TTNET 23 Nisan Hediyeleri İle SüperCan 2 Ücretsiz

SüperCan 2Bu yazımızda sizlere, 23 Nisan kampanyaları, ve 23 Nisan hediyeleri arasına TTNET ile eklenen bir sürprizden söz edeceğimizi belirtmemiz gerekmektedir. 23 Nisan hediyeleri, ve 23 Nisan kampanyaları arasında yer alan TTNET sürprizi ile, PlayStore’a üye olan tüm çocuklara, 28 Nisan 2013 tarihine kadar SüperCan 2 ücretsiz olarak sunulacak… Yani hediye edilecek…

23 Nisan kampanyaları ile TTNET tarafından çocuklara hediye edilen SüperCan 2, hem çocukların neşesine neşe katacak, hem de bunun yanında ailece oynanabilecek bir oyun olması dolayısı ile de tüm aile fertlerini mutlu edebilecek. SüperCan 2’nin aynı zamanda, görsel içerik, ve oyun kurgusu açısından da çok gelişmiş olduğunu belirtmeyi unutmamamız gerekmektedir.
23 Nisan hediyeleri arasına TTNET ile giren SüperCan 2, 19 Nisan 2013 sonrasında PlayStore’a üye olan, ya da 28 Nisan 2013’e kadar üye olacak olan tüm çocuklara, gerekli sıralamayı izlemeleri halinde ücretsiz olarak sunulacak… SüperCan’ın ilk oyununun da genel olarak çok beğenildiğini belirtmeyi unutmamalıyız.

Bir önceki yazımız olan NokiaAsha 303 Ve Nokia Asha 303 Özellikleri başlıklı makalemizde Avea Yok Yok Tarifesi, Nokia Asha 303 ve Nokia Asha 303 fiyatı hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.