Yeni Yıl 4 GB Paketi

Yeni Yıl 4 GB PaketiAvea yılbaşı tarifesi alternatiflerini sizler için aktarmaya devam ediyoruz. Bu yazımızda, Avea yılbaşı tarifeleri arasında yer alan Yeni Yıl 4 GB Paketi ile ilgili bilgilerin detaylarını sizlerle paylaşacağız… Kayıt, kalan; ve iptal bilgileri de dahil olmak üzere Yeni Yıl 4 GB Paketi ile size sunulan tüm kullanım bilgilerini yazımız içerisinde bulabileceksiniz.

Avea yılbaşı tarifesi olarak faturasız hat kullanıcılarına sunulan Yeni Yıl 4 GB Paketi sayesinde, ayda 4 GB cepten internet, her yöne 1000 dakika konuşma, ve 1000 SMS hakkından, sadece 35 TL’ye yararlanabilirsiniz.

Avea yılbaşı tarifeleri kapsamında yer alan Yeni Yıl 4 GB Paketi kayıt işlemi için yapmanız gereken: YENIYIL4GB yazarak 5555’e kısa mesaj göndermektir. Müşteri Hizmetleri aracılığı ile de faturasız hattınızı bu pakete geçirebilirsiniz. Eğer bir Avea faturasız hattınız varsa işiniz kolay, ama yoksa, ve Yeni Yıl 4 GB Paketi’nden yararlanmak istiyorsanız da bir Avea bayisine giderek, yeni bir Avea faturasız hat sahibi olabilirsiniz.

Tarife kapsamında size verilen kullanım hakları bir ay, yani 30 gün boyunca geçerli olup, bir sonraki aya devir söz konusu değildir. Paket kapsamında kalan haklarınızı öğrenmek için yapmanız gereken, KALAN YENIYIL4GB yazarak 5555’e kısa mesaj göndermekten ibarettir.

Yeni Yıl 4 GB Paketi iptal işlemi için ise, IPTAL YENIYIL4GB yazarak 5555’e kısa mesaj göndermelisiniz.