Samsung Galaxy Camera Ve Samsung Galaxy Camera Özellikleri

Bu yazımızda sizlere Samsung Galaxy Camera ile ilgili bilgiler vereceğimizi belirtmemiz gerekmektedir. Samsung Galaxy Camera özellikleri hakkında bilgi sahibi olabileceğiniz yazımız içerisinde, Samsung Galaxy Camera’yı yakından tanıma şansına sahip olmuş olacaksınız…

Samsung Galaxy Camera özellikleri arasında ilk olarak 4.8 inç olan ekrandan söz etmemiz gerekmektedir. Samsung Galaxy Camera içerisinde 8 GB dahili hafıza bulunmaktadır. Bunun yanında Samsung Galaxy Camera özellikleri arasında, 8 GB’lık hafızanın arttırılabilirliğinden de söz etmemiz gerekmektedir.
Samsung Galaxy Camera ile ilgili bilgilerimizi sizlere aktarmayı sürdürürken, 1 GB ram, ve dört çekirdekli 1.4 GHz hızındaki işlemciden bahsetmeyi de unutmamalıyız. Dokunmatik, HD kalitesinde bir ekranı bulunan Samsung Galaxy Camera’nın, Android 4.1 işletim sistemini kullandığını aktarmayı da unutmayalım…
Samsung Galaxy Camera özelliklerini sizlere aktarmayı sürdürürken, 300 gram olan ağırlığından, 1650 mAh olan batarya gücünden, Bluetooth, Wi-Fi gibi özelliklerinden de söz etmeyi ihmal etmememiz gerekmektedir.
21X zoom kapasitesine sahip olan, ve çözünürlüğü de 16 MegaPiksel olan Samsung Galaxy Camera ile, kaliteli kayıtlar gerçekleştirebilmenizin olanaklı olduğunu bir kere daha hatırlatmamız gerekmektedir.

Bir önceki yazımız olan Sony Kampanya PS3 Gnctrkcll Kampanyaları İle Birleşti başlıklı makalemizde gnctrkcll kampanyaları, PlayStation 3 ve PlayStation 3 kampanya 2012 hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.