Yeni Yıl 2GB Paketi

Yeni Yıl 2GB Paketi2015 yılını geride bırakıp 2016 yılına girmeye hazırlandığımız bu günlerde, Avea yılbaşı tarifesi alternatiflerini de değerlendirmeye başladık. Pek çok avantajlı tarife, Avea ile birlikte yılbaşında gelir. Buna geçtiğimiz senelerde 2GB sınırsız internet tarifesi ile net bir şekilde tanık olmuştuk, sonrasında hiç bir tarife ile sınırsız internet paketi elde edememiştik. Bu yazımızda sizlere, Avea tarafından faturasız hatlar için sunulan Avea yılbaşı tarifelerinden Yeni Yıl 2GB Paketi hakkında bilgi aktarmaya çalışacağız…

Avea yılbaşı tarifesi olarak faturasız hatlara sunmuş olduğu Yeni Yıl 2GB Paketi ile, her yöne 1000 dakika konuşma, her yöne 1000 SMS, ve cepten 2GB internet kullanımını aylık 25 TL’ye sunmaktadır.

Yeni Yıl 2GB Paketi kayıt işlemi için Avea faturasızda bulunmanız, ya da bir Avea bayisine giderek Avea faturasıza geçiş yapmanız yeterli olacaktır. Yeni Yıl 2GB Paketi kayıt işlemi için telefonunuzun kısa mesaj bölümüne girerek YENIYIL2GB yazıp 5555’e kısa mesaj gönderebilirsiniz. Yeni Yıl 2GB Paketi kapsamında size sunulacak olan haklar 30 gün boyunca geçerli olacak olup, bir sonraki aya aktarılmaları söz konusu değildir.

Avea yılbaşı tarifeleri kapsamında faturasız Avea kullanıcılarına sunulan Yeni Yıl 2GB Paketi iptal işlemi için, yine telefonunuzun kısa mesaj bölümünden IPTAL YENIYIL2GB yazmalı; ve 5555’e kısa mesaj göndermelisiniz. Paket kapsamında kalan dakika, SMS, ve internet bilgilerinizi ise, KALAN YENIYIL2GB yazarak 5555’e gönderebilirsiniz.