Lenovo’dan Bedava Tablet Kazanmak İçin Adım Adım Yapmanız Gerekenler

bedava tablet kazanmakKim internet üzerinden bedava tablet kazanmak istemez ki? Hele bir de markası Lenovo olursa, değmeyin keyfimize… Peki ama bedava tablet kazanmak için yapılması gereken şey nedir? Siz yeter ki bedava tablet, ya da sürpriz hediyeler kazanmak isteyin, Lenovo sizin için bu şansı Facebook sayfasına taşımış durumda. Lenovo Facebook sayfasına girerek, ilk olarak bunu beğenir; sonrasında da, Doğru Cevap Yoga Tablet linkine tıklarsanız, karşınıza çıkacak olan beş soruyu yanıtlar, ardından da size sunulan videoyu izlersiniz. Lenovo bu videoda bir hikayeyi yarısına kadar izletir, sonrasını da sizin yazmanızı ister. Yazdığınız hikaye en iyi hikaye olarak juri tarafından seçilirse, Lenovo Yoga Tablet, ilk beş arasına girerseniz de sürpriz hediyeler kazanma şansına sahip olursunuz. Gelin şimdi Lenovo Facebook sayfasına girip, adımları birlikte takip edelim…

İlk olarak Facebook’tan Lenovo’yu bulup beğeniyoruz. Sonrasında da Doğru Cevap Yoga Tablet linkine tıklıyoruz. Sağ altta yer alan yuvarlak içindeki Başla’ya tıklıyoruz. Karşımıza çıkan küçük pencereye Tamam diyor, ve ilerliyoruz. İlk soru, bizim için cep telefonumuzun batarya süresinin ideal ne kadar olduğu. Seçeneklerin sol tarafında yer alan kutucuklardan bizim için uygun olanı işaretliyoruz. İkinci soru, telefonumuzun dahili hafızasının kaç GB olmasını istediğimiz. Yine bizim için ideal hafızayı işaretliyor, ve ilerliyoruz. Üçüncü soru: akıllı telefonumuzu alırken hangi renkleri tercih edeceğimiz. Dördüncü soru: akıllı telefonu nereden almayı tercih edeceğimiz, işaretleyip, son sorumuza gelebiliriz… Akıllı telefon almak istediğimizde tercihimizi neye göre yapacağımız soruluyor son soruda… Bunu da yanıtladığımızda karşımıza yazılı bir metin geliyor. Buna, şimdiye kadar anlattıklarımızın hepsini yaptıysak Geç diyoruz. Ardından karşımıza bir form çıkıyor, bunu hemen dolduruyoruz. Ardından Gönder’e tıklıyoruz.
Daha sonra, bedava tablet kazanmak için videoyu izliyoruz… Son olarak, karşımıza İngilizce şekilde gelen videodaki hikayenin nasıl tamamlanması gerektiğini, bize göre en yaratıcı şekilde kutu içerisine yazarak, Gönder’e tıklıyoruz. Artık Lenovo Yoga Tablet kazanmak için sizin de benim de bir şansımız var sanırım, ne dersiniz?

Bir önceki yazımız olan NokiaAsha 303 Ve Nokia Asha 303 Özellikleri başlıklı makalemizde Avea Yok Yok Tarifesi, Nokia Asha 303 ve Nokia Asha 303 fiyatı hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.