Dokunmatik HP Ultrabook HP Spectre XT Touch Hakkında Bilgiler

Bu yazımızda sizler için HP Spectre XT Touch hakkında detaylı bilgilerden söz edeceğiz. Her şeyden önce şunu belirtmemiz gerekiyor ki: HP Spectre XT Touch, işletim sistemi olarak Windows 8’i kullanacak. Peki ya, HP Spectre XT Touch hakkında bilmemiz gerekenler bu kadar ile mi sınırlı? Değil elbette…

HP ultrabook hakkında bilgilerimizi aktarmaya devam ederken ilk olarak, HP Spectre XT Touch için hazırlanmış olan kasadan söz edelim: magnezyum kasa, HP Spectre XT Touch için özel olarak hazırlanmış durumdadır. HP ultrabook HP Spectre XT Touch ile ilgili bir diğer bilginin de ekran boyutu olduğunu belirtmemiz gerekir ki: HP Spectre XT Touch 15.6 inç ekranda, kullanıcısı için 1920 x 1080 piksel gibi mükemmel bir çözünürlük sunmaktadır. HP Spectre XT Touch ekranı ile ilgili sahip olmanız gereken bir diğer bilginin de, cihazda bulunan IPS dokunmatik ekran olduğunu belirtmemiz gerekmektedir ki zaten HP ultrabookun en belirgin özelliği de dokunmatik ekran olmasıdır.
HP Spectre XT Touch için kullanılan işlemci İntel Tvy Bridge isimli işlemcidir. Bunun yanında, HP Spectre XT Touch içerisinde kullanılan dahili hafıza da, 32 GB SSD şeklindeki hafızadır. HP Spectre XT Touch özellikleri arasında, ethernet girişinden, ve USB girişlerinden de söz etmek gerekiyor.
HP ultrabook HP Spectre XT Touch hakkında vereceğimiz bir diğer bilgi ise HP Spectre XT Touch fiyatı. HP Spectre XT Touch fiyatını merak ettiğinizi biliyoruz. HP Spectre XT Touch fiyatı 1399 dolar olarak açıklanmış bulunuyor.

Bir önceki yazımız olan İşte Yeni Sony Hybrit PC Sony Ultrabook Sony Vaio Duo 11 başlıklı makalemizde Sony Hybrit PC, Sony laptop ve Sony tablet PC hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.