Nokia 808 PureView’i Nokia Facebook Sayfasından Kazanın

Bu yazımızda sizlere, Nokia Facebook sayfasında düzenlenen Nokia yarışmadan söz edeceğiz. Nokia Facebook sayfasından katılacağınız Nokia yarışmasında, kazanan ilk dört kişiden birisi olmanız halinde, kazanacağınız ödül: Nokia 808 PureView… Peki Nokia 808 PureView kazanmak için, Nokia yarışmasına, Nokia Facebook sayfasını kullanarak nasıl dahil olacaksınız?

Nokia 808 PureView kazanmak için Nokia yarışmasına katılmak adına, Nokia Facebook sayfasına girdiğinizde, Hayat Detaylarda uygulamasını kullanmanız, ve Nokia 808 PureView kazanma şansını arttırmanız gerekiyor.
Hayat Detaylarda uygulamasında, sizlere bir fotoğraf gösteriliyor, ve sizin, gösterilen fotoğraftaki detaylara dikkatli bir şekilde bakarak, fotoğrafın neye ait olduğunu anlamanız, ve tahmin etmeniz isteniyor. Hayat Detaylarda uygulaması ile, günde beş tane tahmin yapabilme hakkınız var, ama, eğer, Nokia yarışması kapsamında, yarışma linkini Facebook sayfanızda paylaşırsanız, ek beş taneye kadar daha tahmin hakkı kazanmanız olanaklı oluyor. Nokia yarışmasının linkini Facebook sayfanızda paylaşmanız, sadece tahmin sayınızı arttırmıyor, aynı zamanda, Zoom-out olan fotoğraflarınızdaki detaylar daha çok netleşiyor, ve sizin tahmin yapma şansınız da bununla doğru orantılı olarak artıyor.
Nokia yarışmasına katılan herkesin bir çekiliş hakkı Nokia 808 PureView kazanmak için saklı tutuluyor, ama, yapılan her doğru tahmin ile, bir çekiliş hakkının on çekiliş hakkı olması durumunun da söz konusu olduğunu unutmamak gerekiyor…
Bol şanslar.

Bir önceki yazımız olan 22 Kasım 2011'de Seçilmesi Gereken Güvenli İnternet Paketi başlıklı makalemizde 22 Kasım 2011, filtresiz aile paketi ve güvenli internet hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.