Vodafone Çeyrek Altın Tarifesi

Çeyrek Altın TarifesiBu yazımızda sizlere, Vodafone faturasız tarifeler, ve vodafone faturasız kampanyalar arasında yer alan Altın Tarifelerinden Çeyrek Altın Tarifesi ile ilgili bilgiler aktaracağımızı belirtmemiz gerekmektedir. Eğer siz de Vodafone faturasız tarifeler, ve Vodafone faturasız kampanyalar arasında yer alan Altın Tarifelerden Çeyrek Altın Tarifesi ile ilgili bilgi almak isterseniz, detayları sizler için hemen aktarmaya başlayalım.

Vodafone faturasız tarifeler arasında yer alan Altın Tarifelerden Çeyrek Altın Tarifesinde, aylık 15 TL ödemek kaydı ile, ilk ay 200 dakika, ikinci ay 230 dakika, üçüncü ay 260 dakika, dördüncü ay 290 dakika, beşinci ay 320 dakika, ve altıncı ay 400 dakika her yöne konuşma hakkına sahip olursunuz. Her ay konuşacağınız dakika miktarı artarken, sizin aylık ödeme tutarınız her ay 15 TL olarak sabitlenecektir.
Vodafone faturasız kampanyalar arasında yer alan Altın Tarifeler arasında yer alan Çeyrek Altın Tarifesinde, her 30 günde bir, hattınızdan 15 TL düşmesi sureti ile, tarifeniz otomatik olarak yenilenmektedir. Çeyrek Altın Tarifesinde, kalan dakikalarınızı sorgulamak için yapmanız gereken, SOR CEYREK yazmak, ve 7000’e ücretsiz kısa mesaj göndermekten ibarettir.
Vodafone faturasız hat kullanıyor, ve Altın Tarifeler arasında yer alan Çeyrek Altın Tarifesinden yararlanmak istiyorsanız, kayıt için CEYREK yazarak 7000’e kısa mesaj göndermeniz gerekmektedir. Vodafone Self Servis kanalları, Vodafone Cep Merkezleri, ve 542 Vodafone Müşteri Hizmetleri de Çeyrek Altın Tarifesine kayıt işleminizi gerçekleştirebilmektedir.