Exper 2012 Kampanyası Ve Exper Bilgisayar Kampanyalarından Yararlanmaya Değer

Exper bilgisayar kampanyaları, 30 Haziran 2012 tarihine kadar, karne sevincini ikiye katlamak isteyen öğrenciler için geçerli. İleri teknoloji, ve yüksek performanslı Exper bilgisayar kampanyalarına dahil olan herkes, 30 Haziran 2012 tarihine kadar Exper kampanyalarından yararlanmak isterse, takımının en beğendiği futbolcusunun imzalı formasını almaya da hak kazanacak…

Karne hediyesi için hazırlanan Exper kampanyalarının geçerlilik süresi 30 Haziran 2012’ye kadar olmakla birlikte, Exper bilgisayar kampanyalarından yararlananların Yapı Kredi Worldcard’ları var ise, iki ay sonra ödemeye başlayacakları gibi, 12 ay taksit avantajından da yararlanabilecekler. Exper kampanyalarından yararlanarak takımının taraftar formasına sahip olmak isteyenlerin yapmaları gereken tek şey, 30 Haziran 2012 tarihine kadar, Exper’in internet sitesine girip, Exper bilgisayar kampanyaları için hazırlanan formu doldurmak. Sonrasında, en geç 15 günlük zaman diliminde, taraftar formaları adreslerine teslim edilecek.
Exper 2012 kampanyasından, hem karnelerini almış çocuklar, hem karne hediyelerini Exper bilgisayarlarla vermek isteyen veliler; hem de bilgisayar sahibi olmak isteyen öğrenciler yararlanabilecekler. Siz de bu kişiler arasında yer alabilirsiniz. Exper 2012 kampanyası, hem masaüstü bilgisayarlar, hem de dizüstü bilgisayarlar için geçerli bulunmaktadır.
Neden Exper bilgisayar kampanyalarından yararlanmalısınız? Çünkü Exper masaüstü bilgisayar, ve Exper dizüstü bilgisayar grupları üçüncü nesil teknolojiyi evlerinize ve diğer ortamlarınıza taşıyor. Windows 7 işletim sistemi, 3D; ya da HD görüntü teknolojisi, ve İntel Core işlemcileri ile hazırlamış olduğu Exper bilgisayarlar, her tür eğlence, ve bilgisayar kullanımı için, her kesime hitap ediyor. Uygun fiyat, avantajlı taksit seçenekleri ile Exper bilgisayarlara siz de sahip olabilirsiniz…

Bir önceki yazımız olan NokiaAsha 303 Ve Nokia Asha 303 Özellikleri başlıklı makalemizde Avea Yok Yok Tarifesi, Nokia Asha 303 ve Nokia Asha 303 fiyatı hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.