Yeni Sony Fotoğraf Makinesi Sony NEX 5R’ı Tanıyalım

Bu yazımızda sizler için Sony NEX 5R hakkında bilgiler vermeye çalışacağız. Sony NEX 5R isminden, Sony NEX 5R’ın ne olduğunu anlayamadıysanız açıklayalım: Sony NEX 5R = Sony fotoğraf makinesi, hem de bu Sony fotoğraf makinesi 16.1 MegaPiksel çözünürlüğünde bir kamera ile donatılmış bulunuyor. Sony NEX 5R hakkında bir detay daha: Sony NEX 5R Sony fotoğraf makinesi, aynasız bir Sony fotoğraf makinesi…

Sony fotoğraf makinesi Sony NEX 5R hakkında bilgi verirken sizlere şunu belirtmemiz gerekiyor ki, Sony NEX 5R içerisinde Wi-Fi desteği ile birlikte geliyor. Peki ya Sony NEX 5R ile ilgili olarak başka neler öğrenmek istersiniz? Sony fotoğraf makinesi Sony NEX 5R’a ait özellikler arasında yer alan bir diğer şey de dokunmatik bir ekranının bulunması; Sony NEX 5R özellikleri arasında, sahip olunan dokunmatik ekranın 180 derece dönebilmesinden de söz etmek gerekiyor. Ve ayrıca, Sony NEX 5R, kablosuz bağlantı ile, Android işletim sistemli cihazlara bağlanarak, onlar için fotoğraf çekimi de gerçekleştirebiliyor.
Sony fotoğraf makinesi Sony NEX 5R özellikleri ile ilgili bilgilerden bir diğeri de şu ki: Sony NEX 5R, Full HD kalitesinde, 1080 piksel çözünürlüğünde video kayıtlarını rahatlıkla gerçekleştirebiliyor. Sony NEX 5R çıkış tarihi Ekim 2012 olarak Sony tarafından belirtilirken, Sony NEX 5R fiyatı da 650 dolar olarak belirtiliyor. Ancak, Sony NEX 5R, yanında bir de 18-55 kit objektif ile satışa sunuluyor olup, kit objektifli Sony NEX 5R fiyatının da 750 dolar olduğunu belirtmemiz gerekiyor.

Bir önceki yazımız olan Sony Kampanya PS3 Gnctrkcll Kampanyaları İle Birleşti başlıklı makalemizde gnctrkcll kampanyaları, PlayStation 3 ve PlayStation 3 kampanya 2012 hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.