Samsung WB200F Fotoğraf Makinesi Ve Samsung WB200F İncelemesi

Samsung WB200F fotoğraf makinesiBu yazımızda sizlere Samsung WB200F fotoğraf makinesi ile ilgili bilgilerden söz edeceğimizi, Samsung WB200F özellikleri ile birlikte Samsung WB200F incelemesini gerçekleştireceğimizi belirtmemiz gerekmektedir. Dilerseniz zaman geçirmeden Samsung WB200F fotoğraf makinesi hakkındaki detayları birlikte gözden geçirelim:

Gelişmiş Samsung WB200F özellikleri, Samsung WB200F fotoğraf makinesinin güçlü donanımından kaynaklanmaktadır. Wi-Fi bağlantısına sahip olan Samsung WB200F fotoğraf makinesi ile bir internet ağına bağlandığınızda, kullanmakta olduğunuz Samsung WB200F fotoğraf makinesinin donanımında bir güncelleme söz konusu ise, hemen ekranınızda bir bildirim penceresi açılacaktır. Bu bildirim penceresinde güncellemesi gerçekleşen donanım ile ilgili bilgi sahibi olmanız sağlanmaktadır. Yapmanız gereken cihazınızı bir bilgisayara bağlamak, sonrasında da gerçekleşen güncellemeyi almaktan ibarettir.
Samsung WB200F incelemesinde gözlemlenen bir diğer detay ise, Samsung WB200F fotoğraf makinesinin otomatik yedekleme özelliğidir. Samsung WB200F özellikleri arasında yer alan AutoBackup ile, tüm fotoğraflarınızı seçmeniz, sonrasında ise kablosuz bir şekilde bilgisayarınıza aktarmanız mümkün. Bunun sonrasında, Samsung WB200F fotoğraf makinesi içerisinde bulunan tüm fotoğraflarınızı silebilir, ve yenilerini çekebilirsiniz; öyle ya, nasıl olsa fotoğraflar bilgisayarınızda var…
Diyelim ki bir bebeğiniz var, ve siz onun çok güzel bir fotoğrafını yakaladınız. Samsung WB200F özellikleri arasında yer alan AllShare Play sayesinde, çektiğiniz fotoğrafı anında eşinize de gönderebilirsiniz, ancak burada dikkat etmeniz gereken nokta şu: eşinizin de fotoğraf makinesinde AllShare Play özelliğinin bulunması gerekiyor.
Samsung WB200F incelemesinde gözlemlenen bir diğer detay ise, sahip olduğu Bulut paylaşım özelliği. Bu özellik sayesinde, bir Bulut hizmeti bulabilir; ve çektiğiniz fotoğrafları yükleyebilirsiniz. Daha sonra ise, ister akıllı telefon, isterseniz de tablet bilgisayarınızdan, fotoğraf makineniz yanınızda bulunmasa bile bu fotoğrafları izleyebilir, hatıraları tazeleyebilirsiniz.
Samsung WB200F fotoğraf makinesi ile çekilen fotoğraflar sadece bulut, ya da AllShare Play özellikleri ile paylaşılmaz. Günümüzde, özellikle Twitter, ya da Facebook üzerinden, çekilen fotoğrafların paylaşılması oldukça popüler. Samsung WB200F incelemesinde görülmektedir ki, seçtiğiniz fotoğrafları, kablosuz ağ bağlantısı bulunan herhangi bir yerde karşıya yükleyebilir; hatta E-posta olarak dahi iletebilirsiniz. Etiket, yorum gibi tüm olanaklardan da faydalanabileceğinizi belirtmeyi unutmayalım…
Samsung WB200F özellikleri arasında yer alan Mobil Vizör sayesinde ise şunu yapabilirsiniz: kablosuz bir şekilde akıllı telefonunuzu fotoğraf makinenize bağlar; ve sonrasında da fotoğraf makinenizin kontrolünü telefonunuz üzerinden gerçekleştirebilirsiniz… Öyle ki, yakınlaştırmaları; hatta çerçeveleme işlemini dahi bu özellik sayesinde telefonunuzdan yapabilirsiniz.
Mobilelink özelliği sayesinde, fotoğraflarınızı, akıllı telefon, ya da tablet bilgisayarınıza rahatlıkla, hem de albüm şeklinde gönderebilir, telefonunuzdan fotoğraf makinesi albümünü, ya da fotoğraf makinenizden telefon albümünü düzenleyebilirsiniz.
AutoShare özelliğini kullanarak ise şunu yapabilirsiniz: çektiğiniz fotoğrafları otomatik olarak akıllı telefonunuza kaydedebilir, ve bunu her seferinde yapabilirsiniz. Ancak bunun için bir Wi-Fi bağlantısına sahip olmanız gerektiğini unutmamalısınız. Bu şekilde, fotoğraflarınıza bir de konum bildirimi ekleneceğini de belirtmemiz gerekmektedir.
Samsung WB200F özellikleri arasında, Samsung WB200F fotoğraf makinesi ile çekilen fotoğraflara hareket efekti katabileceğinizi de unutmamanız gerekmektedir, hem de bu hareket efekti, fotoğrafa konu olan objeler tarafından sağlanmaktadır. Nasıl mı? Mesela, bir resim çekersiniz; resmin etrafındaki eşyalar; ya da kişiler hareketsiz olabilir, siz ise, hareketsiz olan eşyaları; ya da kişileri, resmini çektiğiniz obje, ya da kişinin etrafında rahatlıkla döndürerek hareket olanağı sağlayabilirsiniz.
Işığı düşük olan bir yerde gerçekleştirdiğiniz fotoğraf çekimine konu olan eşya, ya da kişi hızlı hareket ediyorsa, tam manuel özellik sayesinde bu fotoğrafı kendiniz, olmasını istediğiniz şekilde düzenleyebileceğinizi unutmamalısınız.
Samsung WB200F incelemesinde, en iyi yüz özelliğinden de söz etmemiz gerekmektedir. Dyelim ki bir arkadaşınızın fotoğrafını çekeceksiniz, ancak tam o anda arkadaşınızın gözleri kapandı. Bu sizin için problem olmayacaktır. Zamanda geri gidebilmeniz sayesinde, arkadaşınızın gözleri açık olan halini alabilir; ve fotoğraf içerisine yerleştirebilirsiniz. Böylelikle, aynı fotoğrafı ardı ardına çekmek durumunda da kalmamış olursunuz.
Samsung WB200F özellikleri arasında yer alan akıllı mod sayesinde, çektiğiniz fotoğrafların kalitesini arttırabileceğinizi belirtmeyi de unutmamamız gerekmektedir, ve bunun için pek çok farklı özellik, Samsung WB200F fotoğraf makinesinde bulunmaktadır. Profesyonelce fotoğraf çekebildiğinize siz bile inanamayacaksınız…
Samsung WB200F fotoğraf makinesi ile elinizde geçmişin şıklığını yakalayabileceğinizi belirtmemiz gerekmektedir. Bir klasik fotoğraf makinesi görünümünde olan Samsung WB200F fotoğraf makinesi oldukça ince yapısı; ve gösterişli tasarımı ile elinize oldukça yakışacak. 18X zoom özelliği ile birlikte, 24mm geniş açılı lensi bulunan Samsung WB200F fotoğraf makinesinde otomatik flaş özelliğinden yararlanarak en güzel fotoğrafları, en karanlık ortamlarda, çok uzaktan dahi rahatlıkla çekebilirsiniz. 3 inç hVGA ekranı bulunan Samsung WB200F özellikleri arasında, kaliteli dokunmatik ekrandan da söz etmemiz gerekmektedir. Sezgisel olarak da Samsung WB200F fotoğraf makinesinin ekranı hareket ettirilebilmektedir. 14.2 MegaPiksel çözünürlüğü bulunan Samsung WB200F incelemesinde 9.5 MB dahili hafıza, SLB-10A pil, 184 gram ağırlık, ve 21.65 milimetre incelikten de söz etmeyi unutmamamız gerekmektedir.
Peki ya Samsung WB200F fiyatı?Samsung WB200F fiyatının 500 TL ile 900 TL aralığında değişiklik gösterdiğini belirtmemiz gerekmektedir.

Bir önceki yazımız olan Sony Kampanya PS3 Gnctrkcll Kampanyaları İle Birleşti başlıklı makalemizde gnctrkcll kampanyaları, PlayStation 3 ve PlayStation 3 kampanya 2012 hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.