Tivibu Kampanya 2012 İle Karne Hediyesi Coşkusu

Bu yazımızda sizlere Tivibu kampanya 2012 ile sunulan karne hediyesinden söz edeceğiz. Tivibu kampanya 2012 sunulan karne hediyesi ile, tüm öğrenciler, 30 Haziran 2012 tarihine kadar Tivibu Ev, ve Tivibu Web’de, karne hediyesi klasöründeki filmleri, 0.90 TL’lik indirimli fiyat ile izleyebilecekler. Tivibu Ev kullanıcıları, HD görüntüsünde filmleri izleyebilecek iken, Tivibu Web kullanıcıları ise, filmleri normal görüntü kalitesinde seyredebilecekler…

Tivibu kampanya 2012 ile izlenebilecek olan karne hediyesi filmlerden bazılarını şöyle sıralayabiliriz: Çizmeli Kedi, Şaşkın İmparator, Mulan, Vahşi Doğa, İçimdeki Çocuk… İçimdeki Çocuk isimli filmde Bruce Willis de yer almaktadır. Tivibu kampanya 2012 kapsamında yer alan karne hediyesi filmlere ulaşabilmek için, ister Tivibu Ev, isterseniz de Tivibu Web’in Kırmızı Halı servisini kullanabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan NokiaAsha 303 Ve Nokia Asha 303 Özellikleri başlıklı makalemizde Avea Yok Yok Tarifesi, Nokia Asha 303 ve Nokia Asha 303 fiyatı hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.