Nokia 701’i Babalar Günü Hediyeleri Arasında Değerlendirin

Nokia’nın babalar günü hediyelerini almayı kolaylaştırmak için hazırlamış olduğu Nokia kampanyası, 17Haziran 2012 tarihine kadar sürecek, ve Nokia kampanyasında, babalar günü hediyeleri için, Nokia tarafından belirlenen dört üründen bir tanesini alana, diğer bir Nokia ürün için 50 TL değerinde hediye çeki, yine Nokia tarafından verilecek. Babalar günü hediyeleri arasında, Nokia tarafından alınması istenen telefonlar: Nokia E6, Nokia N9, Nokia 700; ve Nokia 701… Bu yazımızda sizlere, Nokia 701 hakkında bilgiler vereceğiz. Nokia 701’in babalar günü hediyeleri arasında olmasının gerekip gerekmediğine siz karar vereceksiniz… O halde Nokia 701’e, zaman kaybetmeden bakalım:

Nokia 701 özellikleri arasında ilk olarak 3.5 inçlik Clear Black ekranından söz etmek gerekiyor. Bu ekran sayesinde Nokia 701’i, iç mekanlarda ve dış mekanlarda rahatlıkla kullanabiliyorsunuz. Nokia 701 özelliklerinden bir diğeri de, Nokia’nın, en parlak ekranlı akıllı telefonunun Nokia 701 olması. Nokia 701 özellikleri arasında yer alan bir diğer nokta da, gürültü giderici özelliği. Bu sayede Nokia 701, kaliteli sesi, temiz bir şekilde sunma özelliğine sahip. Nokia 701 özellikleri arasında yer alan bir başka detay da onun NFC özelliği, tek tuş ile paylaşım olanağını sunan Nokia 701, kablosuz bir şekilde sesin hoparlörlere kadar gitmesine olanak tanıyor. Nokia 701 özellikleri arasında, onun yüksek performansından söz etmeyi de unutmamamız gerekmektedir.
Babalar günü hediyeleri için yararlanabileceğiniz Nokia kampanyasının, sadece Nokia Shoplarda geçerli olduğunu hatırlatmamız gerekmektedir. Hediye çekiniz, Nokia kampanyası kapsamında, sadece ikinci Nokia ürün için geçerlidir, ve bununla birlikte, hediye çekinin nakit karşılığı talep edilememektedir…

Bir önceki yazımız olan NokiaAsha 303 Ve Nokia Asha 303 Özellikleri başlıklı makalemizde Avea Yok Yok Tarifesi, Nokia Asha 303 ve Nokia Asha 303 fiyatı hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.