Avea Migros Kampanyası İle Avea Bedava Konuşma Fırsatı

Bu yazımızda sizlere, Avea bedava konuşma bilgilerinden söz edeceğimizi belirtmemiz gerekmektedir. Avea Migros işbirliği ile kazanabileceğiniz Avea bedava konuşma fırsatından yararlanmak adına yazımızı okumanız yeterli olacaktır:

Avea Migros kampanyası 20 Aralık 2012 tarihinde başlamış olup, 2 Ocak 2013 tarihine kadar da devam edecektir. Avea Migros kampanyasında, Avea kullanıcıları, Migros’lardan, seçilmiş olan Vanish; ya da Finish ürünlerinden bir tanesini almalıdırlar. Bunun sonrasında ise, Avea bedava konuşma fırsatından yararlanarak günde dört saat bedava konuşabilirler. Peki Avea Migros kampanyası detayları neler? Birlikte bakalım:
Avea Migros kampanyası kapsamında, Avea abonelerinin, Migros’tan yapacakları alışverişlerinde Money Club Kart kullanımı gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Avea bedava konuşma fırsatından yararlanmak için Migros’tan alınabilecek ürünler ise şunlardır: Vanish Sıvı 4L, Finish Jel Deterjan 1350mL, Finish Quantum 25×2 Tablet… Avea bedava konuşma fırsatından yararlanmak isteyenler, Migros’lara giderek, belirtmiş olduğumuz ürünlerden bir tanesini satın alıp, Money Club Kart ile ödemelerini gerçekleştirdiklerinde, kendilerine verilecek olan kasa fişinde bir şifre blunacaktır. Bu şifrenin 3191’e, kısa mesaj şeklinde gönderilmesi gerekmektedir. Daha sonra, takip eden günün, 09:00 – 13:00 saatleri arasında, Avea bedava konuşma fırsatından yararlanacaklardır. Avea bedava konuşma fırsatı, sadece Avea’lılar ile geçerlidir.
Money Club Kart sahibi olmayanlar, Avea Migros kampanyasına Money Visa Kart ile de dahil olabilirler. Avea bedava konuşma için gerekli şifreyi 3191’e gönderdiğinizde, Avea tarafından size bir onay mesajı gönderilecek, ve Avea bedava konuşmayı gerçekleştirebileceğiniz gün ve saat size gelen bu onay mesajında yazılı olacaktır. Gelen Avea bedava konuşmayı değerlendirmediğiniz zaman içerisinde, sürenizin geçerliliğini yitireceğini de unutmamalısınız…

Bir önceki yazımız olan NokiaAsha 303 Ve Nokia Asha 303 Özellikleri başlıklı makalemizde Avea Yok Yok Tarifesi, Nokia Asha 303 ve Nokia Asha 303 fiyatı hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.