Vatan Bilgisayar iPhone 4S İndirimi Sizlerle

Bu yazımızda sizlere, Vatan Bilgisayar iPhone 4S ile ilgili bir bilgiden söz edeceğiz. Vatan bilgisayar indirimleri, ve Vatan Bilgisayar indirimli ürünleri arasında yer alan iPhone 4S ile, %30 kazanç elde edebileceğinizi belirtmemiz gerekmektedir. O halde hiç vakit kaybetmeden Vatan Bilgisayar iPhone 4S ile ilgili bilgilerimizi edinmeye başlayalım:

Vatan Bilgisayar iPhone 4S için belirttiği özelliklerde, iPhone 4S ekran boyutunun 3.5 inç, işletim sisteminin ise iOS olduğunu belirtmektedir. iPhone 4S ağırlığı 140 gram iken, inceliğinin de 9.3 milimetre olduğunu belirtmektedir. Bekleme süresi 200 saat olan iPhone 4S’in konuşma süresinin ise 14 saat olduğu belirtilmektedir. 960 x 640 piksel ekran çözünürlüğünü TFT dokunmatik ekran ile birlikte bizlere sunan iPhone 4S, 16M renkli ekran desteği, 16GB dahili hafızası, 8 MegaPiksel kamerası, ve görüntülü konuşma özellikleri ile göz doldurmaktadır.
Vatan bilgisayar indirimli ürünleri, ve Vatan Bilgisayar indirimleri arasında yer alan Vatan Bilgisayar iPhone 4S fiyatını, 2345 TL’den, 1689 TL’ye düşürmüş bulunmaktadır. Siz de eğer iPhone 4S sahibi olmak istiyorsanız, Vatan Bilgisayar indirimlerinden yuararlanmanızı öneriyoruz…

Bir önceki yazımız olan NokiaAsha 303 Ve Nokia Asha 303 Özellikleri başlıklı makalemizde Avea Yok Yok Tarifesi, Nokia Asha 303 ve Nokia Asha 303 fiyatı hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.