Sonbaharda Lenovo 2014 Kampanyaları Vatan Bilgisayar’da Sürüyor

Lenovo 2014 kampanyalarıBu yazımızda sizlere Lenovo 2014 kampanyalarından birinden söz edeceğimizi belirtmemiz gerekmektedir. Eğer Vatan Bilgisayardan bir masaüstü bilgisayar; ya da dizüstü bilgisayar alırsanız, Lenovo’nun size hediyeleri olacak… Acaba Lenovo hediyeleri arasında neler var? Gelin bilgilerimizi birlikte gözden geçirelim:

Vatan Bilgisayar’a giderek, Lenovo markalı bir masaüstü; ya da dizüstü bilgisayar almanız halinde, Lenovo size, bir adet, Microsoft Office 365 paketi hediye ediyor. Bu paketin içerisinde Outlook, Onenote, Excel, Power Point, Word’ün ücretsiz kullanımından söz etmeyi unutmamamız gerekiyor. Peki Lenovo 2014 kampanyaları arasında yer alan Vatan Bilgisayar ile ortak gerçekleştirilen kampanyada, Lenovo’nun hediyeleri bu kadarla mı sınırlı?
Hayır, değil. Vatan Bilgisayar’dan bir adet Lenovo markalı masaüstü, ya da dizüstü bilgisayar aldığınızda, 1 TB depolama alanına da sahip oluyorsunuz, ve bunun yanında, Skype üzerinden; her ay, yurt dışı da dahil olmak üzere, 60 dakika boyunca telefon konuşması yapabilmenize olanak tanıyor. Kısacası, eğer bir bilgisayara gereksiniminiz varsa, Vatan Bilgisayar’dan Lenovo markalı bir dizüstü, ya da masaüstü bilgisayar almayı tercih edebilir, ve Lenovo 2014 kampanyalarına dahil olabilirsiniz…

Vatan Bilgisayar Eros Pırlanta Kampanyası

Vatan Bilgisayar kampanyalarını yenilemeye devam ediyor. Vatan Bilgisayar, Eros Pırlanta işbirliği ile, Vatan Bilgisayar internet sitesinden alışveriş yapan herkese, 100 TL hediye çeki veriliyor. İşte Vatan Bilgisayar; ve Eros Pırlanta tarafından gerçekleştirilen kampanyanın detayları:

Vatan Bilgisayar internet sitesinden, 15 Aralık 2012 – 30 Aralık 2012 tarihleri arasında yapacağınız alışverişlerin sonrasında, mail adresinize, Eros Pırlanta internet sitesinde kullanabilmeniz adına bir hediye çeki gönderilecektir.
Eros Pırlanta’da kullanacağınız 100 TL hediye çekinin, bir indirim çeki olduğunu belirtmemiz gerekmektedir. Yapacağınız Eros Pırlanta alışverişlerinde bir alt limit bulunmamakla birlikte, 100 TL üzeri bir alışverişinizin 100 TL’si düşürülecek, ve geriye kalan kısmı sizden tahsil edilecektir.
Vatan Bilgisayar’dan 30 Aralık 2012 tarihine kadar almış olmanız gereken Eros Pırlanta indirim çekini, 15 Şubat 2013 tarihine kadar kullanmış olmanız gerekmektedir. Eros Pırlanta indirim çekini iki kampanya için kullanamayacağınız gibi, tek bir ürün için kullanmanız gerektiğini de unutmamalısınız…

Nokia Lumia 820 Ve Nokia Lumia 820 Özellikleri

Bu yazımızda sizlere, Nokia Lumia 820 ile ilgili bilgiler vereceğimizi belirtmemiz gerekmektedir. Nokia Lumia 820 Türkiye satışları 21 Aralık 2012 tarihinde gerçekleştirilmeye başlanacak olan Nokia Lumia 820 için verilecek ön siparişin Vatan Bilgisayar tarafından alındığını belirterek, sizlere, Nokia Lumia 820 özellikleri hakkındaki bilgilerimizi aktarmaya başlayalım:

Nokia Lumia 820 özellikleri arasında yer alan 4.3 inçlik ekran için uygun görülen ekran çözünürlüğününb 800 x 480 piksel olduğunu belirterek, Nokia Lumia 820 özellikleri arasındaki ilk detayları sizlerle paylaşmaya başlayalım. 160 gram ağırlığında olan Nokia Lumia 820 inceliğinin ise 9.9 milimetre olduğunu belirtelim.
Nokia Lumia 820 özellikleri arasında yer alan bir diğer detay ise bataryasının gücü. 360 saat bekleme süresi, ve 15.4 saat konuşma süresine sahip olan Nokia Lumia 820 ile, 3G’li görüşmeler yapar; ya da Nokia Lumia 820’yi 3G modunda kullanırsanız, bu sürelerin kısalacağını belirtmemize gerek yok diye düşünüyoruz.
Nokia Lumia 820 özellikleri arasında yer alan 8 MegaPiksel kameranın çift LED flash; ve 4X zoom özelliklerinin bulunduğunu belirtmeyi de ihmal etmemeliyiz. Dahili hafızası 8 GB olan Nokia Lumia 820 özelliklerinden bir diğeri ise, 64 GB’a kadar arttırılabilen SD kart hafızasıdır. Nokia Lumia 820, Windows işletim sistemini kullanmaktadır.

Samsung Galaxy S3 Mini Ön Siparişi Vatan Bilgisayar’da Alınıyor

Samsung Galaxy S3 Mini ne zaman diyenler, Vatan Bilgisayar, Samsung Galaxy S3 Mini ön siparişini almaya başladı… Samsung Galaxy S3 Mini ön siparişini Vatan Bilgisayar‘a verecek olanlar, Samsung Galaxy S3 Mini özellikleri arasında nelerle karşılaşacaklar? Hemen bilgilerimizi sizlere aktarmaya; Samsung Galaxy S3 Mini özelliklerini anlatmaya başlayalım, Samsung Galaxy S3 Mini ön siparişi için Vatan Bilgisayara uğramadan önce Samsung Galaxy S3 Mini’yi yakından tanımanızı sağlayalım:

Samsung Galaxy S3 Mini özellikleri arasında ilk olarak Samsung Galaxy S3 Mini ekranından söz etmek istersek, Samsung Galaxy S3 Mini ekranı 4 inç boyutunda, ve Süper AMOLED ekran ile elinize ulaşacak. 480 x 800 piksel ekran çözünürlüğü sunan Samsung Galaxy S3 Mini, Android Jelly Bean işletim sistemi ile birlikte sizlere ulaşıyor. Samsung Galaxy S3 Mini özellikleri arasında yer alan bir diğer şey ise, sahip olduğu 1 GHz işlemcisi; ve bu işlemcinin çift çekirdekli olduğunu belirtmeyi de unutmamalıyız.
Samsung Galaxy S3 Mini ana kamerasının 720 piksel çözünürlüğünde video kaydı gerçekleştirebilen 5 MegaPiksel LED Flaş özellikli olduğunu belirtmekle birlikte, ön kameranın ise VGA olduğunu belirtmemiz gerekmektedir. Samsung Galaxy S3 Mini iki farklı seçenek ile piyasaya çıkacak, bunlardan birisi 8 GB, diğeri ise 16 GB olacak… Wi-Fi, Bluetooth, DLNA, ve NFC desteğinin de Samsung Galaxy S3 Mini tarafından sunulacağını belirtmeyi unutmamalıyız.
Tüm bu bilgiler sonrasında Vatan Bilgisayar’dan Samsung Galaxy S3 ön siparişi verebileceğinizi de belirtmemiz gerekmektedir.

Vatan Bilgisayar %30 İndirim Gününü Kaçırmayın

Bugün, tüm Vatan Bilgisayar mağazalarında, Vatan Bilgisayar 30. yıl indirimi gerçekleştiriliyor. Bu kapsamda, Vatan Bilgisayar’da tüm ürünler, %30 indirimli olarak müşterilerin kullanımına sunuluyor. Bugün siz de, en yakın Vatan Bilgisayar mağazasına uğrayarak, Vatan Bilgisayar ürünlerine bir göz gezdirin; çünkü böyle bir indirim, bir daha 30 yıl sonra karşınıza çıkabilir…

Vatan Bilgisayar %30 indirim için bir ürünün tanıtımını yazımız içerisinde sizlere aktarmak istersek, bu ürün Piranha Business Tab 10.1 olsun, ve kısaca Piranha Business Tab 10.1 özellikleri ile, Piranha Business Tab 10.1 fiyatına yazımız içerisinden bakalım:
Piranha Business Tab 10.1 özellikleri arasında yer alan ARM işlemcinin işlemci hızı 1.4 GHz iken, Cortex A8 Allwinner A10 olduğunu belirtmemiz gerekmektedir. Piranha Business Tab 10.1 özellikleri arasında yer alan bir diğer detay ise 1 GB RAM’in Piranha Business Tab 10.1 içerisinde bulunduğudur. 16 GB dahili hafızaya sahip olan 10.1 inç ekran boyutundaki Piranha Business Tab 10.1 özellikleri arasında, sahip olduğu Android 4.0 işletim sisteminden, ve 610 gram ağırlığından söz etmeyi de unutmamalıyız…
Piranha Business Tab 10.1 fiyatının 432 TL’den 302 TL’ye, Vatan Bilgisayar %30 indirimi ile düştüğünü belirtmeyi de unutmamamız gerekmektedir.

Vatan Bilgisayar %25 İndirimini Kaçırmayın!

Hepimizin bildiği gibi, Vatan Bilgisayar %25 indirim günleri düzenliyor, ve Vatan Bilgisayar %25 indirim günlerinde, Vatan Bilgisayardan alınan tüm ürünler, Vatan Bilgisayar %25 indirim günleri kapsamında, Vatan Bilgisayar %25 indirim ile birlikte alınıyor. Peki Vatan Bilgisayar %25 indirim ne zaman?

Vatan Bilgisayar %25 indirim ne zaman sorusunun yanıtını bu hafta sonu olarak vermemiz gerekiyor, yani Vatan Bilgisayar %25 indiriminden 28 Temmuz 2012, ve 29 Temmuz 2012 Cumartesi, ve Pazar günleri yararlanabileceksiniz. Peki Vatan Bilgisayar %25 indirim ile ilgili neler bilmelisiniz?
Vatan Bilgisayar %25 indiriminde, nakit alacağınız tüm ürünlere Vatan Bilgisayar %25 indirimi uygulanacak. Bunun yanında, Bonus, ve Axess kartı olanlara 10 taksit olanağı sunulacak. Peki ya TEB Bonus kart sahibi olanlar? Vatan Bilgisayar %25 indiriminde, TEB Bonus kart sahibi olanlara Vatan Bilgisayar %30 indirim uygulayacak. Peki Vatan Bilgisayardan örnek fiyat bilgileri edinmeye ne dersiniz?
Samsung P6800 Galaxy Tab, Vatan Bilgisayar’da, 16 GB dahili hafızası, 1 GB RAM’i, 1.4 GHz işlemcisi, Android 3.2 işletim sistemi, ve 7.7 inç ekranı ile birlikte, 2.519 TL değil, sadece, 1.799 TL…
Ne dersiniz? Sizce Vatan Bilgisayar‘ın sunduğu bu fırsatlar kaçar mı? Elbette kaçmaz… O halde stoklarla sınırlı Vatan Bilgisayar ürünlerini herkesten önce almak için, doğru Vatan Bilgisayar’a…

Asus ROG TYTAN CG8580 Vatan Bilgisayar’da Diablo 3 Hediyeli

Bugün bir Vatan Bilgisayar şubesine gitseniz, oyun bilgisayarı 2012 modellerinin en yenilerinden birini isteseniz, yaz tatilinde oyun oynayarak keyifle vakit geçirmek istediğinizi de söylediğiniz anda, Vatan Bilgisayar muhtemelen size bir Asus kampanyasından söz edecek… Aynı şeyi biz de yapacağız. Asus kampanya 2012 kapsamında Vatan Bilgisayara gidip, oyun bilgisayarı 2012 olarak Asus ROG TYTAN CG8580 aldığınızda, Diablo 3‘e ücretsiz sahip olacağınızı söyleyeceğiz… Nasıl fırsat ama? Güzel öyle değil mi?

Asus ROG TYTAN CG8580 bir masaüstü bilgisayar. İçerisinde İnter Core işlemci, ve NVIDIA GTX-680 ekran kartı bulunuyor… Asus kampanya 2012 sadece Vatan Bilgisayarda geçerli olup, Asus ROG TYTAN CG8580, oyun bilgisayarı 2012 stoklarla sınırlı… Öyle bir sınır ki: sadece 90 adet Asus ROG TYTAN CG8580 Asus kampanya 2012 dahilinde Vatan Bilgisayar’da satışa sunulacak; ve eğer oyun bilgisayarı 2012 olarak Asus ROG TYTAN CG8580 alırsanız, senelerce beklenen Diablo 3’e de ücretsiz sahip olacaksınız…
Asus kampanya 2012 ile sunulan Asus ROG TYTAN CG8580 işlemcisi İntel Core İ7 3770K; ve hızı 4.6 GHz yükseltilmiş durumda. Oyun bilgisayarı 2012 Asus ROG TYTAN CG8580 üzerinde Turbo Gear tuşu bulunuyor. Bu tuş sayesinde hız aşırtma işlemi, BIOS ayarlarını değiştirmeden ya da bilgisayarınızı kapatıp açmanıza gerek kalmadan, tek dokunuşla gerçekleştiriliyor. Ayrıca Asus ROG TYTAN CG8580 üzerinde, NVIDIA GeForce GTX680ekran kartı ile birlikte, 3D Vision Surround, ve fazladan bir ekran bulunuyor, böylelikle Asus ROG TYTAN CG8580 dörtlü ekran kapasitesine kavuşmuş oluyor.
Yetmedi mi? 2 GB GDDR5 video belleği bulunan Asus ROG TYTAN CG8580, GPU Boost teknolojisine ait; ve bu sayede saat frekansını arttırıyor. 2560 x 1600 çözünürlüğündeki resimler, gerçeğe en yakın halleri ile sizlere Asus ROG TYTAN CG8580 sayesinde sunuluyor. Adaptive Vertical SYNC ise, FPS oranlarını iyileştiriyor. Xonar DX ses kartı ise, Dolby Surround Sound ile birlikte anakartta yerleşik bulunan kod çözücülerden, ortalama 35 kat daha kaliteli ses sağlama özelliğine sahip. Asus ROG TYTAN CG8580 içerisinde bir de 128 GB SSD bulunuyor, ve bu sayede, veri kullanımı, normal harddisklere göre 4 kat daha hızlı gerçekleştirilebiliyor…
Yani tam bir oyun bilgisayarı 2012 Asus ROG TYTAN CG8580, Vatan Bilgisayar şubelerinde Diablo 3 hediyesi ile birlikte, sadece 90 adet olarak Asus kampanya 2012 kapsamında, sizleri bekliyor…

Vatan Bilgisayar İndirimli Telefonlar Anneler Günü Kampanyaları İle Sunuluyor

Anneler günü kampanyaları kapsamında, Vatan Bilgisayar indirimli telefonlar için, Vatan Bilgisayar %25 indirim uygulanıyor, ve, Bonus ile Axsess kart sahiplerine peşin fiyatına 10 ay taksit,Vatan Bilgisayarda uygulanıyor. Anneler günü kampanyaları kapsamında Vatan Bilgisayar indirimi olarak karşımıza çıkan Vatan Bilgisayar indirimli telefonların bazılarını sizlere daha önceki yazılarımızda da belirtmiştik, bu yazımızda da Vatan Bilgisayar indirimi kapsamında Vatan Bilgisayar indirimli telefonlarından, anneler günü kampanyaları kapsamında yer alanları saymaya devam edeceğiz…

LG LG P940 PRADA CEP TELEFONU: Vatan Bilgisayar indirimli telefonlar arasında yer alan, ve anneler günü kampanyaları ile sunulan LG LG P940 PRADA CEP TELEFONU için, Vatan Bilgisayar tarafından Vatan Bilgisayar indirimi kapsamında belirlenen fiyat: 1.793 TL’dir. 2.390 TL ise, LG LG P940 PRADA CEP TELEFONU için belirlenen gerçek Vatan Bilgisayar fiyatıdır.
LG LG E510 Optimus Hub CEP TELEFONU (BEYAZ): Vatan Bilgisayar indirimli telefonlar arasında yer alan LG E510 Optimus Hub CEP TELEFONU (BEYAZ) için Vatan Bilgisayar indirimi kapsamında belirlenen fiyat 529 TL’dir. Vatan Bilgisayar’da, anneler günü kampanyaları haricinde belirlenen LG E510 Optimus Hub CEP TELEFONU (BEYAZ) fiyatı 709 TL’dir.
SAMSUNG S5660 Galaxy Gio CEP TELEFONU (BEYAZ): Vatan Bilgisayar indirimli telefonlar arasında yer alan SAMSUNG S5660 Galaxy Gio CEP TELEFONU (BEYAZ), anneler günü kampanyaları kapsamında Vatan Bilgisayarı ile 442 TL olarak satışa sunulmuştur. SAMSUNG S5660 Galaxy Gio CEP TELEFONU (BEYAZ) için Vatan Bilgisayar indirimi haricinde belirlenen Vatan Bilgisayar fiyatının 589 TL olduğunu belirtmemiz gerekmektedir.
NOKIA 100 CEP TELEFONU (PEMBE): Vatan Bilgisayar indirimli telefonlar arasında yer alan NOKIA 100 CEP TELEFONU (PEMBE), Vatan Bilgisayar’da, anneler günü kampanyaları kapsamında 189 TL’den satışa sunulmuştur. Vatan Bilgisayar indirimi haricinde NOKIA 100 CEP TELEFONU (PEMBE) için Vatan Bilgisayar fiyatı 258 TL’dir…
LG LG P920 Optimus 3D CEP TELEFONU: Vatan Bilgisayar indirimli telefonlar arasında yer alan LG P920 Optimus 3D CEP TELEFONU için Anneler günü kampanyaları kapsamında Vatan Bilgisayar tarafından belirlenen fiyat 1.222 TL’dir. Vatan Bilgisayar indirim haricinde, LG P920 Optimus 3D CEP TELEFONU için, 1.629 TL fiyat belirlemiş bulunmaktadır.
SONY ERICSSON XPERIA ARC CEP TELEFONU (GÜMÜŞ): Vatan Bilgisayar indirimli telefonları arasında yer alan, ve anneler günü kampanyaları kapsamında Vatan Bilgisayar indirimi ile Vatan Bilgisayar müşterilerine sunulan SONY ERICSSON XPERIA ARC CEP TELEFONU (GÜMÜŞ) fiyatı 999 TL’dir. Vatan Bilgisayar indirimi haricinde ise belirlenen Vatan Bilgisayar fiyatı 1.332 TL’dir.
NOKIA X2-02 CEP TELEFONU (ÇİFT SİM KART): Vatan Bilgisayar indirimli telefonları arasında yer alan NOKIA X2-02 CEP TELEFONU (ÇİFT SİM KART) için anneler günü kampanyaları kapsamında belirlenen Vatan Bilgisayar indirim fiyatı 304 TL’dir. Vatan Bilgisayar’da NOKIA X2-02 CEP TELEFONU (ÇİFT SİM KART) için belirlenen gerçek fiyat 405 TL’dir…

Anneler Günü Kampanyaları Kapsamında Vatan Bilgisayar İndirimli Telefonlar

Vatan Bilgisayar indirimleri, anneler günü kampanyaları dahilinde, haftasonuna özel Vatan Bilgisayar indirimli ürünleri ile devam ediyor. Vatan Bilgisayar indirimli ürünlerinde, bu yazımızda sizlere, Vatan Bilgisayar indirimli telefonlardan söz etmeye çalışacağız. Anneler günü kampanyaları kapsamında gerçekleştirilen Vatan Bilgisayar indiriminde, Vatan Bilgisayar indirimli telefonlar hakkında, lafı fazla uzatmadan sizleri bilgi sahibi yapalım.

BLACKBERRY 9790 CEP TELEFONU: Vatan Bilgisayar indirimli telefonlar arasında yer alan BLACKBERRY 9790 CEP TELEFONU, Vatan Bilgisayar indirimi öncesi 1.391 TL’lik fiyatı yanında, anneler günü kampanyaları kapsamında 1.43 TL olarak, Vatan Bilgisayar müşterilerine sunulmuş bulunmaktadır.
BLACKBERRY 9380 CEP TELEFONU: Vatan Bilgisayar indirimli telefonları arasında yer alan BLACKBERRY 9380 CEP TELEFONU, Vatan Bilgisayar indirimi ile 858 TL’den, anneler günü kampanyaları kapsamında satışa sunulmuştur. BLACKBERRY 9380 CEP TELEFONU için Vatan Bilgisayar tarafından belirlenen gerçek fiyat 1.143 TL’dir…
SAMSUNG S7500 Galaxy Ace Plus CEP TELEFONU (DARK BLUE): Vatan Bilgisayar indirimli telefonlar arasında yer alan SAMSUNG S7500 Galaxy Ace Plus CEP TELEFONU (DARK BLUE), Vatan Bilgisayar indirimi, ve anneler günü kampanyaları kapsamında 751 TL’den satışa sunulmuştur. Vatan Bilgisayar indirim haricinde SAMSUNG S7500 Galaxy Ace Plus CEP TELEFONU (DARK BLUE) için belirlenmiş olan Vatan Bilgisayar fiyatı: 1.002 TL’dir…
SAMSUNG S5610 CEP TELEFONU (METALLIC SILVER): Vatan Bilgisayar indirimli telefonlar arasında yer alan SAMSUNG S5610 CEP TELEFONU (METALLIC SILVER), anneler günü kapsamında Vatan Bilgisayar indirimi ile 265 TL’den satılmaktadır. Vatan Bilgisayar tarafından anneler günü kampanyaları haricinde SAMSUNG S5610 CEP TELEFONU (METALLIC SILVER) için belirlenen gerçek fiyat 353 TL’dir.
NOKIA Asha 303 CEP TELEFONU (GRAPHITE): Vatan Bilgisayar indirimli telefonlar arasında yer alan NOKIA Asha 303 CEP TELEFONU (GRAPHITE), anneler günü kampanyaları kapsamında, Vatan Bilgisayar indirimi ile 433 TL’den satılmaktadır. NOKIA Asha 303 CEP TELEFONU (GRAPHITE) için Vatan Bilgisayar’ın belirlemiş olduğu gerçek fiyat 577 TL’dir.
GENERAL MOBILE PLANET CEP TELEFONU: Vatan Bilgisayar indirimli telefonları arasında yer alan GENERAL MOBILE PLANET CEP TELEFONU için, anneler günü kampanyaları kapsamında Vatan Bilgisayar indirimi olarak belirlenen fiyat, 814 TL’dir. Vatan Bilgisayar indirimi haricinde GENERAL MOBILE PLANET CEP TELEFONU fiyatı 1.086 TL’dir.
NOKIA Asha 300 CEP TELEFONU (SILVER / WHITE): Vatan Bilgisayar indirimli telefonlar arasında yer alan NOKIA Asha 300 CEP TELEFONU (SILVER / WHITE) için belirlenen anneler günü kampanyaları fiyatı 373 TL’dir. Vatan Bilgisayar’da NOKIA Asha 300 CEP TELEFONU (SILVER / WHITE) içn belirlenen Vatan Bilgisayar indirimi harici fiyatı 498 TL’dir.
SAMSUNG i9250 Google Nexus CEP TELEFONU (TITANIUM SILVER): Vatan Bilgisayar indirimli telefonları arasında yer alan SAMSUNG i9250 Google Nexus CEP TELEFONU (TITANIUM SILVER) için belirlenen anneler günü kampanyaları fiyatı 1.836 TL’dir. Vatan Bilgisayar’da SAMSUNG i9250 Google Nexus CEP TELEFONU (TITANIUM SILVER) için belirlenen gerçek fiyat, 2.449 TL’dir.
HTC Wildfire S CEP TELEFONU (BEYAZ): Vatan Bilgisayar indirimli telefonlar arasında bulunan HTC Wildfire S CEP TELEFONU (BEYAZ), anneler günü kampanyaları dahilinde 619 TL olup, 825 TL ise, HTC Wildfire S CEP TELEFONU (BEYAZ) için belirlenen Vatan Bilgisayar indirimi harici fiyatıdır.

Vatan Bilgisayar İndirimli Ürünler Anneler Günü Kampanyalarına Özel Fiyatlarla

Vatan Bilgisayar, anneler günü kampanyalarını, Vatan Bilgisayar indirimi ile müşterilerine sunmaya devam ediyor. Bu yazımızda sizlere, Vatan Bilgisayar indirimli ürünlerinden söz etmeye çalışacağız. Sitemizde daha önce de Vatan Bilgisayar indirimli ürünlerini sizlere belirtmeye çalışmıştık, Vatan Bilgisayar, Vatan Bilgisayar indirimini farklı ürünlerde de uygulamakta… İşte Anneler günü kampanyaları kapsamında Vatan Bilgisayar, ve Vatan Bilgisayar indirimli ürünlerinden bir kaçı:

Philips HR 1617 BLENDER: Vatan Bilgisayar indiriminde, Vatan Bilgisayar indirimli ürünler arasında yer alan Philips HR 1617 BLENDER, Vatan Bilgisayar anneler günü kampanyaları kapsamında 140 TL olarak fiyatlandırılmıştır. Philips HR 1617 BLENDER için, Vatan Bilgisayar indirim haricinde belirlenen Vatan Bilgisayar fiyatı 190 TL’dir.
Philips HR 1398 XL DOĞRAYICI: Vatan Bilgisayar indirimli ürünler arasında yer alan Philips HR 1398 XL DOĞRAYICI için, Vatan Bilgisayar anneler günü kampanyaları kapsamında belirlenmiş olan fiyat 50 TL’dir. Vatan Bilgisayar indirimi haricinde Philips HR 1398 XL DOĞRAYICI için belirlenmiş olan satış fiyatı ise 110 TL olarak listelenmiş bulunmaktadır.
King P 945 MAESTRO ÇOK AMAÇLI MUTFAK ROBOTU: Vatan Bilgisayar anneler günü kampanyaları kapsamında gerçekleşen Vatan Bilgisayar indiriminde, Vatan Bilgisayar indirimli ürünler listesine girmeyi başaran King P 945 MAESTRO ÇOK AMAÇLI MUTFAK ROBOTU için belirlenen fiyat 80 TL’dir. Vatan Bilgisayar indirimi haricinde King P 945 MAESTRO ÇOK AMAÇLI MUTFAK ROBOTU için Vatan Bilgisayar tarafından belirlenen satış fiyatı 130 TL’dir.
Sinbo SSI 2851 ÜTÜ: Vatan Bilgisayar indirimli ürünler arasında yer alan Sinbo SSI 2851 ÜTÜ için belirlenen anneler günü kampanyaları fiyatı 30 TL’dir. Sinbo SSI 2851 ÜTÜ için Vatan Bilgisayar indirimi haricinde, Vatan Bilgisayar tarafından belirlenen normal satış fiyatı 50 TL’dir.
Felix FL 180 CRUSHMIX BLENDER SETİ: Vatan Bilgisayar indirimli ürünler arasında yer alan Felix FL 180 CRUSHMIX BLENDER SETİ için belirlenen Vatan Bilgisayar indirim fiyatı 60 TL’dir. Anneler günü kampanyaları haricinde Felix FL 180 CRUSHMIX BLENDER SETİ için belirlenen Vatan Bilgisayar fiyatının 90 TL olduğunu belirtmemiz gerekmektedir.
Vatan Bilgisayar anneler günü kampanyaları; ve Vatan Bilgisayar indirim dahilinde, Bonus, ve Axess kart sahiplerine, peşin fiyatına 10 taksit olanağının Vatan Bilgisayar tarafından sunulduğunu da belirtmek gerekmektedir…