Büyük Boyutlu Dosyaları İnternetten Gönderme Sitesi FileDropper

FileDropperBu yazımızda sizlere, büyük dosyaları internetten gönderme, ve büyük dosyaları gönderme adına, büyük boyutlu gönderme sitesi olarak bilinen bir internet sitesinden söz edeceğimizi belirtmemiz gerekmektedir. Wğer siz de büyük dosyaları gönderme, ya da büyük dosyaları internetten gönderme problemi yaşıyorsanız, sizin de bir, büyük boyutlu dosya gönderme sitesine ihtiyacınız var demektir.

Mail aracılığı ile büyük dosyaları gönderme olanağına her zaman sahip olamayabilirsiniz, kullandığınız mail servisi buna izin vermeyebilir. Zaten genellikle, büyük dosyaları internetten gönderme işlemi için bir sıkıştırma programına gereksiniminiz vardır. İşte tam da bu sırada, büyük boyutlu dosya gönderme sitesine gereksinim duyarsınız. O anda aklınıza gelmeyebilir, ama biz size bu site ile ilgili bilgileri şimdi detaylı bir şekilde aktaracağız:
FileDropper isimli internet sitesine, tek seferde boyutu 5 GB’a kadar olan bir dosyayı rahatlıkla yükleyebilirsiniz. Dosya yükleme işlemini tamamlamanızın sonrasında FileDropper tarafından size bir link verilecektir. Dosyayı almasını istediğiniz kişiye verebileceğiniz bu link, dosyanın o kişi tarafından indirilmesini olanaklı hale getirecektir. Otuz gün boyunca FileDropper’de kalacak olan dosyanız, bu sürenin sonunda, sistem tarafından otomatik olarak silinecektir. Ve tüm bu işlemleri gerçekleştirmek için sisteme üye olmanıza dahi gerek bulunmamaktadır. Arzu ederseniz sistemin ücretli üyeliğinden faydalanabilirsiniz, ancak buna gereksinim duymadan, sadece adrese giriş yaparak büyük dosyaları gönderme işlemini rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.