Selfy Nedir?

selfy-hakkinda-bilgiBizler Selfi’yi, bundan bir kaç sene önce tanıdık, çok da sevdik, ama Türkçe’yi düzgün kullanmak isteyenler tarafından adı değiştirilen Selfi, Öz Çekim oldu… Sonrasında da, bir kaç ay önce Avea, Türkiye’nin dev ismi Türk Telekom bünyesine katıldı. Operatör ismi Avea iken bir sabah uyandığımızda, telefonumuzda, sol üst köşede Türk Telekom yazdığını gördük… Avea kullanırken gençler olarak Woops’luyduk; tam bize hitap ediyor derken, bir anda Selfy ile karşılaştık… İşte Selfy’nin kısa öyküsü bu şekilde… Peki Selfy nedir? Yazımız içerisinde, detaylı olarak Selfy hakkında bilgi edinebileceksiniz…

Selfy Nedir?

Selfy Dünyası, Türk Telekom tarafından, gençlere, daha doğrusu, telefonunu özelleştirip, mobil iletişimin tadını doya doya çıkartmak isteyenlere özel olarak hazırlanmış olup, bildiğimiz Woops’un devamı niteliğindedir, ve eğer zaten Woops’luysanız, Selfy kayıt için özel bir işlem yaptırmanıza gerek kalmayacaktır. Peki, diyelim ki Woops’luydunuz, şimdi bir Selfy’li oldunuz… Bunun size nasıl bir avantajı olacak?

En İyi Akıllı Telefonlar Hangileri?

Her şeyin öncesinde, faturalı hat kullanımı gerçekleştiriyorsanız, telefonunuzun kısa mesaj bölümüne girip, 4545’e, GECENET yazarak gönderin, ve şansınızı deneyin. Eğer tarifeniz uygun ise, 6 fatura dönemi boyunca, her gece 00:00 – 06:00 saatleri arasında, kullanacağınız ücretsiz internetin keyfini çıkartırsınız.

Yapabileceğiniz bir diğer şey, yine telefonunuzun kısa mesaj bölümüne girmek, ve sonrasında 4545’e, DEĞİŞTİR yazarak, telefonunuzun sol üstünde yer alan Türk Telekom yazısının yerine gelmesini istediğiniz şeyi yazmak… Bu yazacağınız her ne ise, uzunluğu 15 karakterle sınırlı olup, işleminiz ücretsiz olarak gerçekleştirilir.

Kaan N1 Özellikleri

Siz bu mesajı gönderdiğinizde size bir onay mesajı gelecektir. Gelen pnay mesajına ONAY AVATAR yazarak cevap vermelisiniz. Sonrasında, değişim talebinizin gerçekleştiğine dair bir kısa mesaj alırsınız. Alacağınız bu kısa mesajın ardından telefonunuzu kapatıp açtığınızda, Türk Telekom yazısının, sizin istediğiniz şey ile değiştiğini görebilirsiniz…

Sizleri ilerleyen zamanlarda, Selfy hakkında bilgilendirmeye devam edeceğiz. Bizi takip edin…

Woops Süper Fırsat Kampanyası

Woops Süper Fırsat KampanyasıAvea’nın gençler için hazırlamış olduğu Woops’un yeni kampanyalarından bir tanesi olan Woops Süper Fırsat Kampanyasını yazımız içerisinde sizlere aktarmaya çalışacağız. Eğer Avea’nın faturalı hattını kullanıyorsanız, Woops Süper Fırsat Kampanyası’ndan siz de yararlanabilirsiniz… İşte kullanım bilgileri, ve fiyatlandırma ile ilgili detaylar:

Her yöne 750 dakika
Her yöne 5000 SMS
Cepten 2 GB internet…
için Woops Süper Fırsat Kampanyası fiyatı aylık 35 TL… Eğer 2 GB internet paketini kullanırsanız, ve daha fazla internete gereksiniminiz olursa, 4 GB’a kadar olan her 1 GB internet 5 TL…

Woops Süper Fırsat Kampanyası fırsatları bununla da sınırlı değil… Bol İnternetli Geceler Kampanyası’na da dahil olabilmeniz mümkün. Peki bu ne anlama geliyor? Her gece, 00:00 – 06:00 saatleri arasında kullanacağınız internetin bedava olması demek… Yani, kullandığınız ücretli internet sadece, 06:00 – 00:00 arası için geçerli oluyor…

Kısacası, Avea’da Woops’la gençler, hem bol konuşma; ve mesajlaşma; hem de sınırsız internetin keyfini doyasıya yaşıyor… Eğer Avea’nın faturalı hatlarında 12 fatura dönemi boyunca kalacağınıza söz vermezseniz, Woops Süper Fırsat Kampanyası fiyatının aylık 45 TL olacağını da belirtmeliyiz…

Ayda 23 TL’lik Avea Woops

WoopsBu yazımızda sizlere, son günlerde reklamlarda sıok sık gördüğünüz; ve 30 Nisan 2014’te sona erecek Woops kampanyaları arasında yer alan 23 TL aylık ödeme ile yararlanabileceğiniz, her yöne 500 dakika konuşma, her yöne 5000 SMS, ve her yöne 2 GB internet olanağından söz edeceğimizi belirtmemiz gerekmektedir. Woops nedir diyor, ve Woops kampanyaları arasında yer alan ve aylık 23 TL’lik fırsattan yararlanmak istiyorsanız, zaman kaybetmeden bilgilerimizi anlatıp, Avea Woops’u tanıtmaya başlayalım:

Woops nedir? Avea Woops bir gençlik markası olarak çıkıyor karşımıza, ve kendisini fırsat olanağı şeklinde tanımlıyor. Yani, Woops kampanyaları arasında belirteceğimiz, ve 30 Nisan 2014’te son bulacak olan aylık 23 TL fırsatının sonrasında, yeni fırsatlarla da her an karşılaşabilirsiniz. Peki Woops kampanyaları arasında yer alan ayda 23 TL avantajının içerisinde neler var?
Her yöne 500 dakika konuşma olanağını sunan Avea Woops, yine her yöne 5000 SMS, ve 2 GB interneti, aylık 23 TL’ye sunuyor. Peki ya internet kullanımında 2 GB’ı aşarsak? Durun, hemen paniğe kapılmayın. Yine internet kullanmaya devam ediyor, hem de paket aşım ücreti ödemiyorsunuz. Sadece, faturanız kesilene kadar kullanım hızınız düşürülüyor. Faturanızın kesilmesinin sonrasında ise yine hızlı bir şekilde internet kullanmaya devam edebiliyorsunuz.
Herhangi bir Avea faturasız tarifesi kapsamında iseniz, SUPER FIRSAT TC KİMLİK NO yazarak 4545’e kısa mesaj göndermeniz halinde Woops fırsatından yararlanmaya başlayabilirsiniz. Faturalı hat sahibi iseniz S.E.Ç. Full Artı Full 500 tarifesine kayıt olmuş olmanız gerekiyor. Sonrasında, SOZ yazarak 60 gün içerisinde 5555’e kısa mesaj göndermeli, ve 12 ay boyunca Avea faturalı tarifelerinde kalmaya söz vermelisiniz. Bunun ardından ise Woops’a katılmak için YENIYIL yazarak 4545’e kısa mesaj göndermelisiniz. Woops’tan çıkmak için, Woops nasıl iptal edilir diyenlerin yapmaları gereken işlem: IPTAL YENIYIL yazarak 4545’e göndermekten ibarettir.