Anneler Günü Yarışması İle Samsung Galaxy S3 Kazanma Fırsatı Yakalayın

anneler günü yarışmasıBu yazımızda sizlere anneler günü yarışmaları 2013 ile ilgili bilgilerden bir tanesini aktaracağımızı belirtmemiz gerekmektedir. Darty Facebook sayfasında, anneler günü yarışmaları 2013 için bir anneler günü yarışması düzenlenmektedir. Anneler günü yarışmaları 2013 listesine Darty ile giren anneler günü yarışmasını kazanan kişiye, ödül olarak Samsung Galaxy S3 armağan edilecektir. İşte anneler günü yarışmasının detayları:

Anneler günü yarışmaları 2013 kapsamında Darty Facebook sayfası ile yer alan anneler günü yarışması için ilk olarak, Darty Facebook sayfasının istediği gerekli izinleri vermeniz gerekmektedir. Sonrasında ise, anneler günü yarışması için, annenize, 160 karaktere sığacak bir SMS göndermeniz gerekmektedir. Tüm gönderilen SMS’ler arasından juri tarafından seçilecek olan iki adet SMS bulunacaktır.
Anneler günü yarışmasını kazanan kişinin, Samsung Galaxy S3 kazanacağını belirtmeyi unutmamamız gerekmektedir. Anneler günü yarışmasına katılmak için 160 karakterlik SMS, ve telefon numaranızı yazarak GÖNDER butonuna tıklamanız yeterli. Şimdiden hepinize bol şanslar diliyoruz…
Aneler günü yarışmaları 2013 kapsamında Darty tarafından düzenlenen anneler günü yarışmasının kazanan iki SMS’i, 13 Mayıs 2013 Pazartesi günü, Darty Facebook sayfasında açıklanacaktır…

Bir önceki yazımız olan Firefox Yeni Sürümlerinde Bizi Bekleyen Özellikler başlıklı makalemizde Firefox, firefox 5 ve firefox yeni sürüm hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.