Turkcell İle Sony Xperia C3 Kampanyası

Sony Xperia C3Sony Xperia C3 kampanyası ile ilgili reklamları televizyon ekranlarında sık sık görmekteyiz. Peki Sony Xperia C3 fiyatı bütçemize uygun mu? Sony Xperia C3 özellikleri bizi yeterince tatmin eder mi? Bu yazımızda sizler için bu soruların yanıtlarını aktarmaya çalışacağız…

Sony Xperia C3 Özellikleri

Micro SIM ile çalışan Sony Xperia C3’ün inceliği 7.6 milimetre, ağırlığı ise 149.7 gram. Cihaz içerisinde Android 4.4.2 işletim sistemi yüklü bulunmaktadır.

Sony Xperia C3 Ekran Özellikleri

IPS LCD kapasitif dokunmatik ekranı bulunan Sony Xperia C3 özellikleri arasında 16M renk desteği bulunuyor. 5.5 inç ekranda 720 x 1280 piksel, yani HD çözünürlük sunan Sony Xperia C3’ün ppi değeri; yani oyun, ve videolarda görülen ekran keskinliği 267 olarak belirtiliyor.

Sony Xperia C3 Hafıza Özellikleri

8 GB dahili hafızaya sahip olan cihazda MicroSD kart kullanımı gerçekleştirilerek hafıza 32 GB daha arttırılabiliyor. RAM ise 1 GB…

Sony Xperia C3 Bağlantı Özellikleri

42.2 Mbps bağlantı hızına sahip olan cihazın GPRS, EDGE, Wi-Fi, Wi-Fi Direct, Wi-Fi Hotspot, DLNA, Bluetooth 4.0, NFC, MicroUSB 2.0… gibi farklı bağlantı alternatifleri cihaz içerisinde yer almakta.

Sony Xperia C3 Kamera Özellikleri

8 MegaPiksel dahili kamerası bulunan cihazın otomatik odaklanma, ve LED aydınlatma detayları bulunuyor. 3264 x 2448 piksel kalitesinde görüntüler bu kamera ile elde edilebiliyor. Videolar ise Full HD kalitesinde oluşturuluyor. Görüntülü konuşma için kullanılan ön kameranın çözünürlüğü 5 MegaPiksel Bu kamerada elde edilen çözünürlük ise HD kalitesinde oluyor. LED aydınlatma özelliği ön kamerada da yer alıyor.

Sony Xperia C3 Donanım Özellikleri

Qualcomm Snapdragon 400 dört çekirdekli 1.2 GHz Cortex A7 işlemci ile gelen cihaz içerisinde Adreno 305 grafik işlemci, FM Radio, Li-ion 2500 mAh gücünde pil de yer alıyor. Bu pil ile 3G modunda 1000 saat, 3G’siz ise 1040 saat bekleme gerçekleştirilebiliyor. 67 saat müzik dinlemeyi olanaklı hale getiren cihaz ile 3G modunda 25, 3G’siz ise 11 saat konuşma yapılabiliyor…

Sony Xperia C3 Fiyatı

Turkcell tarafından sunulan Sony Xperia C3 kampanyasına göre Sony Xperia C3 fiyatı peşin şekli ile 1.199 TL’dir. 24 ay taksitle alındığında ise, Sony Xperia C3 fiyatı 59 TL ile 82 TL arasında değişiklik göstermektedir. Fiyat farklılığı, cihaz ile birlikte alınan ek detaylar, yani konuşma; ve internet gibi şeylere bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

Turkcell Cihaz Kampanyaları İle LG Optimus L3

Bu yazımızda sizlere, Turkcell cihaz kampanyaları ile birlikte gelen LG Optimus L3 hakkında bilgi vermeye çalışacağız. 2012 yılının en iyi cep telefonları listesinde de yer alan LG Optimus L3’e, Turkcell cihaz kampanyaları ile sahip olmak isteyen değerli Turkcell kullanıcıları için, öncelikli olarak LG Optimus L3 özellikleri; ve LG Optimus L3 incelemesinden kısaca söz edelim, daha sonra ise, Turkcell cihaz kampanyaları ile gelen LG Optimus L3 hakkındaki LG Optimus L3 fiyat bilgisini sizlere aktaralım:

LG Optimus L3 incelemesinde, LG Optimus L3 özelliklerine bakarken, ilk olarak LG Optimus L3 ağırlığından söz etmemiz gerekir; 110 gram gibi güzel bir hafiflik ile, LG Optimus L3 sizlere Turkcell cihaz kampanyaları ile ulaştırılmaktadır. LG Optimus L3 için belirlenen incelik ise 11.85 milimetre olarak belirlenmiş bulunmaktadır. LG Optimus L3 özellikleri arasında yer alan bekleme süresinin ise 600 saat gibi uzun bir zaman dilimini kapsadığını belirtmeliyiz.
LG Optimus L3 incelemesi ile LG Optimus L3 özelliklerine bakmaya devam ettiğimizde, 626K renkli ekran, ve TFT ekran tipi gibi LG Optimus L3 özelliklerinden de söz etmemiz gerekmektedir. LG Optimus L3 özelliklerinden bir diğeri de, LG Optimus L3 incelemesinde, dahili kamera çözünürlüğünün 3.15 MegaPiksel olduğu yönündeki ulaşılan bilgidir.
LG Optimus L3 özellikleri hakkında sizleri bilgi sahibi yapmaya devam ederken, Bluetooth, ve USB bağlantı desteğinin bulunduğunu belirtmemiz gereken LG Optimus L3, E-posta alabilmenizi de olanaklı hale getirmektedir. LG Optimus L3 özellikleri arasında sayılan işletim sisteminin ise Android 2.3 olduğunu belirtmemiz gerekmektedir. LG Optimus L3 incelemesinde, NFC desteğinin bulunmadığı görülmektedir.
Turkcell cihaz kampanyaları ile sahip olunacak olan LG Optimus L3 için belirlenen aylık LG Optimus L3 fiyatına birlikte bakalım:
Turkcell Gold Plus Paket kullanıcıları için LG Optimus L3 ücretsiz olarak sunulmaktadır.
Turkcell Gold Paket kullanıcıları, tarifelerine ek aylık 4 TL ödeme ile LG Optimus L3 sahibi olabilirler.
Turkcell Full Paket kullanıcılarının LG Optimus L3 için ödemeleri gereken aylık tutar 7 TL’dir.
Hepsi tarifesinde bulunan Turkcell kullanıcıları için LG Optimus L3 fiyatı aylık 9 TL’dir.
Hepsi 600 kullanıcıları için de LG Optimus L3 fiyatı aylık 9 TL’dir.
Star kullanıcılarının LG Optimus L3 için aylık 16 TL ödemeleri gerekmektedir.
Süper kullanıcılarının da aylık 16 TL ödeyerek LG Optimus L3 sahibi olmaları mümkündür.
Turkcell Kamu tarifelerini kullananların LG Optimus L3 için aylık 15 TL ödemeleri gerekmektedir.
Hepsi 300 kullanıcıları için aylık LG Optimus L3 fiyatı 9 TL’dir.
Ekonomik kullanıcıların, aylık 17 TL ödemeleri şartı ile LG Optimus L3 sahibi olabilecekleri belirtilmektedir.
Çiftçi kullanıcılarının LG Optimus L3 fiyatı için aylık 13 TL ödemeleri gerekmektedir.
Kamu Eko kullanıcılarının LG Optimus L3 için aylık ek 16 TL ödemeleri gerekmektedir.
Ben Yaptım 700 kullanıcıları ise LG Optimus L3 sahibi olmak için aylık 18 TL ödemelidirler.
LG Optimus L3 sahibi olmak için, Turkcell ile 24 ay kontrat imzalamanız gerekmektedir. Bunun yanında, LG Optimus L3 alanlara, bir ay boyunca, Turkcell Müzik’ten 50 müzik, Turkcell Mobil TV, ve GollerCepte hediyesi sunulmaktadır. LG Optimus L3’ün 3.2 inç ekranında keyifle kullanım gerçekleştirebilmeniz dileği ile…

Acer Iconia Tab A501 Özellikleri Ve Acer Iconia Tab A501 İncelemesi

Bu yazımızda sizlere, Turkcell’in, aylık 52 TL’lik taksitlerle sunduğu Acer Iconia Tab A501 hakkında bilgiler vermeye çalışacağız. Acer Iconia Tab A501 özellikleri ile birlikte, Acer Iconia Tab A501 incelemesine yazımız içerisinden ulaşabileceksiniz. Bakalım gerçekten Acer Iconia Tab A501 almak ister misiniz?

Acer Iconia Tab A501 özellikleri arasında ilk olarak Acer Iconia Tab A501’in işletim sisteminden söz etmek istiyoruz. Android tarafından, tablet PC’ler için hazırlanmış olan işletim sistemi Honeycomb, yani Android 3.2 işletim sistemi, Acer Iconia Tab A501 içerisinde bulunmaktadır. Acer Iconia Tab A501 incelemesine devam ederken, çoklu dokunmatik ekranın tam kapasitif özelliği ile birlikte, 10.1 inç Acer Iconia Tab A501 tablete sığdığını görüyoruz. HDMI çıkışı da bulunan Acer Iconia Tab A501 içerisindeki tüm görüntülerinizi, HD televizyonunuzda rahat bir şekilde izleme olanağına sahip olabiliyorsunuz.
Acer Iconia Tab A501 incelemesinde karşımıza çıkan bir diğer şey de Acer Iconia Tab A501’in USB girişi… Bu sayede, pek çok cihazı, Acer Iconia Tab A501’e bağlama şansınız ortaya çıkıyor. Bunun yanında, Acer Iconia Tab A501 özellikleri arasına dahil edilebilen Acer Iconia Tab A501 içerisindeki üç oyun ile de keyifli zaman geçirebilmeniz olanaklar dahilinde.
Acer Iconia Tab A501 özellikleri ile sayılabilecek bir diğer şey ise, Tegra 2 çift çekirdekli işlemcisi. Bunun da yanında, Acer Iconia Tab A501 arkasında bulunan 5 MegaPiksel kamera; ve önünde bulunan HD görüntülü kamerayı da unutmamamız gerekiyor.

Samsung Galaxy Ace Kampanyası Ve Samsung Galaxy Ace Özellikleri

Turkcell tarafından sunulan Samsung Galaxy Ace kampanyası hakkında detaylı bilgileri yazımız içerisinde bulabileceksiniz. 24 ay taahhüt ile, tarifenize ek, ayda sadece 14 TL’den başlayan ödemelerle sahip olabileceğiniz Samsung Galaxy Ace; ve Samsung Galaxy Ace özellikleri hakkında detaylı bilgiler için yazımızı okumaya devam edin:

Öncelikle Samsung Galaxy Ace özelliklerinden söz edelim, ve Samsung Galaxy Ace kampanyasından yararlanıp yararlanmayacağınıza, Samsung Galaxy Ace özelliklerine bakarak karar verin, sonrasında ise, Turkcell tarafından verilen Samsung Galaxy Ace için daha detaylı bilgileri paylaşalım:
Samsung Galaxy Ace özellikleri arasında ilk olarak Samsung Galaxy Ace ağırlığından söz edelim: 113 gram olan Samsung Galaxy Ace ağırlığı; ve 11.50 milimetre olan Samsung Galaxy Ace inceliğinden söz etmemiz gerekmektedir. Bekleme süresi 26 saat olan Samsung Galaxy Ace özelliklerinden bir diğeri de 5 MegaPiksel olan dahili kamerasıdır. Bunun yanında renkli ekran desteğini de unutmamamız gerekmektedir.
Turkcell tarafından sunulan Samsung Galaxy Ace kampanyasından faydalanmak için, 30 Eylül 2012 tarihine kadar mevcut zamanınız bulunmaktadır. Bunun yanında, Samsung Galaxy Ace kampanyası için ödemeniz gereken tutarın, aylık 15 TL’den başladığını da belirtmemiz gerekmektedir.

Sony Xperia U Sonunda Kullanıcısı İle Buluştu

Sony Xperia U çıkış tarihi herkesin merak konusu idi. Sony Xperia U çıkış tarihi 7 Haziran 2012; yani dün olarak belirtildi, ve bu tarih itibariyle, Sony Xperia U’nun, Turkcell iletişim merkezleri, ve Turkcell’in anlaşmalı olduğu zincir mağazalarında bulunması olanaklı hale geldi. Sony Xperia U, şık, kompakt; ve eğlendirme özelliklerinin bir arada bulunduğu bir akıllı telefon olmasının yanında, kendisini satın alacak olan kişilere Fizy müzik keyfinin doyumsuzluğunu da yaşatacak.

Sony Xperia U özelliklerine baktığımızda Fizy entegresini görüyoruz, ve Fizy sayesinde, Sony Xperia U müzikçalarında dinlenen herhangi bir şarkının farklı versiyonları; ya da, sanatçının diğer tüm şarkılarının Fizy’de aratılması; ve dinlenmesi olanaklı hale geliyor. Bu da mı yetmedi? Haziran 2012 sonunda Trackld özelliği de aktif edilecek; ve siz, sokakta, ya da radyoda dinlediğiniz bir müziği Sony Xperia U Fizy entegresinden aratarak, dinlemiş olduğunuz şarkının kime ait olduğunu bulup, dilediğiniz zaman dinleme şansına da sahip olacaksınız.
Sony Xperia U özelliklerine bakmaya devam ettiğimizde, karşımıza, Sony Xperia U kullanıcılarının eğlencede sınır tanımayacakları gibi bir bilgi çıkıyor. Şöyle ki: müzikçalarda dinlediğniz tüm müzikler çok canlı olacak. Bunun yanında, tek bir dokunuş, sizi hoparlöre bağlayacak; aynı zamanda, Sony Xperia U altında bulunan saydam bantta, dinlediğiniz müziğin, ya da izlediğiniz video ya da fotoğrafın rengi ya da ona uyumlu renkler belirecek… Kısacası Sony Xperia U sizin için büyük bir şans niteliğinde…
Sony Xperia U, iki farklı renk seçeneği ile geliyor. Siyah, ve beyaz renk seçenekleri bulunan Sony Xperia U, siyah için pembe, beyaz için ise sarı yedek alt kapak alternatifi sunuyor… Şimdi ise sıra, meraklıları için Sony Xperia U fiyatını açıklamaya geldi… Sony Xperia U fiyatı 799 TL… Ancak, Turkcell iletişim merkezlerinden Sony Xperia U almayı düşünenler için Sony Xperia U fiyatı ortalamada yarı yarıya düşüyor… Şöyle ki: Turkcell kullanıcıları, Turkcell’e 24 ay taahhüt vermeleri halinde Sony Xperia U’ya, ayda 19 TL’den başlayan fiyatlarla sahip olabilecekler… Ne diyelim? Şimdiden hayırlı olsun…

Kim Aramış Cell Turkcell Tarafından Ücretlendiriliyor

Bugünden itibaren, kim aramış cell; ve kim aramış Turkcell kullanıcıları, servisten yararlanmak için ücret ödemeye başlayacaklar. Turkcell tarafından kim aramış cell olarak isimlendirilen servisin, diğer GSM operatörlerindeki ismi farklı idi, ve, kim aramış cell uygulaması için, sadece Turkcell; ve Vodafone kullanıcılarına bedava hizmet veriliyordu. Ancak bugün itibariyle, kim aramış cell kullanıcılarının belirli bir ücrete tabi tutulacağının belirtilmesi gerekmektedir. Tarih: 20 Mayıs 2012; kim aramış cell bugün itibari ile ücretlendirilecektir…

Kim aramış cell ne işe yarıyor diyenler için kısa bir açıklama yapmak istersek: siz kapsama alanı dışında bir yerde bulunuyorken, ya da telefonunuz kapalı iken, sizi bir kişi aradığında; ve size ulaşamadığında, telefonunuzu açtığınız anda, Turkcell tarafından size bir kısa mesaj gönderiliyor, ve gelen kısa mesaj kim aramış cell, size, sizi hangi saatte, kimin aradığı konusunda bilgilendiriyor. Turkcell tarafından bugüne kadar bedava verilen bu hizmet, 20 Mayıs 2012 tarihi itibari ile ücretlendiriliyor…
Avea aboneleri, kim aramış cell benzeri uygulama olan arayanı bil uygulaması için aylık 0.79 TL ücret ödemekteler. Kim aramış Turkcell aboneleri de, bugün itibari ile, kim aramış cell için, 0.49 TL ücret ödeyecekler. Kim aramış cell uygulamasından yararlanmak isteyen Turkcell kullanıcılarının EVET yazarak, 7080’e kısa mesaj göndermeleri gerekiyor. Turkcell kullanıcılarına bugüne kadar gönderilen kim aramış Turkcell mesajlarının altına küçük bir not düşülerek, ücretlendirme olayı belirtildi; ve nasıl yararlanabilecekleri konusunda bilgi sahibi olmaları sağlandı…
Cep telefonunuza ulaşılamıyorken, ya da cep telefonunuz kapalı iken gelen tüm aramalardan sizi ücretsiz halde bilgilendiren tek GSM operatörünün Vodafone olduğunu belirtmemiz gerekmektedir.

Turkcell SuperOnline Kullanıcılarına Turkcell SuperCam Olanağı

Bu yazımız, çocuklarının neler yaptığını, nasıl zaman geçirdiğini merak eden aileleri yakından ilgilendiriyor. Turkcell SuperOnline tarafından Turkcell kullanıcıları için geliştirilen yeni hizmet Turkcell SuperCam sayesinde, çocuklarınızın her anını yakından takip etme şansına sahip olabilmenin yanında, Turkcell SuperOnline tarafından verilen Turkcell SuperCam hizmetinde aynı zamanda, siz takip edemediğiniz zamanlarda da, çocuklarınızın hareketleri kaydediliyor, ve size sonradan izleme olanağı sunuluyor…

Turkcell kullanıcıları için, Turkcell SuperOnline tarafından geliştirilen Turkcell SuperCam, anne babaların evde olmadıkları zamanlarda dahi, çocuklarının her hareketini görebilmelerine olanak tanıyor. Turkcell SuperCam ile çpcuklarınızı izleyebilmeniz için hiç bir özel yazılım, ya da program kurulumuna gereksiniminiz yok… Turkcell SuperCam kullanımına sahip olabilmek için tek yapmanız gereken, bir internet bağlantısına sahip olmaktan ibaret…
Turkcell SuperCam nasıl çalışıyor derseniz, Turkcell SuperOnline sayesinde, Turkcell SuperCam’ın çalışması için bir bilgisayara gereksinim duyulmadığını belirtmemiz gerekiyor. Peki o halde Turkcell SuperCam nasıl çalışıyor? Turkcell SuperCam, Turkcell SuperOnline fiberoptik alt yapısının ayrıcalığı ile Turkcell kullanıcılarına sunulmaktadır. Fiber kalitesi, ve hızında çalışan Turkcell SuperCam sayesinde, izlediğiniz görüntüler net; ve kesintisiz bir şekilde size ulaşıyor. Turkcell SuperOnline dahilinde seçmiş olduğunuz internet paketi, ve Turkcell SuperCam dahilinde seçtiğiniz kamera arasında bir bağlantı kuruluyor, ve görüntü, modeme, kablosuz, ya da ethernet kablosu sayesinde aktarılıyor. Bu durum ise, Turkcell SuperOnline çalışması açısından bir bilgisayara gereksinim duyulmamasını olanaklı hale getiriyor.
Turkcell kullanıcıları, Turkcell SuperOnline internet kurulumu, ve Turkcell SuperCam kurulumunu gerçekleştirdikten sonra evlerinden uzaklaştıklarında, evde kalan yakınlarını ya da çocuklarını gözlemleyebilmek adına, mutlaka bir bilgisayar kullanmak durumunda da değildirler. Bir cep telefonu, ya da bir tablet bilgisayarın, Turkcell SuperCam uygulamasını desteklemesi halinde, görüntüleri ister canlı olarak, isterlerse de kaydedilmiş şekli ile izleme olanağına sahip olabilmektedirler.
Turkcell SuperCam kullanımına 24 ay taahhüt vererek başladığınız takdirde, Turkcell SuperOnline için bir ay bedava kullanım olanağına sahip olabiliyorsunuz. Turkcell SuperCam fiyatı ise, 19.90 TL’den başlayan fiyatlarla Turkcell kullanıcılarına sunuluyor.

Goller Cepte Servisi İle Turkcell Bedava Konuşma Dakikaları Dağıtıyor

Eğer Turkcell abonesi iseniz; ve Goller Cepte servisinden yararlanıyorsanız, Turkcell Goller Cepte servisinden yararlanan pek çok kişiden sadece birisisiniz demektir. Turkcell Goller Cepte servisinden yararlanan pek çok kişi için Turkcell’in, Spor Toto Süper Lig 2011 – 2012 sezonunun ikinci yarısı için bir sürprizi var… Turkcell, Goller Cepte servisinden yararlananların takımlarının başarısına göre, onlara ödül verecek… Verilecek ödülün adı ise: Bedava dakikalar…

Turkcell Goller Cepte servisi abonesi iseniz, takımınızın Spor Toto Süper Lig’de attığı her golün görüntülerini telefonunuzda izleme şansı yakalayacaksınız… Bunun yanısıra, Goller Cepte servisinde, takımınızın, Spor Toto Süper Lig’de kazandığı her üç puan için 50 dakika; bir puan için ise 30 dakikalık bedava konuşma süreleri ile ödüllendirileceksiniz…
Goller Cepte servisinden yararlanan kişiler, kazandıkları bedava konuşma dakikalarını, sadece Turkcell aboneleri ile;ve günlük olarak değerlendirebilecekler. 50 dakika konuşmanın 20TL; 30 dakikalık konuşmanın ise 12 TL değerinde olduğunu belirtmemiz gerekmektedir.
Turkcell Goller Cepte servisine nasıl abone olabilirim? Goller Cepte servisine abone olmak için ”KAZAN” yazıp, 7777’ye kıza mesaj göndermeniz gerekiyor. Daha sonra ise, tuttuğunuz takımın seçimini gerçekleştirmeniz yeterli oluyor. Sezon sonuna kadar, Goller Cepte servisinden yararlanabiliyorsunuz. Eğer, zaten Goller Cepte servisi abonesi iseniz, sizin de, diğerleri gibi, ”KAZAN” yazıp 7777’ye göndermeniz, ve bedava dakika kampanyasından yararlanmanız gerekiyor. Goller Cepte servisi aboneleri, tek bir takımın seçimini gerçekleştirdiler ise, haftalık 1.5 TL ile ücretlendiriliyorlar. Bunun dışında, takımın atmış olduğu golleri telefondan izlemek için ayrıca bir ücret talebinde bulunulmamaktadır…
Gollercepte servisi aboneleri, iPhone; ya da iPad kullanıcısı iseler, cep telefonlarına Goller Cepte uygulamasını indirebilir; ve takımlarına ait puan bilgilerini, fikstür bilgilerini; bunun yanı sıra, takımları ile ilgili son dakika haberlerine ulaşabiliyorlar. Bunun için de herhangi bir ek ücret talebinde, Turkcell tarafından bulunulmamaktadır…

Samsung Galaxy Y Özelliklerine Hayran Kalacaksınız

Bugünlerde bir akıllı cep telefonu almak istiyorsanız, Samsung Galaxy Y, size, bir akıllı cep telefonundan çok daha fazlasını verir… Samsung Galaxy Y ile, siz sürekli hareket halinde iken, akıllı cep telefonunuz size, kolay kullanım ayrıcalığını sunmanın mutluluğunu yaşar. Bir akıllı cep telefonundan beklenilenin çok daha fazlasını kullanıcılarına sunmayı hedefleyen Samsung Galaxy Y, ile, hayatınızın çok daha renkli olduğunu görecek; ve oldukça eğlenceli bir sosyal yaşama, ”merhaba” diyeceksiniz…

Samsung Galaxy Y, bir akıllı cep telefonu için oldukça kolay bir kullanıcı ara yüzü sunarken; bununla birlikte, Samsung Galaxy Y ile, çok daha hızlı download gerçekleştirmenin rahatlığını yaşayarak, dilediğiniz uygulamaları Samsung Galaxy Y akıllı cep telefonunda bulundurmanın mutluluğunu yaşayacaksınız. Samsung Galaxy Y aynı zamanda sizlere, güçlü bir Wİ-Fİ bağlantı özelliği sunmaktadır. Akıllı cep telefonu Samsung Galaxy Y’nin ekranı 3″ iken, kullanabileceğiniz bir de dokunmatik, kompakt QWERTY Klavye ile, Samsung Galaxy Y size bir akıllı cep telefonundan çok daha fazlasını verecek…
Samsung Galaxy Y gibi bir akıllı cep telefonuna sahipseniz, 7.2 Mbps hızında bir işlemciye sahip olacağınızı da bilmeniz gerekmektedir. Bu, sizin, telefonunuzu çok güçlü bir performans ile kullanabilmenize; ve hız sahibi olmanıza olanak sağlayacaktır. Samsung Galaxy Y özelliklerinden bir diğeri ise, en güncel android işletim sistemini kullanmanızı sağlamasıdır. Android işletim sisteminin Google mobil hizmetleri ile bütünleşmesi sonucunda, hayatınızın çok daha rahat; ve, sosyal konumunuzun kolay erişilebilir olduğunu göreceksiniz. Samsung uygulamalarına erişiminiz de çok kolay olacaktır…
Samsung Galaxy Y özellikleri arasında yer alan bir diğer faktör de, akıllı cep telefonunun görüntüsünün, çevrenizdekileri büyülemesinin yanı sıra, Samsung Galaxy Y’nin ekranının da sizi büyüleyecek olmasıdır. Samsung Galaxy Y ekranında, neyi nereye isterseniz oraya koyabilecek; ve ekranınızı istediğiniz gibi kişiselleştirebileceksiniz…
Akıllı cep telefonu Samsung Galaxy Y, farklı renk seçenekleri ile, kullanıcılarının ruh haline hitap etmeyi hedeflemektedir. Bununla birlikte, akıllı cep telefonunuzdan internete bağlanmak istiyor; fakat, Wİ-Fİ’nin güvenilir olmadığından yakınıyorsanız, Samsung Galaxy Y özelliklerinden bir tanesinin de, akıllı cep telefonunun bir Mobil AP sahibi olduğudur. Bu sayede, hem güvenilir bir şekilde internete kablolu ya da kablosuz bağlanmanın rahatlığını yaşarsınız; hem de Samsung Galaxy Y sayesinde, dizüstü bilgisayarınızdan ya da tablet PC’nizden internete bağlanabilmenin rahatlığını yaşarsınız… Samsung Galaxy Y özellikleri arasında değinmek istediğimiz bir diğer özellik de, Samsung Galaxy Y akıllı cep telefonunun, 2 MP kamerasının bulunduğudur…
Turkcell kullanıcıları, Samsung Galaxy Y akıllı cep telefonuna sahip olmak için, 24 aylık taksitlerle, aylık ortalama 21 TL ödeyerek, Samsung Galaxy Y akıllı cep telefonuna sahip olabiliyorlar. Turkcell’den Samsung Galaxy Y akıllı cep telefonunu peşin almak isteyenler için ise, Samsung Galaxy Y fiyatı: 509 TL…

İndirimli Süper Paket Kampanyası Turkcellde Çok Avantajlı

Turkcell indirimli Süper Paket kampanyası ile, 59 TL yerine 49 TL ödemeniz mümkün. Tüm Turkcell Bireysel faturalı hat sahiplerinin 12 ay boyunca taahhüt vermeleri suretiyle geçebilecekleri Turkcell İndirimli Süper Paket Kampanyasında, sabit fiyat avantajından 12 ay boyunca faydalanabilmeniz sağlanacaktır. Turkcell İndirimli Süper Paket kampanyasına başvurmak için ise, Süper paket abonesi olmanız; ya da herhangi bir diğer kampanyayı kullanıyor olmanız, sizin için herhangi bir soruna sebebiyet vermeyecektir. Yapmanız gereken tek şey, 12 ay taahhüt ile Turkcell İndirimli Süper Paket kampanyasından faydalanmak istediğinizi belirtmektir.

İndirimli Süper Paket sizlere ne gibi avantajlar sunuyor; hemen bu konuda sizleri kısaca bilgilendirelim: Her ay, 500 dakika, her yöne bedava konuşma imkanına sahip oluyorsunuz. Akşam 21:00 ile, sabah 09:00 saatleri arasında, tüm Turkcell aboneleri ile, sınırsız; bedava konuşma şansına sahip oluyorsunuz. Bunun yanısıra, haftanın iki günü de yine tüm Turkcell’lilerle bedava ve sınırsız konuşma şansına sahip olmanız mümkün.
Süper paket kullanıcıları bu avantajdan 59 TL karşılığında yararlanıyor. Siz eğer şimdi, 12 ay taahhüt vererek, İndirimli Süper Paket kampanyasına dahil olmanız mümkün. Süper paketten İndirimli süper paket kampanyasına geçenlerin, gelecek faturaları direk 49 TL olarak yansıtılıyor; ancak eğer farklı bir kampanyadan yararlanıyorsanız, yeni fatura döneminden itibaren, indirimli süper paket kampanyasına dahil ediliyorsunuz.