TTNET Paketleri 2012 Kapsamında Yer Alan Akıllı Evim Paketi

Bu yazımızda sizlere, TTNET paketleri arasında yer almaya başlayan, ve TTNET paketleri 2012 listesine girerek, kullanıcılarına uygun fiyatlar sunan Akıllı Evim paketi, ve Akıllı Evim kampanyasından söz edeceğiz. TTNET paketleri 2012 kapsamına giren Akıllı Evim paketi, ve Akıllı Evim kampanyasının en önemli avantajı, kullanıcılarına, tek fatura olanağı ile, televizyon izleme, telefonla konuşma, ve internet kullanma olanağını sunmak… Bunun yanında, Akıllı Evim paketinin, uygun fiyat avantajından da söz etmemiz gerekmektedir. İsterseniz sizleri daha fazla meraklandırmadan TTNET paketleri arasında yer alan Akıllı Evim paketini tanıtmaya başlayalım:

TTNET paketleri arasında yer alan Akıllı Evim kampanyasında, telefon ihtiyacınızı, TTNET Alo ile karşılayacaksınız. İnternet gereksiniminizi zaten karşılamakta olan TTNET, Tivibu Ev paketleri ile de televizyon izleme fırsatını sizler için olanaklı hale getiriyor. Tüm bu hizmetler sizlere, TTNET paketleri 2012 kapsamında yer alan Akıllı Evim paketi sayesinde, 24 ay boyunca, TTNET tarafından sağlanıyor.
TTNET paketleri arasında yer alan Akıllı Evim paketinden yararlanan TTNET kullanıcıları, ücretsiz modem kullanımı gerçekleştirirken, Tivibu Ev kurulumunun da ücretsiz olarak gerçekleştirildiğini belirtmemiz gerekmektedir. Tüm bu detaylar, TTNET paketleri 2012 kapsamında yer alan Akıllı Evim kampanyasını değerlendiren TTNET müşterileri için fiyat avantajı olarak geri dönmektedir.
Akıllı Evim paketi kapsamında yer alan TTNET Alo fırsatından yararlanmak için, telefon numaranızı değiştirmeye gerek kalmadan TTNET Alo’ya geçiş yapabiliyorsunuz, ve bu sayede, ev telefonunuzu da TTNET faturası kapsamında ücretlendirme şansına sahip oluyorsunuz. Eğer, Akıllı Evim paketi kapsamında yer alan hizmetler arasından yararlanmak istemedikleriniz var ise, bunları da Akıllı Evim kampanyasından çıkartabiliyor, ve kendi Akıllı Evim paketinizi oluşturabiliyorsunuz.
TTNET paketleri 2012 kapsamında yer alan Akıllı Evim paketinin en çok tercih edilenleri iki seçenek halinde şu şekilde sunuluyor:
TTNET Alo 100, Tivibu Ev Maxi, Net 6… Aylık toplam fiyatı 65.90 TL olan imkanlardan, 24 ay boyunca 55 TL’ye yararlanmanız mümkün.
TTNET Alo Limitsiz 3000 dakika, Tivibu Ev Maxi Plus, NetLimitsiz… Aylık toplam fiyatı 141.90 TL olan bu imkanlardan, 24 ay boyunca 99 TL’ye yararlanabileceksiniz…

Bir önceki yazımız olan NokiaAsha 303 Ve Nokia Asha 303 Özellikleri başlıklı makalemizde Avea Yok Yok Tarifesi, Nokia Asha 303 ve Nokia Asha 303 fiyatı hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.