Casper Turkcell Kampanyası Hakkında Bilgiler

Bu yazımızda sizlere Turkcell Casper kampanyasından söz edeceğiz. Turkcell Casper kampanyası kapsamında, Casper Notebook satın alan Turkcell kullanıcıları, Turkcell’den, aylık sadece 19 TL’ye, her şey dahil, internet kullanımı şansına sahip olacaklar… Peki ya Turkcell Casper kampanyası ile ilgili diğer detaylar?

Casper Turkcell kampanyasına dahil olarak, bir Casper Notebook sahibi olanların, öncelikle, Turkcell Casper kampanyası kapsamında seçilen Casper Nirvana Notebooklardan bir tanesini satın almaları gerekiyor. Eğer Turkcell Casper kampanyasına Axess kart ile katılacak olursanız, taksit sayısı peşin fiyatına 12 iken, diğer anlaşmalı kredi kartlarında taksit sayısı 6’ya düşüyor.
Casper Turkcell Vınn kampanyasında, satın alacağınız Casper Nirvana notebook ile birlikte, Turkcell Hazır Kart İnternet Hattını, 7.2 Mbps Turkcell VIN ile birlikte, Axess kart ile ayda 19 TL ödeyerek sahip olabiliyorsunuz. Eğer, anlaşmalı diğer kredi kartlarına sahipseniz, belirtilen internet hizmetleri için aylık ödemeniz gereken tutar 38 TL olarak belirleniyor…

Bir önceki yazımız olan NokiaAsha 303 Ve Nokia Asha 303 Özellikleri başlıklı makalemizde Avea Yok Yok Tarifesi, Nokia Asha 303 ve Nokia Asha 303 fiyatı hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.