TTNET Kampanyaları Arasında Yer Alan TTNET 3’lü Avantaj Kampanyası

Bu yazımızda sizlere, TTNET 3’lü Avantaj kampanyası ile ilgili bilgiler vereceğimizi belirtmemiz gerekmektedir. TTNET 3’lü Avantaj kampanyası, yeni TTNET kullanıcılarına sunulacak olup, TTNET 3’lü Avantaj kampanyasından faydalanmak isteyenlerin, TTNET’te kalmak için taahhüt vermeleri gerektiğini belirtmeyi de unutmamalıyız…

TTNET kampanyaları arasında yer alan TTNET 3’lü Avantaj kampanyası ile TTNET’in ayrıcalıklarından yararlanmak istiyorsanız yapmanız gereken, TTNET’e bir senelik taahhüt vermek; ve TTNET 3’lü Avantaj kampanyasını ilk 12 ay boyunca indirimli fiyat ile kullanmak. TTNET 3’lü Avantaj kampanyası için katılım gerçekleştirecek olan TTNET müşterilerine, ev telefonu; ve internet kullanımı bir arada sunulacak iken, modem, ve Tİvibu Ev paketinden ücretsiz yararlanmanın da olanaklı hale geleceğini belirtmemiz gerekmektedir.
TTNET 3’lü Avantaj kampanyasına dahil olan kişiler şu fırsatlardan yararlanabilirler: 20 Mbps’ye kadar hızlı olabilen sınırsız Fibernet, TTNET Alo Konuştukça Öde ve Hipernet, ya da Yalın İnternet… Bu paketlerin herhangi birinin seçilmesi halinde, ilk bir sene boyunca verilen taahhütte ödenecek olan tutar 49 TL’den başlamaktadır.
TTNET 3’lü Avantaj kampanyası ile TTNET kampanyalarından yararlanmak isteyenler için daha uygun fiyat avantajlarının bulunduğunu da belirtmemiz gerekmektedir. Örneğin, ilk bir sene boyunca aylık 34 TL’den başlayan fiyat avantajlarından da TTNET kampanyaları ile birlikte yararlanabilmeniz mümkün. Eğer bu fırsatlardan faydalanarak TTNET kullanıcısı olmak istiyorsanız, başvurunuzu hemen gerçekleştirmenizi öneriyoruz…

Bir önceki yazımız olan NokiaAsha 303 Ve Nokia Asha 303 Özellikleri başlıklı makalemizde Avea Yok Yok Tarifesi, Nokia Asha 303 ve Nokia Asha 303 fiyatı hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.