Samsung Galaxy NX Camera Ve Samsung Galaxy NX Fiyatı Hakkında Bilgiler

Samsung Galaxy NXBu yazımızda sizlere Samsung Galaxy NX Camera ile ilgili bilgilerden söz edeceğimizi belirtmemiz gerekmektedir. Samsung Galaxy NX Android işletim sistemine sahip aynasız fotoğraf makinesi hakkındaki detayları, ve Samsung Galaxy NX fiyatı ile ilgili belirlenen bilgileri yazımız içerisinde bulabilirsiniz:

Samsung Galaxy NX Camera aynasız fotoğraf makinesi, Android işletim sistemi ile birlikte gelecek, ve bunun yanında Samsung Galaxy NX fiyatının Amerika Birleşik Devletleri için daha önceki zamanlarda 1000$ civarında tahmin edildiğini de belirtelim. Ancak, Samsung Galaxy NX fiyatı ile ilgili tahminler konusunda yanılınmış olduğu gözler önüne serildi. Öyle ki, Samsung Galaxy NX fiyatının gövde hali ile 1600$ olduğu belirtildi. Objektifi ile birlikte Samsung Galaxy NX fiyatı 1700$ TL. Ekim ayında Amerika Birleşik Devletleri’nde satışa çıkacak olan Samsung Galaxy NX fiyatının ülkemizde ne kadar olacağını ise bekleyip göreceğiz.
Samsung Galaxy NX Android işletim sistemi ile birlikte 3G özelliğini de beraberinde getirecek, ve bunun yanında Samsung Galaxy NX Camera’nın aynasız fotoğraf makineleri arasında yer aldığını da belirtmeyi unutmamalıyız.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.