Türk Telekom Tablet Kampanyaları İle Gelen BlackBerry PlayBook OS 2.0

Bu yazımızda sizlere, BlackBerry PlayBook OS 2.0 tablet kampanyası ile ilgili bilgilerden söz edeceğimizi belirtmemiz gerekmektedir. Türk Telekom tablet kampanyaları arasında yer alan; ve 2013 yılı Mart ayına kadar devam edecek olan BlackBerry PlayBook OS 2.0 tablet kampanyası ile ilgili bilgilere yazımız içerisinden ulaşabileceksiniz:

Türk Telekom tablet kampanyaları arasında yer alan BlackBerry PlayBook OS 2.0 için oluşturulacak olan fatura, Türk Telekom abonelerinin telefon faturalarına yansıtılacak olup, BlackBerry PlayBook OS 2.0 için belirlenmiş olan taksit sayısı da, 24 ay; ya da 36 ay olarak değişiklik gösterebilmektedir. Türk Telekom tablet kampanyaları arasında yer alan BlackBerry PlayBook OS 2.0 tablet kampanyası için aylık ödeyeceğiniz tutar, 23.90 TL’den başlamaktadır. Peki ya BlackBerry PlayBook OS 2.0 tablet için BlackBerry PlayBook OS 2.0 özellikleri hakkında bilgi sahibi olmalı mıyız? Elbette… İşte BlackBerry PlayBook OS 2.0 tablet için BlackBerry PlayBook OS 2.0 özellikleri:
BlackBerry PlayBook OS 2.0 özellikleri arasında yer alan BlackBerry PlayBook OS 2.0 tablet ekranı 7 inç olmakla birlikte LCD ekrandır; ve 1024 x 600 piksel ekran çözünürlüğünü desteklemektedir. BlackBerry PlayBook OS 2.0 ekranının çoklu dokunmaya izin verdiğini de belirtmemiz gerekmektedir.
BlackBerry PlayBook OS 2.0 özellikleri arasında yer alan BlackBerry PlayBook OS 2.0 tablet işletim sisteminin de BlackBerry Tablet olduğunu, ve bu sayede simetrik olarak gerçekleştirilen çoklu işlemleri desteklediğini belirtmemiz gerekmektedir.
BlackBerry PlayBook OS 2.0 10 milimetre inceliğinde olmakla birlikte, 1 GHz çift çekirdekli işlemciye sahiptir. 1 GB RAM’in de bulunduğu BlackBerry PlayBook OS 2.0, iki adet kameraya sahiptir; bu kameralardan ana kameranın çözünürlüğü 5 MegaPiksel iken, ön kameranın ise 3 MegaPiksel olduğunu belirtmemiz gerekmektedir; bu kamera ile 1080 piksel kalitesinde HD video kayıtları gerçekleştirilebilmektedir. HDMI, Wi-Fi, ve Bluetooth özelliklerini de destekleyen BlackBerry PlayBook OS 2.0 tablete sahip olmak için Türk Telekom tablet kampanyalarına katılımınız yeterli olacaktır.

Bir önceki yazımız olan NokiaAsha 303 Ve Nokia Asha 303 Özellikleri başlıklı makalemizde Avea Yok Yok Tarifesi, Nokia Asha 303 ve Nokia Asha 303 fiyatı hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.