Turuncu İndirim Günleri Ne Zaman? İşte Turuncu İndirim Teknosa Bilgileri

Turuncu indirim günleri ne zaman sorusunun yanıtını merak edenlere bu yazımızda, Turuncu indirim Teknosa ile ilgili bilgilerimizden söz etmeye çalışacağız. Eğer ki siz, Turuncu İndirim Teknosa avantajlarından yararlanmak istiyor, ve Turuncu indirim günlerini takip ediyorsanız… İşte Turuncu indirimin detayları:

Turuncu indirim Teknosa tarafından gerçekleştirilen indirim günlerinde kullanılan isim olmakla birlikte, Turuncu indirim günleri ne zaman diyenlere, Turuncu indirim günleri 2012’nin bu akşam 22:00’da başlayıp, yarın da devam edeceğini belirtebiliriz; peki bugünün tarihi ne? 23 Kasım 2012 Cuma…
Turuncu indirim günleri, 23 Kasım 2012 Cuma gecesi saatler 22:00’ı gösterdiği andan itibaren, Teknosa’nın resmi internet sitesi üzerinde gerçekleştirilmeye başlayacak. Turuncu indirim günleri, 24 Kasım 2012 Cumartesi günü de tüm Teknosa mağazalarında devam edecektir. Turuncu indirim günlerini Teknosa’nın resmi internet sitesinde değerlendirir; ve 1000 TL’lik alışveriş gerçekleştirirseniz, 100 TL Teknosa’dan size hediye çeki olarak verilecektir.
Turuncu indirim Teknosa’da, ürünlere %50’ye varan indirimlerin uygulanacağını da belirtmemiz gerekmektedir…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.