Sony RX100 Mark II Nasıl Olacak Diyenler İçin Sony RX100 Mark II Özellikleri

Sony RX100 Mark IIBu yazımızda sizlere Sony RX100 Mark II ile ilgili bilgiler vererek Sony RX100 Mark II özelliklerinden söz edeceğimizi belirtmemiz gerekmektedir. Sony RX100 Mark II nasıl olacak diyenler için hemen Sony RX100 Mark II özelliklerinden söz etmeye başlayalım:

Sony RX100 Mark II nasıl olacak? Sony RX100 Mark II özellikleri arasında her şeyin öncesinde, Sony RX100 Mark II’nin sahip olacağı 1 inçlik sensörden söz etmemiz gerekmektedir. Sony RX100 Mark II nasıl olacak diyenler için şunu kısaca söyleyebiliriz: DSLR tarzı bir cihaz olacak olan Sony RX100 Mark II özellikleri ile oldukça güçlü; ve alanında etkili olacaktır.
Sony RX100 Mark II özellikleri arasında yer alacak olan sensörün çözünürlüğü 20 MegaPiksel, ve bu sensör BSI tarzında elimize ulaşacak. Düşük ışıkta çok kaliteli fotoğraf çekimi gerçekleştirecek olan Sony RX100 Mark II özellikleri arasında F:1.8 diyafram açıklığından, ve bununla birlikte, sahip olduğu Wi-Fi özelliğinden de söz etmemiz gerekmektedir.
Sony RX100 Mark II nasıl olacak diyenler için şu detayları da aktaralım: Sony RX100 Mark II özellikleri arasında yer alan ekran dokunmatik, ve Sony RX100 Mark II ile müzik dinlemek; ve video izlemek de olanaklı olacak…

Bir önceki yazımız olan Sony Kampanya PS3 Gnctrkcll Kampanyaları İle Birleşti başlıklı makalemizde gnctrkcll kampanyaları, PlayStation 3 ve PlayStation 3 kampanya 2012 hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.