mini 2 sayesinde gezip dolaşabilirsiniz. Kısacası arkadaşlar, Samsung Galaxy Mini 2 sizin de elinize çok yakışacak… Şimdiden iyi günlerde kullanmanız dileği ile…

Turkcell Cihaz Kampanyaları İle BlackBerry Curve 9320 Ve BlackBerry Curve 9320 Özellikleri

Bu yazımızda, Turkcell cihaz kampanyaları ile sizlere sunulmuş olan BlackBerry Curve 9320 hakkında bilgiler vermeye çalışacağız. BlackBerry Curve 9320 ile ilgili ilk bilgimiz de BlackBerry Curve 9320 fiyatı olacak… Turkcell cihaz kampanyaları haricinde, BlackBerry Curve 9320 Türkiye için geçerli BlackBerry Curve 9320 fiyatının 645 TL olduğunu belirtmeliyiz. Peki ya BlackBerry Curve 9320 fiyatı haricinde, BlackBerry Curve 9320 özellikleri nasıl? Hemen bakalım:

BlackBerry Curve 9320 özellikleri arasında ilk olarak BlackBerry Curve 9320’nin ağırlığından söz etmemiz gerekmektedir, bu ağırlık 103 gramdır. 12.7 milimetre inceliğinde olan BlackBerry Curve 9320 özelliklerinden bir diğeri de bekleme süresinin 430 saate kadar ulaşabildiğidir. 5 MegaPiksel dahili kameranın, ve TFT ekranın da BlackBerry Curve 9320 özellikleri arasında yer aldığını belirtmemiz gerekmektedir.
65k renkli ekran desteğinin bulunduğu BlackBerry Curve 9320 özellikleri arasında yer alan bir diğer şeyin de, USB bağlantı desteği, ve Bluetooth desteği olduğunu belirtmemiz gerekmektedir. BlackBerry işletim sistemi ile birlikte gelen BlackBerry Curve 9320 özellikleri arasında, E-posta okuma özelliğinin bulunduğunu da belirtmemiz gerekmektedir.

Turkcell Cihaz Kampanyaları İle Gelen Huawei Ascend Y100

Bu yazımızda, sizlere, turkcell cihaz kampanyaları ile sunulan Huawei Ascend Y100 hakkında bilgiler vermeye çalışacağız. Huawei Ascend Y100 özellikleri ile ilgili aradığınız detaylı tüm bilgilere yazımız içerisinde ulaşabileceğinizi belirtiyor, ve Huawei Ascend Y100 bilgilerine öncelikle Huawei Ascend Y100 özellikleri ile başlamak istiyoruz…

Huawei Ascend Y100 özellikleri arasında ilk olarak 100 gram ağırlığından söz etmemiz gerekmektedir. Bunun yanında, Huawei Ascend Y100 özelliklerinden bir diğeri de, Huawei Ascend Y100’ün 10.9 milimetre olan inceliğidir. TFT destekli ekranı bulunan Huawei Ascend Y100 özelliklerinden bir diğeri ise Huawei Ascend Y100 için belirlenmiş konuşma süresidir; ve beş saattir. Huawei Ascend Y100 özellikleri arasında, 256K renk desteğinin bulunduğunu belirtmeyi de unutmamalıyız elbette.
Turkcell cihaz kampanyaları ile birlikte sizlere sunulan Huawei Ascend Y100’ün dahili kamerasının çözünürlüğü 3.2 MegaPikseldir. Bluetooth, ve USB bağlantı desteği bulunan Huawei Ascend Y100 özellikleri arasında, Android 2.3 işletim sistemi yüklü olarak Huawei Ascend Y100’ün elinize ulaşacağını da belirtmemiz gerekmektedir.
Turkcell cihaz kampanyalarına katılarak Huawei Ascend Y100 sahibi olan kişilerin, Huawei Ascend Y100 fiyatını, sahip olmuş oldukları Turkcell tarifesine göre, aylık 16 TL’ye kadar olarak belirlenen bir rakam ile ödeyeceklerini bilmeleri gerekmektedir. Peşin alımlarda Huawei Ascend Y100 fiyatı 339 TL olarak belirlenmiş bulunmaktadır. Turkcell cihaz kampanyaları içerisinde bulunan Huawei Ascend Y100 sahibi olunduğunda, ilk ay, Turkcell tarafından hediye edilen 50 MP3, GollerCepte; ve Turkcell TV avantajlarından yararlanılmasının mümkün olduğunu da belirtmemiz gerekmektedir. Turkcell cihaz kampanyalarına dahil olan kişilerin, Turkcell’e 24 ay taahhüt vermeleri gerekmektedir.

Turkcell Cihaz Kampanyaları İle Gelen Samsung Galaxy Y Bilgileri

Bu yazımızda sizlere, Turkcell cihaz kampanyaları ile elinize ulaşabilecek olan bir cihazdan Samsung Galaxy Y’den söz etmek istiyoruz. Samsung Galaxy Y; ve Samsung Galaxy Y özellikleri hakkında bilgi sahibi olarak Turkcell cihaz kampanyaları arasında seçim yapmanızda daha çok fayda bulunduğunu düşünüyoruz. Dilerseniz Samsung Galaxy Y özellikleri hakkında bilgilerimizi aktarmaya başlayalım:

Samsung Galaxy Y özellikleri arasında ilk olarak cihazın ağırlığının 97.5 gram olduğunu belirtmemiz gerekmektedir. 12.2 milimetrelik birim ise, Samsung Galaxy Y’nin inceliğini ifade etmektedir. 850 saatlik bekleme süresi bulunan Samsung Galaxy Y, 256K renkli ekran desteğini de sizlere sunmaktadır. Samsung Galaxy Y özellikleri arasındaki bir diğer şeyse dahili ekran desteğidir, ve Samsung Galaxy Y 2 MegaPiksel çözünürlüğünde bir dahili ekran ile birlikte gelmektedir.
Turkcell cihaz kampanyaları ile gelen Samsung Galaxy Y, USB bağlantı desteği, ve Bluetooth desteğini de siz değerli kullanıcıları için sunmaktadır. E-posta alımlarına olanak tanıyan Samsung Galaxy Y, Android 2.3 işletim sistemi ile birlikte gelmektedir. NFC desteği, Samsung Galaxy Y içerisinde bulunmamaktadır.
Turkcell cihaz kampanyaları dahilinde, 24 aylık taahhüt ile, tarifenize ek belirlenen ücret dahilinde sahip olabileceğiniz Samsung Galaxy Y’yi aldığınızda, bir ay boyunca, Turkcell Müzik’ten 50 MP3; ve Gollet Cepte aboneliği ile, Turkcell TV hediyelerini dilediğinizce değerlendirebileceksiniz.
Samsung Galaxy Y fiyatı normalde 379 TL iken, Turkcell Gold Plus tarifesi üyeleri ücretsiz, Gold Paket tarifesi üyeleri, tarifelerine ek 3 TL aylık ücret ile, Full Paket üyeleri tarifelerine ek aylık 6 TL ücretle, Hepsi tarifelerinde bulunanlar tarifelerine ek aylık 8 TL ücretle, Star tarifesinde bulunanlar tarifelerine ek aylık 15 TL taksitle, Süper tarifesinde bulunanlar, tarifelerine ek aylık 15 TL ücretle, Kamu tarifelerinde bulunanlar tarifelerine ek aylık 15 TL ücretle, Ekonomik tarifesinde bulunanlar tarifelerine ek aylık 16 TL ücretle, Çiftçi tarifelerinde olanlar tarifelerine ek aylık 12 TL ücretle, Ben yaptım 700 paketinde bulunanlar tarifelerine ek aylık 18 TL ücretle, Ben yaptım 700 özel iller tarifesinde bulunanlar ise tarifelerine ek aylık 14 TL ücretle, Samsung Galaxy Y fiyatını tamamlamış olup, Samsung Galaxy Y sahibi olabilecekler.

Turkcell Cihaz Kampanyaları İle LG Optimus L3

Bu yazımızda sizlere, Turkcell cihaz kampanyaları ile birlikte gelen LG Optimus L3 hakkında bilgi vermeye çalışacağız. 2012 yılının en iyi cep telefonları listesinde de yer alan LG Optimus L3’e, Turkcell cihaz kampanyaları ile sahip olmak isteyen değerli Turkcell kullanıcıları için, öncelikli olarak LG Optimus L3 özellikleri; ve LG Optimus L3 incelemesinden kısaca söz edelim, daha sonra ise, Turkcell cihaz kampanyaları ile gelen LG Optimus L3 hakkındaki LG Optimus L3 fiyat bilgisini sizlere aktaralım:

LG Optimus L3 incelemesinde, LG Optimus L3 özelliklerine bakarken, ilk olarak LG Optimus L3 ağırlığından söz etmemiz gerekir; 110 gram gibi güzel bir hafiflik ile, LG Optimus L3 sizlere Turkcell cihaz kampanyaları ile ulaştırılmaktadır. LG Optimus L3 için belirlenen incelik ise 11.85 milimetre olarak belirlenmiş bulunmaktadır. LG Optimus L3 özellikleri arasında yer alan bekleme süresinin ise 600 saat gibi uzun bir zaman dilimini kapsadığını belirtmeliyiz.
LG Optimus L3 incelemesi ile LG Optimus L3 özelliklerine bakmaya devam ettiğimizde, 626K renkli ekran, ve TFT ekran tipi gibi LG Optimus L3 özelliklerinden de söz etmemiz gerekmektedir. LG Optimus L3 özelliklerinden bir diğeri de, LG Optimus L3 incelemesinde, dahili kamera çözünürlüğünün 3.15 MegaPiksel olduğu yönündeki ulaşılan bilgidir.
LG Optimus L3 özellikleri hakkında sizleri bilgi sahibi yapmaya devam ederken, Bluetooth, ve USB bağlantı desteğinin bulunduğunu belirtmemiz gereken LG Optimus L3, E-posta alabilmenizi de olanaklı hale getirmektedir. LG Optimus L3 özellikleri arasında sayılan işletim sisteminin ise Android 2.3 olduğunu belirtmemiz gerekmektedir. LG Optimus L3 incelemesinde, NFC desteğinin bulunmadığı görülmektedir.
Turkcell cihaz kampanyaları ile sahip olunacak olan LG Optimus L3 için belirlenen aylık LG Optimus L3 fiyatına birlikte bakalım:
Turkcell Gold Plus Paket kullanıcıları için LG Optimus L3 ücretsiz olarak sunulmaktadır.
Turkcell Gold Paket kullanıcıları, tarifelerine ek aylık 4 TL ödeme ile LG Optimus L3 sahibi olabilirler.
Turkcell Full Paket kullanıcılarının LG Optimus L3 için ödemeleri gereken aylık tutar 7 TL’dir.
Hepsi tarifesinde bulunan Turkcell kullanıcıları için LG Optimus L3 fiyatı aylık 9 TL’dir.
Hepsi 600 kullanıcıları için de LG Optimus L3 fiyatı aylık 9 TL’dir.
Star kullanıcılarının LG Optimus L3 için aylık 16 TL ödemeleri gerekmektedir.
Süper kullanıcılarının da aylık 16 TL ödeyerek LG Optimus L3 sahibi olmaları mümkündür.
Turkcell Kamu tarifelerini kullananların LG Optimus L3 için aylık 15 TL ödemeleri gerekmektedir.
Hepsi 300 kullanıcıları için aylık LG Optimus L3 fiyatı 9 TL’dir.
Ekonomik kullanıcıların, aylık 17 TL ödemeleri şartı ile LG Optimus L3 sahibi olabilecekleri belirtilmektedir.
Çiftçi kullanıcılarının LG Optimus L3 fiyatı için aylık 13 TL ödemeleri gerekmektedir.
Kamu Eko kullanıcılarının LG Optimus L3 için aylık ek 16 TL ödemeleri gerekmektedir.
Ben Yaptım 700 kullanıcıları ise LG Optimus L3 sahibi olmak için aylık 18 TL ödemelidirler.
LG Optimus L3 sahibi olmak için, Turkcell ile 24 ay kontrat imzalamanız gerekmektedir. Bunun yanında, LG Optimus L3 alanlara, bir ay boyunca, Turkcell Müzik’ten 50 müzik, Turkcell Mobil TV, ve GollerCepte hediyesi sunulmaktadır. LG Optimus L3’ün 3.2 inç ekranında keyifle kullanım gerçekleştirebilmeniz dileği ile…

Turkcell Sony Xperia S Kapmanyası Hakkında Bilgi Edinin

Bu yazımızda sizlere, Turkcell cihaz kampanyaları dahilinde yer alan, Turkcell Sony Xperia S kampanyası hakkında bilgi vermeye çalışacağız. Turkcell ile Türkiye’ye gelen Sony Xperia S, 12 MegaPiksel kamerası, ve 1.5 Ghz çift çekirdekli işlemcisi ile, Turkcell cihaz kampanyalarından Sony Xperia S alanlara hızın, ve performansın üst sınırlarını yaşatıyor. Turkcell Sony Xperia S kampanyası, Turkcell cihaz kampanyaları kapsamında, 31 Temmuz 2012’ye kadar geçerli…

Sony Xperia S kampanyasından yararlanmak isteyenlerin, Turkcell cihaz kampanyalarına dahil olup Sony Xperia S’i almak için, 24 aylık taahhüt sözleşmelerini imzalamaları gerekiyor. Sonrasında ise, aylık 59 TL’den başlayan tarifelerine ek ücretlerle Sony Xperia S’e sahip olabiliyorlar. Turkcell Sony Xperia S kampanyası ile Sony Xperia S almak için bulunmanız gereken tarifeler: Full Paket, Hepsi 600, Gold Plus, Gold…
Turkcell cihaz kampanyaları ile sahip olabileceğiniz Sony Xperia S özellikleri hakkında da sizleri kısaca bilgi sahibi yapmak istersek: Sony Xperia S özellikleri arasında ilk olarak 145 gram ağırlığından söz etmemiz gerekmektedir. 10.6 milimetre kalınlığında olan Sony Xperia S özellikleri arasında yer alan bekleme süresi ise 450 saattir. 12 MegaPiksel dahili kamerası bulunan Sony Xperia S özellikleri arasında yer alan bir diğer detay ise, LED ekranı, ve renkli ekran desteğidir…

Turkcell Cihaz Kampanyaları İle Motorola RAZR

Motorola RAZR, akıllı telefon teknolojisinin yeni ismi… Motorola RAZR ince, hafif; ve gelişmiş özellikleri ile, Turkcell cihaz kampanyaları arasında kendisine yer edinmiş durumda… Motorola RAZR fiyatı, Turkcell Gold Paket; ve Turkcell Gold Plus Paket kullanıcıları için Turkcell tarafından belirlendi. Motorola RAZR fiyatı, Turkcell kullanıcıları için, 24 ay tarifede kalmak şartı ile, aylık 59 TL’den başlayan ödeme seçenekleriyle sunuluyor…

Motorola RAZR özelliklerine baktığımızda, ilk olarak 4.3 inç, Süper AMOLED ekranını görüyoruz. Motorola RAZR özelliklerinden bir tanesi de ön yüzünün cam olması. Motorola RAZR özellikleri arasında elmas kesimli alüminyum vurgularından da söz etmek gerekiyor. Motorola RAZR özelliklerini sayarken şunu da unutmamalıyız ki: Motorola RAZR, sürtünmelere, ve çizilmelere karşı dayanıklı malzemeden üretilmesi dolayısı ile, oldukça kullanışlı… Motorola RAZR özellikleri arasında belirtilmesi gereken ilgi çekici bir diğer nokta da, yine cihazın üretiminde kullanılan malzeme ile ilgili: su sıçramalarına karşı telefonu görebileceği her türlü hasardan koruyor…
Motorola RAZR özelliklerine bakmaya devam ettiğimizde, 1.2 GHz çift çekirdekli işlemci, ve 1 GB RAM’inden de söz etmemiz gerekiyor. Motorola RAZR özellikleri arasında sunulan bir diğer nokta, Motorola RAZR’ın işletim sistemi: Android 2.3.5… Bu sayede Motorola RAZR kullanıcıları hızlı bir şekilde çalışmalarını yerine getirebiliyorlar. Motorola RAZR içerisinde önceden yüklenmiş bir MotoCast var. Bu sayede, hem evinizdeki, hem de işyerinizdeki bilgisayarınızın verilerini Motorola RAZR’a yüklemeniz mümkün. Bu nedenle de kişisel bilgilerinize oldukça kolay bir şekilde, her zaman erişebilmeniz olağan.
Turkcell cihaz kampanyaları ile sunulan Motorola RAZR, LCD ekrandan; ve HD TV’lerden elde ettiğiniz kaliteli görüntüyü elde ederek kaliteli görüntüye sahip filmler izlemenizi olanaklı hale getiriyor. Bunun yanında Motorola RAZR ile kendi videolarınızı kaliteli bir şekilde çekmeniz de mümkün: 720 piksel çözüürlüğünde video kayıtlarını Motorola RAZR ile rahatlıkla gerçekleştirebiliyor, keskin görüntüler alabiliyor, ve görüntü sabitleme özelliğini kullanabiliyorsunuz. Turkcell cihaz kampanyaları ile birlikte sunulan Motorola RAZR’ın arka yüzündeki 8 MegaPiksel’lik kamerası da 1080 piksel kalitesinde görüntüler almanıza olanak tanımaktadır.
Motorola RAZR, Turkcell cihaz kampanyaları ile birlikte sizlere sunulurken, ayarları gerektiğinde değiştirerek, pil ömrünün uzamasını sağlayan bir Smart Actions uygulamasına da sahip. Bu uygulama ile Motorola RAZR, gerektiğinde telefonunuzun sesini açıp gerektiğinde kapatma, gerektiğinde GPS ve Bluetooth ayarlarını değiştirebilme, çağrılarınıza cevap vermediğinizde mesaj gönderme gibi akıllı bir takım özelliklere sahip, ve işte Motorola RAZR özelliklerinin tamamı sizlere Turkcell cihaz kampanyaları ile sunuluyor…

Sony Xperia S Turkcell Cihaz Kampanyaları İle Geliyor

Bu yazımızda sizlere, Turkcell cihaz kampanyaları arasında yer alan Sony Xperia S özellikleri, ve Sony Xperia S fiyatı hakkında bilgiler vermeye çalışacağız. Turkcell cihaz kampanyaları hakkında sitemizde bulabileceğiniz pek çok yazıdan bir tanesi de, bu yazımız ile birlikte, Sony Xperia S özellikleri, ve Sony Xperia S fiyatı olacak…

Turkcell cihaz kampanyaları arasında yer alan Sony Xperia S özellikleri arasında Android etkisi yer alıyor, ve Sony Xperia S’ten, Sony’nin yeni Android amiral gemisi olarak söz ediliyor. Sony Xperia S fiyatı, Turkcell cihaz kampanyalarına dahil olanlar için oldukça uygun ve cazip şekillerde sunuluyor. Bu nedenle, Turkcell cihaz kampanyalarına dahil olmak için, Sony Xperia S özelliklerini okumanızı tavsiye ediyoruz…
Sony Xperia S özellikleri arasında ilk olarak 1.5 GHz çift çekirdekli işlemcisinden söz etmek gerekiyor. Sony Xperia S özelliklerinden bir diğeri de 4 ekran vizyonu ile içerik paylaşımını kolaylaştırması. Sony Xperia S, evinizde, ve ofisinizde, tablet bilgisayarınızdan televizyonunuza kadar pek çok cihaza bağlanabildiği gibi, uzaktan kumanda şeklinde kullanılabilmesi de mümkün. Sony Xperia S özelliklerinden bir diğeri de Sony Bravia HD parlak ekranı. Bu sayede, Sony Xperia S’ten tatmin edici görüntü kalitesini elde edebilmek mümkün oluyor.
Turkcell cihaz kampanyaları arasında yer alan Sony Xperia S özellikleri arasında 12 MegaPiksel kamerasından da söz etmek gerekiyor. Sony Xperia S, çekim yapmak için bekleme modundan, 1.5 saniye gibi çok kısa bir sürede çıkabiliyor.
Turkcell cihaz kampanyaları arasında yer alan Sony Xperia S fiyatına gelince: Turkcell Gold paket, ve Turkcell Gold Plus paket kullanıcıları, tarifelerine ek, ayda 59 TL’ye, Sony Xperia S’e sahip olabiliyor. Bununla birlikte, Turkcell Full Paket kullanıcıları için ise, Sony Xperia S fiyatı aylık 69 TL… Turkcell Hepsi 600 paketi kullanıcılarının Sony Xperia S fiyatının aylık 72 TL olduğunu belirtmek gerekmektedir. Turkcell cihaz kampanyaları arasında yer alan Sony Xperia S için Turkcell’e 24 ay kullanım taahhütü vermeniz gerekmektedir. Sony Xperia S fiyatı, tarifeye ek olarak ücretlendirilmektedir…

Turkcell Cihaz Kampanyaları İle Sunulan BlackBerry Curve 9360 Kampanyası

Turkcell cihaz kampanyalarına bir yenisi daha eklendi… İşte Turkcell’in yeni cihaz kampanyası: BlackBerry Curve 9360… Bu yazımızda sizlere, BlackBerry Curve 9360 hakkında bilgi vererek, BlackBerry Curve 9360 özelliklerinden söz edeceğiz. Bununla birlikte, BlackBerry Curve 9360 kampanyası nasıl gerçekleşecek konusunda da bilgilerimizi sizlerle paylaşmaya çalışacağız…

BlackBerry Curve 9360 özellikleri arasında ilk sırada BlackBerry 7 işletim sistemi yer almakta. Turkcell cihaz kampanyaları arasında yer alan BlackBerry Curve 9360 kampanyası, 2012 Ocak ayından itibaren başlıyor; ve BlackBerry Curve 9360 kampanyasına katılmak isteyenler, Turkcell hatlı tarifelerine ek, aylık 39 TL’den başlayan ödemelerle BlackBerry Curve 9360 sahibi olmak için, BlackBerry Curve 9360 kampanyasına katılabilecekler…
Eğer siz bir Turkcell Full Paket tarifesi kullanıcısı isenin, aylık her yöne 1000 dakika konuşma; ve 1000 SMS ile birlikte, 1 GB internet fırsatından 69 TL’ye yararlanırken, bunun üzerine 39 TL daha ekleyerek BlackBerry Curve 9360 kampanyasına katılma şansına sahip olabilirsiniz… BlackBerry Curve 9360 kampanyasına katılmak için, Turkcell Alo Paket, Turkcell AloSüper Paket, Çalışan Paket… tarifelerinden bir tanesini kullanmakta iseniz, 24 ay taahhüt ile, her ay, tarifenize ek 42 TL ödeyerek de Turkcell cihaz kampanyasından yararlanabilirsiniz. Turkcell kullanıcıları, 100 MB BIS giriş paketi; ya da 1 GB Full BIS paketi kullanıcısı iseler de, 24 ay taksit ile, BlackBerry Curve 9360 kampanyasına katılarak, BlackBerry Curve 9360 sahibi olabilecekler.
Turkcell cihaz kampanyası olarak kullanıcılara sunulan BlackBerry Curve 9360 hakkında bilgi vermeye, BlackBerry Curve 9360 fiyatı ile devam edecek olursak: BlackBerry Curve 9360 fiyatı, peşin 529 $ olarak tavsiye edilmektedir. Bununla birlikte, BlackBerry Curve 9360 kampanyasına katılarak Turkcell cihaz kampanyası sayesinde BlackBerry Curve 9360 sahibi olmak isteyenler, World Kart sahibi iseler peşin fiyatına 8 taksit ile, 100 MB BIS giriş paketini de, sınırlı bir süre için aylık 6.90 TL’ye satın alabilecekler…
Siz eğer bir Kurumsal Turkcell müşterisi iseniz; ve BlackBerry Curve 9360 kampanyasına, dilediğiniz BlackBerry aboneliği, ve internet paketini alarak katılmak istiyorsanız, aylık ödemeniz gereken minimum tutar 54.90 TL’den başlamaktadır.
BlackBerry Curve 9360 özelliklerinden söz edecek olursak, öncelikle, BlackBerry Curve 9360’ın, ince ve şık bir tasarımı olduğunu belirtmemiz gerekecektir. BlackBerry Curve 9360 özelliklerinden bir diğeri ise, hızlı ve kolay yazı yazmaya olanak tanımasıdır. BlackBerry Curve 9360, tek elle kullanım kolaylığı sunmaktadır. BlackBerry Curve 9360 özelliklerinden bir başkası ise klasik klavyesidir. BlackBerry Curve 9360 özelliklerinden bir diğeri de ergonomik tasarımı. BlackBerry Curve 9360 özellikleri arasında GPS destekli olması; ve Wi-Fi de bulunuyor.
BlackBerry Curve 9360 özelliklerinden bir diğeri ise, flaş; ve video kaydedebilme özelliğine sahip 5 MegaPiksel kamerası. BlackBerry Curve 9360 özelliklerinden bir tanesi de sahip olduğu MicroSD/SDHC yuvası. Bu sayede BlackBerry Curve 9360, 32 GB’a kadar bellek kartlarını içerisinde taşıyabiliyor; ve veri kaydı gerçekleştirebiliyor.
BlackBerry Curve 9360 özellikleri arasında, biraz önce de belirtmiş olduğumuz gibi, BlackBerry 7 işletim sistemi yer alıyor. Bununla birlikte, BlackBerry Curve 9360’ın belleği, işlemcisi; ve ekranı gelişmiş özelliklerle dolu… BlackBerry Curve 9360 özelliklerinden bir tanesi ise dahili NFC…
BlackBerry Curve 9360 özelliklerinden söz ederken, BlackBerry Curve 9360’ın sahip olduğu BlackBerry Messenger, güncel Facebook uygulaması, e-posta; ve Twitter gibi, kullanıcısını gün boyu sosyal ortama bağlı tutacak aktivitelerden de söz etmek gerekiyor…