Vatan Bilgisayar Eros Pırlanta Kampanyası

Vatan Bilgisayar kampanyalarını yenilemeye devam ediyor. Vatan Bilgisayar, Eros Pırlanta işbirliği ile, Vatan Bilgisayar internet sitesinden alışveriş yapan herkese, 100 TL hediye çeki veriliyor. İşte Vatan Bilgisayar; ve Eros Pırlanta tarafından gerçekleştirilen kampanyanın detayları:

Vatan Bilgisayar internet sitesinden, 15 Aralık 2012 – 30 Aralık 2012 tarihleri arasında yapacağınız alışverişlerin sonrasında, mail adresinize, Eros Pırlanta internet sitesinde kullanabilmeniz adına bir hediye çeki gönderilecektir.
Eros Pırlanta’da kullanacağınız 100 TL hediye çekinin, bir indirim çeki olduğunu belirtmemiz gerekmektedir. Yapacağınız Eros Pırlanta alışverişlerinde bir alt limit bulunmamakla birlikte, 100 TL üzeri bir alışverişinizin 100 TL’si düşürülecek, ve geriye kalan kısmı sizden tahsil edilecektir.
Vatan Bilgisayar’dan 30 Aralık 2012 tarihine kadar almış olmanız gereken Eros Pırlanta indirim çekini, 15 Şubat 2013 tarihine kadar kullanmış olmanız gerekmektedir. Eros Pırlanta indirim çekini iki kampanya için kullanamayacağınız gibi, tek bir ürün için kullanmanız gerektiğini de unutmamalısınız…

Bir önceki yazımız olan NokiaAsha 303 Ve Nokia Asha 303 Özellikleri başlıklı makalemizde Avea Yok Yok Tarifesi, Nokia Asha 303 ve Nokia Asha 303 fiyatı hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.