Türk Telekom’dan Cep Telefonlarını Bedava Arama Dönemi

cep telefonlarını bedava aramaSize öyle bir haber vereceğiz ki, bu bilginin sizi hem şaşırtıp, hem de çok sevindireceğinden oldukça eminiz… Cep telefonlarını bedava arama dönemi, Türk Telekom ile başlıyor… Siz de cep telefonlarını bedava arama isteği içerisinde iseniz hiç zaman kaybetmeden size cep telefonlarını bedava arama ile ilgili, Türk Telekom’un düzenlediği kampanyadan söz edelim…

Eğer bireysel Türk Telekom abonesi iseniz, ve sabit hat kullanıcısı iseniz, cep telefonlarını bedava aramak için ayda toplam 1000 dakika gibi bir zamanınız bulunuyor. Ayrıca bunun için, Türk Telekom’a herhangi bir başvuruda bulunmanızın gerekmediğini de belirtmemiz gerekmektedir. Akşam 7’den sabah 7’ye kadar konuşma hakkına sahip olan Türk Telekom aboneleri cep telefonlarını bedava arama hakkından da otomatik olarak yararlanabilecekler.
8 Nisan 2013 tarihi itibari ile cep telefonlarını bedava arama dönemini başlatmış olan Türk Telekom, cep telefonlarını bedava aramak için 31 Temmuz 2013’e kadar müşterilerine zaman tanıyor. 444 1 444 numaralı telefondan detaylı bilgi alabileceğiniz gibi, Türk Telekom tarafından gerçekleştirilen televizyon reklamlarından da faydalanabilir, ve bilgi edinebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan NokiaAsha 303 Ve Nokia Asha 303 Özellikleri başlıklı makalemizde Avea Yok Yok Tarifesi, Nokia Asha 303 ve Nokia Asha 303 fiyatı hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.