Hattımı Nasıl Üstüme Alabilirim Sorusunun Yanıtı İçerde

Başkasının adına kayıtlı hat kullananlar, hattımı nasıl üstüme alırım; ve hattımı nasıl üstüme alabilirim diyenler, bu yazımızda sizlere, başkasının adına kayıtlı hattı nasıl üstünüze alacağınızı anlatmaya çalışacağız. Yani, Turkcell hattımı nasıl üstüme alabilirim, Avea hattımı nasıl üstüme alabilirim, ve Vodafone hattımı nasıl üstüme alabilirim diyenler, yazımızın içerisinde edimecekleri bilgi ile birlikte, başkasının adına kayıtlı hattı kendi üstlerine alarak kullanmaya devam etme ile ilgili bilgileri öğrenebilecekler.

Bilgi Teknolojileri Ve İletişim Kurulu bir karar onayladı. Onaylanan kararın adı: Aboneliğin Güncelleştirilmesine İlişkin Usul Ve Esaslar… Bu kurul kararı ile birlikte,başkasının adına kayıtlı hat kullanımını gerçekleştirmenize artık gerek kalmayacak. Hattımı nasıl üstüme alırım, ve hattımı nasıl üstüme alabilirim sorularınızın yanıtlarını şimdi sizlere anlatacağız, ve, Turkcell hattımı nasıl üstüme alırım, Avea hattımı nasıl üstüme alabilirim, ve Vodafone hattımı nasılş üstüme alabilirim sorularınızın yanıtlarını vereceğiz.
Turkcell hattımı nasıl üstüme alabilirim diyenler Turkcell bayilerine, Avea hattımı nasıl üstüme alabilirim diyenler Avea bayilerine, Vodafone hattımı nasıl üstüme alabilirim diyenler Vodafone bayilerine giderek, başkasının adına kayıtlı hat kullanımına son verebilecekler. Hattımı nasıl üstüme alırım, ya da hattımı nasıl üstüme alabilirim diyenlerin yapmaları gereken tek şey, bir taahütname imzalamak olacak. Sonrasında, aynı SIM kart kullanımına devam ederek, başkasının adına kayıtlı hat kullanımından kurtulabilecekler. 1 Ekim 2013 tarihine kadar zamanınız bulunduğunu da belirtmemiz gerekmektedir.