Fenerbahçe SK Mobil Uygulaması Çıktı

Fenerbahçe SK mobil uygulamasıFenerbahçe takımına gönül verenlerin çok olduğu, ve bu kişilerin takımlarına, fanatiklik derecesinde nasıl bağlı olduklarını pek çoğumuz biliyoruz. Bu nedenle bu yazımızda, tüm Fenerbahçe taraftarlarına müjde niteliğinde bir bilgiden, Fenerbahçe SK uygulamasından söz edeceğiz. Fenerbahçe’nin Türk Telekom Grubu işbirliği ile hazırlamış olduğu Fenerbahçe SK hakkında tüm detayları, yazımızın ilerleyen bölümlerinde bulabileceksiniz…

Fenerbahçe SK mobil uygulamasını akıllı telefon, ve tabletlerinize indirdiğinizde, Fenerbahçe ile ilgili tüm haberlere anında erişim olanağı sağlayabileceksiniz. Fenerbahçe maçlarının canlı anlatımı, takımınızın puan cetvelindeki durumu, geçmişten günümüze istatistikleri, Fenerbahçe’nin özel içerikleri ile birlikte, takımınıza ait sosyal medyada gerçekleştirilen tüm paylaşımlara… anında erişim sağlayabileceksiniz.

Fenerbahçe SK mobil uygulaması, iOS; ve Android işletim sistemli cihazı bulunan tüm Fenerbahçe taraftarları için Fenerbahçe’nin sarı – lacivert renkleri ile süslenmiş, kullanımı kolay, sade bir arayüz ile indirilmeye hazır durumda.

Fenerbahçe SK uygulamasının sunmakta olduğu avantajlar bunlarla da sınırlı kalmıyor. Fenerbahçe SK uygulamasını kullanan Fenerbahçe taraftarları, uygulama sayesinde kendi aralarında iletişime geçme olanağını yakalayabiliyor; ve mesajlaşabiliyorlar.

Fenerbahçe ile ilgili hiç bir yerde bulamayacağınız resimler, ve videolara Fenerbahçe SK üzerinden ulaşabilmeniz olanaklı hale getirilmiş iken, bunun yanında, yine takıma özel hazırlanan eğlenceli oyunlara da Fenerbahçe SK üzerinden erişim sağlanabilecek. Ama ayrıcalıklar sadece bunlarla da sınırlı kalmayacak. Anlık olarak gönderilen anket; ve quiz’lere katılımınız halinde, Fenerbahçe’den gönderilecek özel hediyelere de sahip olabileceksiniz.

Kısacası, eğer Fenerbahçe’li iseniz, Fenerbahçe SK uygulamasına da mutlaka sahip olmalı, takımınızı yakından takip edip, iletişimde kalmalısınız…

Bir önceki yazımız olan 22 Kasım 2011'de Seçilmesi Gereken Güvenli İnternet Paketi başlıklı makalemizde 22 Kasım 2011, filtresiz aile paketi ve güvenli internet hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.