Ödüllü Yılbaşı Yarışmaları Arasında Yer Alan Darty Yılbaşı Kampanyası

Bu yazımızda sizlere Darty yılbaşı kampanyası ile ilgili bilgi aktarımında bulunacağımızı belirtmemiz gerekmektedir. Ödüllü yılbaşı yarışmalarından bir tanesinin Darty yılbaşı kampanyası kapsamında düzenlendiğini belirterek, Darty yılbaşı kampanyası için düzenlenen yılbaşı yarışmalarından söz etmeye başlayalım:

Darty yılbaşı kampanyasına dahil olmak için, Darty’nin Facebook sayfasına katılmanız, sonrasında ise her gün sorulan soruları günlük olarak bilmeniz gerekiyor. Ödüllü yılbaşı yarışmaları arasında yer alan Darty yılbaşı kampanyasında, doğru yanıtı bilen 50., 100., 150. kişi olmayı başarmanız halinde, o gün için belirlenmiş olan üç hediyeden birini kazanma hakkına sahip oluyorsunuz.
Yılbaşı yarışmaları arasında yer alan Darty yılbaşı kampanyasında sorulan soruların yanıtlarını Darty’nin internet sitesinden bulabilmeniz mümkün. Bulamadıklarınız için de, o günün yarışma sorusu altında yapılan yorumlar ile, Darty yetkililerinin size, sorunun doğru yanıtını bulabilmeniz için ipucu vereceklerini belirtmemiz gerekiyor.
Keyifli, ve de sürükleyici bir yarışma olduğunu belirtelim. Doğru yanıtı bulmadan insan vazgeçemiyor. Deneyince ne demek istediğimizi anlayacaksınız. Bol şanslar…

Bir önceki yazımız olan NokiaAsha 303 Ve Nokia Asha 303 Özellikleri başlıklı makalemizde Avea Yok Yok Tarifesi, Nokia Asha 303 ve Nokia Asha 303 fiyatı hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.