Vodafone İnternet Paketlerinden Biri Yeni Facebook ve Twitter Paketi

Bu yazımızda sizlere Vodafone internet paketleri arasında yer alan Yeni Facebook ve Twitter Paketi ile ilgili bilgiler vereceğimizi belirtmemiz gerekmektedir. Yeni Facebook ve Twitter Paketi hakkında bilgi edinmek istiyorsanız, Vodafone internet paketleri arasında yer alan Vodafone Yeni Facebook ve Twitter Paketi ile ilgili bilgilere birlikte bakalım:

Vodafone Yeni Facebook ve Twitter Paketi ile ilk ay tamamen ücretsiz internet takibinde bulunabileceğinizi belirtmemiz gerekmektedir. Facebook; ve Twitter kullanımının yanında, ekstra 20 MB interneti Vodafone internet paketleri arasında yer alan Yeni Facebook ve Twitter Paketi’ni kullanmanız halinde ilk ay ücretsiz alırsınız…
Vodafone internet paketleri arasında yer alan Yeni Facebook ve Twitter Paketi’nde, Facebook ve Twitter’de kullanmanız adına aylık 350 MB hesabınıza yüklenir. Bunun dışında, internette rahatça gezinebilmeniz için de 20 MB yükleme yapılır. Paket aşımını, Facebook, ve Twitter kullanımında yaşamazsınız; fakat 20 MB internet kullanımında paket aşımı yaşayabileceğinizi belirtmeliyiz.
Yeni Facebook ve Twitter Paketi’ni, tüm Vodafone kullanıcıları satın alabilirler; ön ödemeli, ya da faturalı Vodafne kullanmanız Yeni Facebook ve Twitter Paketi için bir önem arz etmemektedir. Vodafone internet paketleri arasında yer alan Vodafone Yeni Facebook ve Twitter Paketi için ödemeniz gereken aylık tutar 5 TL’dir…
Yeni Facebook ve Twitter Paketi abonesi olabilmek için ABONE YENIFT yazarak 3636’ya kısa mesaj göndermeniz gerekmektedir. Yeni Facebook ve Twitter Paketi iptal etmek için, IPTAL YENIFT yazarak göndermeniz gereken kısa mesajda, 3636’yı tuşlamanız gerekmektedir.