Sarar İndirim Kuponunu Avea’dan Alın

Sarar indirim kuponuBir Avea kullanıcısı iseniz, ve aynı zamanda Sarar müşterisi iseniz, Avea – Sarar işbirliği ile, Sarar indirim kuponu kazanabilir, sizin için tanımlanmış %15 Sarar indirim hakkından faydalanabilirsiniz. Ancak bunun için bilmeniz gerekenler var, ve bu yazımızda sizlere, Sarar indirim kuponu almak ile ilgili bilgilerden söz edeceğimizi belirtmemiz gerekmektedir…

Avea kullanıcıları, Sarar %15 indiriminden faydalanmak için, 31 Aralık 2014 tarihine kadar SARAR yazarak 5060’a kısa mesaj göndermelidirler. Gönderilen mesajın karşılığında gelecek olan şifre, Sarar indirim kuponu olarak değerlendirilecek olup, Sarar’dan yapılacak olan her alışverişte, 5060’a kısa mesaj göndererek yeni bir şifre alınması gerektiği de unutulmamalıdır.
Avea kullanıcılarına sunulan Sarar indiriminin, indirim dönemlerinde geçerliliğini kaybettiğini, Sarar indirim kuponunun sadece, sezon fiyatı ile satılan ürünlerde kullanıldığını belirtmemiz gerekmektedir. Sarar indirim kuponu almak adına 5060’a gönderilen kısa mesajın ücretli olup, 33.25 kuruş olduğunu hatırlatmamız gerekmektedir.

Bir önceki yazımız olan NokiaAsha 303 Ve Nokia Asha 303 Özellikleri başlıklı makalemizde Avea Yok Yok Tarifesi, Nokia Asha 303 ve Nokia Asha 303 fiyatı hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.