Tekno Kumbara Ve Tekno Para Nedir?

tekno kumbara nedirBu yazımızda sizlere Tekno Kumbara ile ilgili bilgiler vererek, Tekno Kumbara nedir, Tekno Para nedir, Tekno Kumbara programından nasıl yararlanılır gibi soruların yanıtlarını aktaracağımızı belirtmemiz gerekmektedir. Eğer siz de Tekno Kumbara; ve Tekno Para kavramları hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız, zaman kaybetmeden bilgilerin aktarımını sizler için gerçekleştirmeye başlayalım:

Tekno Kumbara nedir?Eğer ki Türk Telekom’un bireysel abonesi iseniz, bir süredir Türk Telekom kullanımı gerçekleştiriyor, ve halen de gerçekleştirmeye devam edeceğinizi düşünüyorsanız, Türk Telekom’un size teşekkür etmek adına, hesabınıza Tekno Para yansıtması, kazandığınız Tekno Paralar ile de sürpriz hediyeler kazanmanızı sağlayan bir program olarak belirtilebilmektedir.
Tekno Para nasıl ve ne kadar kazanılır? Bugüne kadar Türk Telekom’da geçirmiş olduğunuz her bir gün için 1 Tekno Para, Tekno Kumbara programına katıldığınız gün hesabınıza yansıtılır. Sonrasında ise, Türk Telekom’da geçirdiğiniz her ay için 100 Tekno Para hesabınıza yansıtılır. Her ay ödediğiniz telefon faturanızın beş katı Tekno Para da yine hesabınıza yansıtılır. Kazandığınız Tekno Paraların toplamı ile, belirlediğiniz ödülü; ve sürpriz hediyeleri Türk Telekom tarafından kazanabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.