Yeni Samsung Fotoğraf Makinesi Samsung WB100

Bu yazımızda sizler için bir Samsung fotoğraf makinesinden söz edeceğiz. Samsung Fotoğraf makinesi modelleri arasında yer alan Samsung WB100, küçük detayları kaliteli, ve etkin bir şekilde yakalama özelliği ile, fotoğraf çekim ilgisi olanlara önemli fırsatlar sunuyor. İşte Samsung fotoğraf makinesi modelleri arasında yer alan Samsung fotoğraf makinesi Samsung WB100:

Samsung fotoğraf makinesi modelleri arasına giren Samsung WB100, 22.3 milimetrelik geniş açı lensi ile birlikte geliyor. Bununla birlikte, 26x optik zoom olanağına da Samsung WB100 ile sahip olabiliyor, ve gerek mimari; gerekse de manzara fotoğraflarını istediğiniz gibi çekebilme şansına sahip oluyorsunuz. Samsung fotoğraf makinesi modelleri arasında yer alan çift görüntü sabitleme özelliğinin ise, titremeler nedeniyle fotoğrafların kalitesinden ödün vermediğini belirtmemiz gerekmektedir.
Samsung fotoğraf makinesi modelleri arasında yer alan Samsung fotoğraf makinesi Samsung WB100, 720 x 30 p video kayıtlarını HD olarak gerçekleştirebilmekte, ve, aynı kalitede izlemenize de olanak tanımaktadır. Samsung WB100 ile çektiğiniz fotoğraflar ise, hem canlı panaroma özelliği; hem de 3D özelliği ile çekiliyor. Bu durum, aynı şekilde, aynı özelliklerle fotoğraflara bakılmasının da olanaklı hale gelmesini sağlıyor.
Samsung fotoğraf makinesi modelleri arasına girmeyi başaran Samsung WB100’ün menüsünün kullanımı çokl kolay. Bununla birlikte, sahip olacağınız Samsung fotoğraf makinesindeki görüntülerin, hatasız, güzel, aynı zamanda da net olmasını olanaklı hale getiriyor. Samsung WB100’de bulunan akıllı filtreleme özelliği ve sihirli çerçeve özelliği ile de kullanıcısının aklını çelmeyi başarıyor. Samsung fotoğraf makinesi modelleri arasına girmiş olan Samsung WB100, kullanıcısının tercihine iki farklı renk seçeneği sunuyor: siyah, ve kırmızı… Samsung WB100 aynı zamanda yumuşak, ve mekanik bir tasarıma sahip olan el çantası ile birlikte gelerek, kullanıcısına ergonomik bir kullanım sunuyor…

Bir önceki yazımız olan Sony Kampanya PS3 Gnctrkcll Kampanyaları İle Birleşti başlıklı makalemizde gnctrkcll kampanyaları, PlayStation 3 ve PlayStation 3 kampanya 2012 hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.