Samsung Galaxy Tab 2 Türkiye’de… İşte Samsung Galaxy 2.10.1

Bu yazımızda sizlere, Samsung Galaxy Tab 2 Türkiye hakkında bilgi vereceğiz. Samsung Galaxy Tab 2.10.1, Türk Telekom, ve TTNET tarafından, Samsung Galaxy Tab 2 Türkiye girişini gerçekleştirmiş durumda. Eğer bugünlerde bir tablet bilgisayar almayı düşünüyorsanız, bizim sizlere önerimiz, Samsung Galaxy Tab 2 Türkiye ile ilgili bilgiler hakkında detayları öğrenmenizdir.

Türk Telekom, ya da TTNET abonesi iseniz, Samsung Galaxy Tab 2 kampanyasına katılarak Samsung Galaxy Tab 2.10.1 sahibi olmak için tek yapmanız gereken, 24 ay, ya da 36 aylık bir taahhüt vererek, Türk Telekom, ya da TTNET’de kalma sözü vermek. Bunun sonrasında, Samsung Galaxy Tab 2, taksit sürenizin sonuna kadar size sınırsız WiFi hizmeti sunuyor, bununla da kalmayıp, üç ay boyunca kullanabileceğiniz Tivibu Cep paketinden faydalanmanızı da olanaklı hale getiriyor.
Samsung Galaxy Tab 2.10.1 sahibi olmak için ödemeniz gereken aylık minimum tutar 35 TL’den başlıyor. Peki ya Samsung Galaxy Tab 2 özellikleri hakkında bilmeniz gerekenler neler? Neden Samsung Galaxy Tab 2.10.1’i siz de almalısınız?
Samsung Galaxy Tab 2 özellikleri arasında ilk olarak, 1280 x 800 çözünürlükteki, 10.1 inç dokunmatik ekrandan söz etmemiz gerekmektedir. Çift çekirdek 1 GHz işlemcinin kullanıldığı Samsung Galaxy Tab 2, 16 GB hafızaya sahip olup, bu hafıza MicroSD kart ile genişletilebilmektedir. Arka yüzünde 3 MegaPiksel kamerası bulunan Samsung Galaxy Tab 2.10.1, Android 4.0 işletim sistemi, 561 gram olan hafifliği, Adobe Flash Player desteği, ve Full HD video oynatıcısı ile, göz dolduruyor. Samsung Galaxy Tab 2 özellikleri arasında yer alan güçlü ses kalitesi ise, Samsung Galaxy Tab 2 ön kısmında konumlandırılmış olan hoparlöründen kaynaklanıyor.
İşte kısaca Samsung Galaxy Tab 2.10.1… Artık Samsung Galaxy Tab 2 Türkiye satışına dahil olmak ya da olmamak sizin elinizde…

Bir önceki yazımız olan NokiaAsha 303 Ve Nokia Asha 303 Özellikleri başlıklı makalemizde Avea Yok Yok Tarifesi, Nokia Asha 303 ve Nokia Asha 303 fiyatı hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.