Samsung Galaxy Kamera Ve Samsung Galaxy Camera Özellikleri

Sizlere bu yazımızda Samsung Galaxy Camera hakkında bilgiler vermeye çalışacağız. Samsung Galaxy Camera Android işletim sistemi ile çalışırken, Samsung fotoğraf makinesini çok da beğeneceğinizi düşünüyoruz. Neden mi? İşte Samsung Galaxy kamera hakkında bilgiler:

Samsung Galaxy Camera Android işletim sistemi ile çalışıyor. Samsung Galaxy kamera ile ilgili vereceğimiz bilgiler elbette ki bundan çok daha fazla: Samsung Galaxy kameranın ekranı 4.8 inç büyüklüğünde. Samsung Galaxy Camera, bu ekran ile, 1280 x 720 piksel çözünürlük sunuyor. Dokunmatik ekranın, Samsung Galaxy Camera özellikleri arasında bulunduğunu belirtmemiz gerekmektedir.
Samsung fotoğraf makinesi ile ilgili özellikleri sizlerle paylaşmaya devam ederken, kamerasının 16 MegaPiksel olduğunu da belirtmeyi unutmamalıyız elbette. Samsung fotoğraf makinesinin işletim sistemi olarak Android kullandığını belirtmiştik. Peki ya Android’in hangi sürümü? Android 4.1 sürümü, Samsung Galaxy Camera özellikleri arasında bizlere ulaşıyor. CMOS ise, Samsung fotoğraf makinesinin özelliklerinden bir diğeri, arayüz olarak kullanılıyor.
Samsung Galaxy Camera özellikleri arasında yer alan, yapılan video kayıtlarının çözünürlüğü 1080 piksel. Bunun yanında, Samsung Galaxy kamera içerisinde 21X optik zoom özelliğinin bulunduğundan da söz etmemiz gerekmektedir. Samsung Galaxy Camera özellikleri arasında yer alan dahili hafıza 8 GB olmakla birlikte, MicroSD kart girişi ile bu hafızanın genişletilebildiğini de hatırlatmamız gerekmektedir.
Samsung fotoğraf makinesinin, siyah, ve beyaz olmak üzere iki farklı renk seçeneği bulunuyor. 1650 mAh gücünde bir pile sahip olarak ellerinize ulaşan Samsung Galaxy Camera özellikleri arasında yer alan bir diğer nokta ise, Samsung Galaxy kameranın ağırlık olarak 650 gram oluşu. Samsung fotoğraf makinesinin içerisinde bulunan işlemcinin hızı 1.4 GHz, ve dört çekirdekli…

Bir önceki yazımız olan Sony Kampanya PS3 Gnctrkcll Kampanyaları İle Birleşti başlıklı makalemizde gnctrkcll kampanyaları, PlayStation 3 ve PlayStation 3 kampanya 2012 hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.