TürkNet Telefon İnternet Kampanyası Hakkında Bilgiler

TürkNetBu yazımızda sizlere, TürkNet internet kampanyası, ve TürkNet telefon internet kampanyası hakkındaki detayların aktarımını gerçekleştireceğimizi belirtmemiz gerekmektedir. Türk Telekom alt yapısında hizmet veren TürkNet’in düzenlemiş olduğu avantajlı TürkNet internet kampanyası, ve TürkNet telefon internet kampanyası ile ilgili bilgileri, gelin birlikte gözden geçirelim:

TürkNet telefon internet kampanyasından sınırsız olarak yararlanmak isteyenler, ilk bir sene boyunca, şehir içi, ve şehirler arası telefon konuşmaları ile birlikte, 444 ile başlayan numaraları; ve üç rakamlı özel servis numaralarını, toplam 3000 dakikayı aşmamak kaydı ile, günün 24 saati arama şansına sahip oldukları gibi, 8 Mb’a kadar kotasız internet kullanımına, tek fatura ile birlikte, aylık sadece 59.99 TL ödeme gerçekleştiriyorlar. Bu fiyatın, TürkNet tarafından, 73.99 TL’den düşürüldüğünü belirtmemiz gerekmektedir.
Eğer ki bu fiyatın da sizin için fazla olduğunu düşünüyor, ve kotasız internete gereksinim duymuyorsanız, TürkNet tarafından size sunulan bir diğer avantaj: 6 GB kotalı, 8 MB’a kadar internet, ve yine bir sene boyunca sınırsız şehir içi, şehirler arası, 444 ile başlayan numaralar, ve üç rakamlı özel servis numaralarını, günün her saati, aylık toplamda 3000 dakikaya kadar aramak kaydı ile 39.99 TL ödeyebilirler. Bu fiyatın da TürkNet tarafından 63.99 TL’den düşürüldüğünü belirtmemiz gerekmektedir.
TürkNet internet kampanyasından yararlanmak için aramanız gereken numara: 0850 288 80 80 olarak belirtilmektedir. TürkNet internet sitesine girerek de kaydınızı gerçekleştirebilirsiniz. TürkNet internet kampanyasından yararlanmak için herhangi bir aktivasyon ücreti ödemenize de gerek bulunmamaktadır.

Bir önceki yazımız olan NokiaAsha 303 Ve Nokia Asha 303 Özellikleri başlıklı makalemizde Avea Yok Yok Tarifesi, Nokia Asha 303 ve Nokia Asha 303 fiyatı hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.