Sonbaharda Lenovo 2014 Kampanyaları Vatan Bilgisayar’da Sürüyor

Lenovo 2014 kampanyalarıBu yazımızda sizlere Lenovo 2014 kampanyalarından birinden söz edeceğimizi belirtmemiz gerekmektedir. Eğer Vatan Bilgisayardan bir masaüstü bilgisayar; ya da dizüstü bilgisayar alırsanız, Lenovo’nun size hediyeleri olacak… Acaba Lenovo hediyeleri arasında neler var? Gelin bilgilerimizi birlikte gözden geçirelim:

Vatan Bilgisayar’a giderek, Lenovo markalı bir masaüstü; ya da dizüstü bilgisayar almanız halinde, Lenovo size, bir adet, Microsoft Office 365 paketi hediye ediyor. Bu paketin içerisinde Outlook, Onenote, Excel, Power Point, Word’ün ücretsiz kullanımından söz etmeyi unutmamamız gerekiyor. Peki Lenovo 2014 kampanyaları arasında yer alan Vatan Bilgisayar ile ortak gerçekleştirilen kampanyada, Lenovo’nun hediyeleri bu kadarla mı sınırlı?
Hayır, değil. Vatan Bilgisayar’dan bir adet Lenovo markalı masaüstü, ya da dizüstü bilgisayar aldığınızda, 1 TB depolama alanına da sahip oluyorsunuz, ve bunun yanında, Skype üzerinden; her ay, yurt dışı da dahil olmak üzere, 60 dakika boyunca telefon konuşması yapabilmenize olanak tanıyor. Kısacası, eğer bir bilgisayara gereksiniminiz varsa, Vatan Bilgisayar’dan Lenovo markalı bir dizüstü, ya da masaüstü bilgisayar almayı tercih edebilir, ve Lenovo 2014 kampanyalarına dahil olabilirsiniz…

Bir önceki yazımız olan NokiaAsha 303 Ve Nokia Asha 303 Özellikleri başlıklı makalemizde Avea Yok Yok Tarifesi, Nokia Asha 303 ve Nokia Asha 303 fiyatı hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.