Bir Panasonic Fotoğraf Makinesi Panasonic Lumix DMC S2

Bu yazımızda sizlere Panasonic fotoğraf makinesi tanıtımı gerçekleştireceğiz. Panasonic fotoğraf makinesi tanıtımı için bilmeniz gereken oldukça fazla şey var. Panasonic fotoğraf makinesi olarak tanıtacağımız ürün: Panasonic Lumix DMC-S2… Dilerseniz Panasonic Lumix DMC-S2’yi birlikte tanıyalım:

Panasonic Lumix DMC-S2 ile birlikte gelen objektif 28 milimetre; ve geniş açılı. Bunun yanında, Panasonic Lumix DMC-S2 14.1 MegaPiksel çözünürlüğünde görüntü sunuyor. Panasonic Lumix DMC-S2, 4X optik zoom, ve optik resim sabitleme gibi özellikleri de içerisinde barındırıyor. Panasonic kameranın 70 MB dahili hafızası mevcut. Bunun yanında, Panasonic kamerada 720 p kalitesinde video kaydederek izleyebilmek de mümkün.
Panasonic Lumix DMC-S2 70 MB dahili hafızaya sahip ama, bununla sınırlı değil. Hafızasını genişletebilmeniz olanaklı. Panasonic kameranın şık bir tasarımının bulunduğunu da belirtmemiz gerekiyor. Pek çok çekim modu bulunan Panasonic Lumix DMC-S2 Panasonic kameranın 2.7 inç ekranı bulunuyor. Buna ek olarak Panasonic fotoğraf makinesi, 260 kere doldurulabilen bir pil ömrüne sahip…

Bir önceki yazımız olan Sony Kampanya PS3 Gnctrkcll Kampanyaları İle Birleşti başlıklı makalemizde gnctrkcll kampanyaları, PlayStation 3 ve PlayStation 3 kampanya 2012 hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.