Teknosa’da Axess Kredi Kartına Chip Para Kampanyası

12 Aralık 2012 – 13 Aralık 2012 tarihlerinde, Teknosa internet sitesinden yapılan 200 TL; ve üzeri alışverişler, eğer Axess kredi kartı ile gerçekleştirilecek olursa, 1000 TL’ye kadar olan tüm alışverişlerde geçerli Chip para kampanyasından yararlanılacaktır. Biliyoruz, bu haber çok ilginizi çekecek, o halde okumaya devam edebilirsiniz:

12 Aralık 2012 – 13 Aralık 2012 tarihleri arasında, Axess kredi kartı ile gerçekleştireceğiniz Teknosa internet sitesindeki alışverişlerinizde, yapacağınız alışverişin tutarı 200 TL – 1000 TL aralığında değişiyor ise, ve bununla birlikte, vade farksız taksit olanaklarından yararlanıyor iseniz, Axess kredi kartı ile Chip para kampanyasına katılmış olacaksınız. Bu doğrultuda, yapmış olduğunuz Teknosa alışverişinin %10’luk kısmı, Chip para olarak Axess kredi kartınıza geri yüklenecektir.
Chip para kampanyasından bir sefer yararlanılabilmesi mümkün iken, bunun sonrasında, Axess kredi kartı ile gerçekleştirmiş olduğunuz Teknosa alışverişinin bir gün sonrasında, Chip paranız hesabınıza yüklenecektir.
E ne duruyorsunuz? Bu fırsat bir daha ne zaman elinize geçer? Teknosa’dan almış olduğunuz ürünleri %10 indirimli olarak almış gibi bir kampanya dahilinde bulunmak istiyorsanız elinizi çabuk tutun, ilk gün ”Bugün”, son gün: ”Yarın”…

Bir önceki yazımız olan NokiaAsha 303 Ve Nokia Asha 303 Özellikleri başlıklı makalemizde Avea Yok Yok Tarifesi, Nokia Asha 303 ve Nokia Asha 303 fiyatı hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.