Anneler Günü Hediyeleri 2013 Listesinden Anneler Günü İçin En Uygun Hediyeler

FAKIR TEA TİME ÇAYCIBu yazımızda sizlere, anneler günü için en uygun hediyeler, ve anneler günü için en güzel hediyeler arasında yer alan anneler günü hediyeleri 2013 listesinden söz edeceğimizi belirtmemiz gerekmektedir. Darty, pek çok özel gün için hazırladığı avantajlı fırsatlar gibi, anneler günü hediyeleri 2013 için de bir liste hazırlamış durumda. Bu anlamda, gelin anneler günü için en uygun hediyeler, ve anneler günü için en güzel hediyelere birlikte göz atalım:

Anneler günü için en uygun hediyeler arasında ilk olarak EVOSTAR M-PLUS MP3 ÇALAR’dan söz etmemiz gerekmektedir. EVOSTAR M-PLUS MP3 ÇALAR’ı, anneler günü hediyeleri 2013 listenize dahil edecek olursanız, Toshiba 4 GB hafıza kartı size EVOSTAR M-PLUS MP3 ÇALAR ile birlikte hediye edilecektir. Şarjı on saat boyuna idare edebilen EVOSTAR M-PLUS MP3 ÇALAR ile, annenize, her an sevdiği müzikleri dinletebilme şansını yakalamış olursunuz…
Anneler günü için en uygun hediyeler arasında yer alan Darty’nin bir diğer önerisi ise FAKIR HARMONY 550 BLENDER SET… 550 Watt güç kullanımı gerçekleştiren, ve iki kademede çalışabilen FAKIR HARMONY 550 BLENDER SET 800 ML doğrama kapasitesi, ve 600 ML karıştırma haznesi ile birlikte elinize ulaşmaktadır. Anneler günü hediyeleri 2013 listesinde yer alan FAKIR HARMONY 550 BLENDER SET’te aynı zamanda çıkartılabilir ayak, ve duvar askısı da bulunmaktadır.
Anneler günü hediyeleri 2013 listesinde yer alan diğer bir alternatif ise FAKIR TEA TİME ÇAYCI… 1650 Watt güç kullanımı gerçekleştiren FAKIR TEA TİME ÇAYCI 1.9 litre kapasiteli olarak elinize ulaşmaktadır. Demliğine 0.7 litre çayı sığdırabilen FAKIR TEA TİME ÇAYCI, hem sıcak tutma, hem de otomatik kapatma özelliklerine sahip olarak sizlere ulaşmaktadır. Anneler günü için en uygun hediyeler arasında yer alan FAKIR TEA TİME ÇAYCI aynı zamanda kireç filtresini de içerisinde bulundurmaktadır.
Anneler günü hediyeleri 2013 listesinin bir diğer elemanı ise PHILIPS PHILIPS CORBA USTASI HR2200… 1.2 litre kapasitesi bulunan PHILIPS PHILIPS CORBA USTASI HR2200’ün 990 W ısıtma gücü bulunmaktadır.

Bir önceki yazımız olan Firefox Yeni Sürümlerinde Bizi Bekleyen Özellikler başlıklı makalemizde Firefox, firefox 5 ve firefox yeni sürüm hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.