Avea Jet Modem İle Avea İnternete Bağlanmak Mümkün

Günümüzde, herkesin elinin altında bir tablet PC; ya da dizüstü bilgisayar bulunmakta. Bu durum, her yerde internete bağlanmanın olanaklılığına dikkat çekiyor; fakat, internete bağlanmak için bir internet bağlantısına da gereksinim duyuluyor… Avea internet de tam bu noktada devreye giriyor. Avea internet Avea Jet Modem ile hem çok ucuz; hem de çok hızlı…

Avea Jet Modem sahibi olan herkes, Avea internete, şartsız, koşulsuz, sözleşmesiz, aylık sadece 9 TL’ye bağlanabilecek… Bir ayda 1 GB Avea internete aylık sadece 9 TL’ye sahip olunabilirken; aylık Avea internet kullanımınız 1 GB’ı aştığında, Avea internet paketiniz otomatik olarak 4GB sınırına yükseltilecek; ve siz 4 GB Avea internet kullanımını sadece 29 TL’ye satın almış olacaksınız…
Avea Jet Modem ile, Avea internete bağlanmak istiyorsanız, ilk olarak bir Avea Jet Modem sahibi olmanız gerekmektedir. Avea Jet Modem fiyatı ortalama 45 TL’dir. Avea Jet Modem satın almak isteyen kişiler için kredi kartı ile taksitlendirme de söz konusu olabilmektedir.
Avea Jet Modem ile Avea internete bağlandığınızda, 4 GB sınırını 29 TL’ye kullanabilirken, 4 GB Avea internet limitinin aşılması durumunda, her bir MB, tüm vergiler dahil, 0.05 TL ile ücretlendirilmektedir. Bununla birlikte, Avea Jet Modem ile Avea internet kullanımı 4 GB sınırını aşan kullanıcıların ücretleri 99 TL’ye kadar olacak; 99 TL sınırını aşan Avea internet kullanıcıları sadece 99 TL ödeyecek; geri kalan tutar, faturaya yansıtılmayacaktır.
Avea Jet Modem ile Avea internete bağlanacak olan Avea kullanıcılarına bir Avea hat verilecek; fakat bu Avea hattan sadece SMS gönderimi; ve internet kullanımı gerçekleştirilebilecektir. Her bir SMS 40 kuruş olarak ücretlendirilecek; yurt dışı SMS gönderme olanağı bulunmayacaktır.
Avea Jet Modem ile Avea internet kullanan Avea kullanıcıları, kalan internet kullanım miktarlarını, KALAN MB yazıp, 9495’e kısa mesaj göndererek öğrenebileceklerdir.

Bir önceki yazımız olan İnternetten Para Kazanma Yolları Saymakla Bitmiyor başlıklı makalemizde internetten para kazanma, internetten para kazanma yolları ve internetten para kazanmak hakkında bilgiler verilmektedir.

“Avea Jet Modem İle Avea İnternete Bağlanmak Mümkün” için 2 yorum

  1. bedava degıl üste para versenz kullanmam yemınle avea hee nalet olsun sinir kırizi gecırıyorum boyle bır baglantı olamaz sinir hastası ettınız aveaa nalet verdım paralara haram olsunnn

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.